رفتن به مطلب

مطالب اتفاقی

پست های پیشنهاد شده

با سلامو خسته نباشید

چند سالیست که جهت نمایش مطالب اتفاقی از کد زیر استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشته ولی امروز این کد کار نمیکنه و هیچ چی نمایش نمیده

بنظر شما مشکل از کجاست؟

<?php
if (function_exists('c2c_get_random_posts')) {
c2c_get_random_posts( $num_posts = 30,
$format = "<li>» %post_URL_short%</li>",
$categories = '',
$orderby = 'date');
} ?>

در ضمن محبوب ترین مطالب و بازدید های امروز هم کار نمیکنه و هیچ پیغام خطاهی هم نمیده

لینک به ارسال

از افزونه استفاده شده؟ افزونه رو فعال و غیرفعال کنید؟

لینک به ارسال

از افزونه استفاده شده؟ افزونه رو فعال و غیرفعال کنید؟

افزونه را غیر فعال کردم نشد حتی کلیه افزونه ها را غیر فعال بعد فعال کردم حتی یکبار پوسته را تغییر دادم درست نشد و حتی موارد دیگه هم اضافه شده مثل :

عدم نمایش دسته ها ؛ پیوندها ؛

حتی با پوسته پیش فرض هم دسته ها نمایش داده نمیشه و مینویشه Categories هیچ دسته‌ای پیدا نشد

در فایل error_log هم اروور زیر وجود داره

[04-Mar-2013 20:17:08] خطای Incorrect key file for table '/tmp/#sql_534dd_0.MYI'; try to repair it در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT DISTINCT * FROM wp_posts AS posts LEFT JOIN wp_term_relationships ON (posts.ID = wp_term_relationships.object_id) LEFT JOIN wp_term_taxonomy ON (wp_term_relationships.term_taxonomy_id = wp_term_taxonomy.term_taxonomy_id) WHERE 1=1 AND wp_term_taxonomy.taxonomy = 'category' AND wp_term_taxonomy.term_id IN ('3', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '') AND ( posts.post_status = 'publish' ) AND ( posts.post_type = 'post' ) AND posts.post_password = '' GROUP BY posts.ID ORDER BY rand() DESC LIMIT 0, 30 ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/your thems/single.php'), include('/themes/your thems/side-right.php'), c2c_get_random_posts, c2c_get_recent_posts

ویرایش شده توسط YOU
لینک به ارسال

<?php
$args = array( 'numberposts' => 8, 'orderby' => 'rand' );
$rand_posts = get_posts( $args );
foreach( $rand_posts as $post ) : ?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a><br/>
<?php endforeach; ?>

با کسب اجازه از مرتضی عزیز.

این کد رو تست کنید

لینک به ارسال

مشکل بزرگتر شد

وردپرس را هم باز کردم با کمال تعجب میبینم که در قسمت نوشته جای دسته ها و برچسب های در تمامی پست ها فقط یه خط تیره هستش

وقتی روی دسته ها کلیک میکنم هیچ دسته ای نیست ولی نوشته صفحه 1 از 4 و هر صفحه ای را که میزنم باز خالیه

همه افزونه ها را غیر فعال کردم پوسته پیش فرض را هم فعال کردم ولی باز هم مشکل حل نشد

وردپرس را دوباره نصب کردم باز هم درست دستی هم آپدیت کردم نشد.

دیگه چیزی به ذهنم نیومد لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید

آدرس سایت

http://www.karkan.ir

لینک به ارسال

بنده الان مشکل خاصی ندیدم ! مشکل رو برطرف کردید ؟

- هیچ دسته ای پیدا نشد

؟!

نمیدونم مشکل از کجا میتونه باشه ! اما یکبار پیوند های یکتا سایتتون رو بروزرسانی کنید ، شاید مشکل حل شه. و شاید هم تداخل توی کدها باعث این شده باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...