davoodr

قالب بسیار حرفه ای mantra برای حرفه ای ها

2 پست در این موضوع قرار دارد

این قالب بسیار حرفه ای و زیبا میباشد برای مشاهده و دانلود به لینک مراجعه کنید googleit.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا قوانین سایت را بخوانید

ارسال اسپم در انجمن ممنوع هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط majidbarz
      سلام دوستان چند بار  وردپرس و نصب کردم موقعی که لاگین میکنم به پیشخوان
      پیشخوان مثل عکس میشه چیکار کنم؟
      به هاستینگم گفت گفت مشکل از ما نیست
      رو زبان انگلیسی اوکی ولی فارسی نه چند افزونه فارسی سازم نصب کردم نشد

• توسط newday
      من چند وقتی هست که به جای افزونه  wp-jalali از افزونه parsi date شما برای تبدیل تاریخ شمسی استفاده میکنم و البته دلایل بهتر بودن افزونه شما خیلی زیادن.
      تنها مشکلی که با این افزونه دارم اینه که اگر گزینه تغییر زبان مدیریت را به حالت غیرفعال در بیاریم به وردپرس فورس میکند که حتما بخش مدیریت باید انگلیسی باشد و حتی اگر در تنظیمات همگانی سایت زبان فارسی را انتخاب کنیم باز هم بخش مدیریت انگلیسی باقی میماند.
      در صورتیکه طبیعتا در حالت غیر فعال تغییر زبان مدیریت افزونه، نباید کاری به این داشته باشد که من چه زبانی را انتخاب کرده ام.
      و اجازه بده از پیش فرض فارسی خود وردپرس استفاده کنم.
      البته این موضوع رو توی انجمن افزونه توی سایت اصلی ورد پرس هم مطرح کردم ولی فکر میکنم اینجا بهتر و زودتر به جوابم برسم.
      با سپاس از به روز رسانی مستمر افزونه
    • توسط zodiac
      سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
      من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه
      لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم
      زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره
      البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است
      خیلی ممنون
      آدرس سایت: 
      ic.xzn.ir/zodiac
    • توسط zodiac
      سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
      من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه
      لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم
      زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره
      البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است
      خیلی ممنون
      آدرس سایت: 
      ic.xzn.ir/zodiac
    • توسط masihm90
      سلام جدیدا داخل قسمت رسانه عنوان عکی هایی که فارسی اپلود کرده بودم اینطوری نشون میده چه کنم ؟ جالبیش این هست که یه سری عکس ها اینطوری شده به سریش نشده مشکل چیه ؟
      ممنون