رفتن به مطلب

مشکل در افزونه nivo slider

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت اساتید

من از افزونه nivo slider برای یک برگه ام اسلاید گذاشتم می خوام دوباره در برگه دیگر هم اسلاید بزارم همون عکس هارو نشون میده نمی دونم چیکار کنم از اساتید برای حل مشکلم راهمنایی می خوام چونه این افزونه دسته بندی نداره فقط افزودن عکس داره آیا راهی هست که دوبار از این افزونه استفاده کرد ؟

لینک به ارسال

Nivo Slider for WordPress؟

اگر همین افزونست - چون آی دی تولید نمی کنه فقط همون تصاویری رو نشون میده که ست کردید

لینک به ارسال

Nivo Slider for WordPress؟

اگر همین افزونست - چون آی دی تولید نمی کنه فقط همون تصاویری رو نشون میده که ست کردید

راه دیگه ای نداره؟ آخه من از قالب classy استفاده می کنم که از همین اسلایدر استفاده شده می خوام تو برگه های دیگر هم از این اسلاید استفاده کنم البته با عکس های متفاوت ؟

لینک به ارسال

ببینید اسلایدر ها یا برای پک ها آی دی تولید می کنند یا خیر - این اسلایدری که انتخاب کردید آی دی تولید نمی کنه

<?php if (function_exists('nivoslider4wp_show')) { nivoslider4wp_show(); } ?>

شما با کد بالا اسلایدر رو اضافه می کنید یا با شورت کد؟

لینک به ارسال

ببینید اسلایدر ها یا برای پک ها آی دی تولید می کنند یا خیر - این اسلایدری که انتخاب کردید آی دی تولید نمی کنه

<?php if (function_exists('nivoslider4wp_show')) { nivoslider4wp_show(); } ?>

شما با کد بالا اسلایدر رو اضافه می کنید یا با شورت کد؟

من با همین کد اسلاید رو اضافه کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...