رفتن به مطلب

مصرف بالای منابع سایتم

پست های پیشنهاد شده

ببخشید هاست میزبانیم تیکت زده که:

مصرف بالا ی منابع در مسیر بالا به شدت توسط سرور گزارش شده لطفا سریعا نسبت به غیرفعل نمودن ان اقدام نمایید

/funnyfun/public_html/wp-admin/admin-ajax.php

al-textboxes/css/wp-special-textboxes.css.php

مصرف منابع بالاست

funnyfun funnyfun.ir 91.0 lsphp5:/home/funnyfun/public_html/index.php

مصرف 91 درصدی دارید

------------------------------------------------------------------------------------------

ببخشید چجوری میتونم این مصرفو کاهش بدم

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

حالا بقیه دوستان که حرفه ای هستن بیشتر راهنماییت میکنن ولی منم یه زمانی مصرف سایتم غیر طبیعی بود. بعد یه مدت فهمیدم مشکل از قالب سایتم هست.

لینک به ارسال

فایل admin-ajax.php برای درخواستهای ایجکس پوسته و وردپرس هست

تعداد قسمتهایی که پوسته از ایجکس استفاده میکنهد زیاد هست؟

لینک به ارسال

قالبی که من باهاش مشکل داشتم، همین قالبی بود که سایت شما (فانی فان) ازش استفاده میکنه، البته من یه سری تغییراتی توش ایجاد کرده بودم. سرعت لود سایتتم اصلا مناسب نیست

لینک به ارسال

تعداد قسمتهایی که پوسته از ایجکس استفاده میکنهد زیاد هست؟

نمیدونم والا تو این حوضه ها نیستم :D

لینک به ارسال

اگر منظورتون سایت " فانی فان " هست کجای پوسته آن از ajax استفاده می کنه؟ من که چیزی ندیدم.

بیشترین استفاده از فایل admin-ajax.php در همان قسمت مدیریت سایت است که اکثر کارها مثل آپلود تصاویر و ... بصورت ajax می باشد و فکر نمی کنم بشه کاری کرد.

لینک به ارسال

شما چند روز از یه پوسته استاندارد دیگه استفاده کن، به احتمال زیاد مشکل شما از پوسته است و فکر نکنم قابل تعمیر باشه، ضمن اینکه این قالب اصلا مناسب نیست، نه سرعت لود خوبی داره و نه زیبایی آنچنانی، متاسفانه من 2 سال پیش به این قالب 40 تومن پول دادم!

لینک به ارسال

منم این قالبو خریدم ایا مطمئنید مشکل از قالبه؟

الان من مشکل بود ندارم لود سایت پایینه؟

اساتید قالبو عوض کنم حله؟

لینک به ارسال

کمی لودش بالا هست ولی نه خیلی بالا.

شما پوسته رو برای یک مدت کوتاه عوض کنید ببینید تغییری در مصرف منابع بوجود میاد؟

لینک به ارسال

دقیقا از قالبته منم همین مشکلات داشتم که بچه های پشتیبان هاستم دائم همون ادرس های شما رو بهم معرفی میکردن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...