Pouya

درخواست راهنمایی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. می خوام کاری کنم که هر وقت خواستم توی مطلبم عکس زیر به عنوان بکگراند قرار بگیره و من جلوی موضوع، یه چیز بنویسم. چی کار باید کنم؟ چه کلاسی باید بنویسم؟ و چطوری با استفاده از کلاس نمایشش بدم؟ لطفا توضیح بدید.

di-XYCQ.gif

(این کار مثل سایت هایی هست که یه فایل برای دانلود می ذارن و رمز و منبع و حجم و... توی کادر مشخصی می نویسن. فقط من نمی دونم چطوریه!)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. می خوام کاری کنم که هر وقت خواستم توی مطلبم عکس زیر به عنوان بکگراند قرار بگیره و من جلوی موضوع، یه چیز بنویسم. چی کار باید کنم؟ چه کلاسی باید بنویسم؟ و چطوری با استفاده از کلاس نمایشش بدم؟ لطفا توضیح بدید.

di-XYCQ.gif

(این کار مثل سایت هایی هست که یه فایل برای دانلود می ذارن و رمز و منبع و حجم و... توی کادر مشخصی می نویسن. فقط من نمی دونم چطوریه!)

با استفاده از زمینه دلخواه میتونید این کار رو انجام بدید البته این عکس رو با css هم میشه اوکی کرد . ولی در کل این عکس رو بک گراند میکنید و زمینه دلخواه رو براش مینویسید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب منم همین زمینه دلخواه رو می خوام بدونم چطوریه. لطفا بگید چطوری باید این کار رو انجام بدم که زمینه دلخواه بشه و... .

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واژه get_post_meta را در انجمن جستجو کنید

برای ظاهر:

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

<title>Untitled Document</title>
<style>
.dlbox {
background-color:#CCFFFF;
height:20px;
width:200px;
border:#000 1px solid;
font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif;
padding:3px;
}
</style>
</head>

<body>

<div class="dlbox">
دانلود: <?php echo $dllink ?>
</div>
</body>
</html>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من برای اینکه در ادامه مطلب قسمت دانلود/دمو رو برای پست هایی که نیاز است اضافه کنم تو استایل قالبم div تعریف کردم و وقتی که احتیاج دارم با استفاده از بخش ویرایشگر html کد هارو فراخوانی می کنم,به این صورت:

<div class="download-box"><div class="button dl-btn"><a href="#">دانلود</a></div>
<div class="button dm-btn"><a href="#">دمو</a></div></div>

البته نمی دونم این همون زمینه دلخواه هست یا نه,ولی گفتم شاید به دوستمون کمک کنه.جسارت ما را بپذیرید...#

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری