رفتن به مطلب

افزونه نرخ ارز و قیمت طلا

پست های پیشنهاد شده

من می خوام زیر هیدر سایت قیمت فلزات گرانبها و نرخ ارز را به صورت افقی بذارم.

می خوام بدونم افزونه ای برای این کار هست. البته می خوام دیتاها را خودم وارد کنم. نه اینکه از یک سایت دیگه دیتا بگیرم.

االبته اراه حل دیگه ای به ذهن خودم می رسه اینه که یک سایدبار با پهنای صفحه و تکی در بالای منو و زیر هیدر اضافه کنم. بعد به صورت متن TEXT دیتاها را وارد کنم.

دوستان افزونه ای را دارند که معرفی کنند. اگر بتونه چارت تغییرات را هم به ما بده خیلی خوب میشه. اگر نظر بهتر دیگه ای هم دارین لطفا بگین.

مثلا یه اسکریپت برای این کار حتی پولی هم باشه می خرم.

لینک به ارسال

اگر می خواهید همه چیز رو به صورت دستی و روزی یکبار وارد کنید می تونید از xml استفاده کنید یا حتی از html

لینک به ارسال

اگر می خواهید همه چیز رو به صورت دستی و روزی یکبار وارد کنید می تونید از xml استفاده کنید یا حتی از html

ممنون. اما برای چنین کار پرحجمی فقط نیم خظ جواب. خوب خیلی از کارها را می توان با کد نوشت. مهم اینه که چی بنویسیم. من معتقدم برای اینجور کارها برنامه نوشته شده. یا اسکریپتی هستند.

من می خوام دستی وارد کنم.

لینک به ارسال

اینو خونده بودم. کدی که ارائه میشه در استایل صفحه تاثیر میذاره. چه تو در ابزارک قرار بدی و چه در پوسته. خیلی هم زشته. یه عالم جا می گیره.

من می خوام بصورت افقی باشه و خودم دیتا وارد کنم. وگرنه با یک فیدخوان راحت می تونم نرخ ارز بانک مرکزی را فراخوانی کنم و خیلی هم قشنگتر از این است.

من یک اسکریپت یا افزونه می خوام که دیتا را خودم بدم. این همه سایت خارجی نگاه کنید همشون دیتا می دهند و چارت و انواع خروجی دیتا را از اون می گیرند.

فکر کنم باید روش ساید بار را بروم.

کسی نمی تونه یه افزونه ساده برای این کار درست کنه ؟

یک افزونه که خودم دیتا بدم.

و خروجی اینجوری باشه در ساید بار :

نرخ ارز روز دوشنبه : دلار : 1275 ، یورو : 2075 ، پوند: 3020 ، ین : 1020

آمار بازار : بورس اصلی : 18522 واحد ، ن

لینک به ارسال

ابزارک متنی هست

بله میدونم هست. راه حل آخر همینه. اما خوب دیتاها را از دست می دی و ورودی که می تونیم از موتورهای جستجوگر بگیرم دیگه نمیاد.

مخصوصا اینکه طرف شما دوست دارد بدونه بالا رفته . یعنی یک آیکون فلش به سمت بالا یا پایین.

لینک به ارسال

ببینید به کارتون میاد

post-865-0-58714200-1362341113_thumb.jpg

افزونه:

http://wordpress.org/extend/plugins/chartboot-for-wordpress/

خروجی شورت کد داره که میشه هرجا ازش استفاده کرد

لینک به ارسال

ببینید به کارتون میاد

post-865-0-58714200-1362341113_thumb.jpg

افزونه:

http://wordpress.org...-for-wordpress/

خروجی شورت کد داره که میشه هرجا ازش استفاده کرد

بله فکر کنم با این بشه به یه نتایج قابل توجهی رسید. خوب نرخها را بصورت متن وارد می کند. و یک بار هم در همین چارت. اینجوری میشه. ممنون :wub:

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

من یک اسکریپت یا افزونه می خوام که دیتا را خودم بدم. این همه سایت خارجی نگاه کنید همشون دیتا می دهند و چارت و انواع خروجی دیتا را از اون می گیرند.

همچین چیزی هست یا خیر؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...