• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
davoodr

قالب بسیار حرفه ای mantra برای حرفه ای ها

2 پست در این موضوع قرار دارد

این قالب بسیار حرفه ای و زیبا میباشد برای مشاهده و دانلود به لینک مراجعه کنید googleit.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا قوانین سایت را بخوانید

ارسال اسپم در انجمن ممنوع هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط masihm90
      سلام جدیدا داخل قسمت رسانه عنوان عکی هایی که فارسی اپلود کرده بودم اینطوری نشون میده چه کنم ؟ جالبیش این هست که یه سری عکس ها اینطوری شده به سریش نشده مشکل چیه ؟
      ممنون

• توسط khkh
      سلام.خسته نباشید.
      من طبق آموزش هایی که توی اینترنت بود، تا اونجایی که  wp-config-sample.php  رو -sample اش رو بر میداری و ویرایشش میکنی رفتم. ولی بعد که میخوام وارد بشم میگه برای ورود به پوشه ی wp-config-sample.php نیاز هستش. وقتی هم که دوباره اسمش رو به همون اسم اولیه تغییر میدم و میرم که وارد بشم،پیغام میده:احتمالاً نام کاربری یا رمز عبور شما در پرونده‌ی wp-config.php اشتباه است. حالا من نمیدونم چکار کنم: اگه اسمش همون اسم اولیه باشه، این پیغام رو میده، اگه اسمش رو تغییر بدم، میگه بهwp-config.php نیاز هستش.
      لطفاً کمکم کنید.
    • توسط babakjavadian
      چرا نوشته فارسی تو سایت علامت سوال نمایش داده میشه؟؟؟؟
      http://dlbox.honor.es/home/
    • توسط sata
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      كدام گزینه برای داشتن وردپرسی فارسی مناسب تر است؟ چرا؟ لطفا امكانات و مزایا و معایب رو ذكر كنین با دلیل؟
      وردپرس فارسی ارائه شده در سایت رسمی Wordpress.org افزونه Persian World افزونه Parsi Date افزونه wp-jalali افزونه WP-Farsi  
    • توسط DariushGreat
      سلام
      یک سایت قدیمی دارم که از افزونه جلالی برای روزشمار ایرانی و شماره‌های پارسی بهره می‌گیره. آیا لازم هست با پارسی‌دیت جایگزین کنم؟ در صورت جایگزینی آیا نیاز به دگرگون کردن قالب‌بندی نمایش تاریخ هست؟
      ممنون برای راهنمایی