رفتن به مطلب

سوال در ابزارک ها

MR.Ali

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دنبال یه قالب خبری میگردم که خیلی ساده است ولی هرچی قالب میبینم همه ی اون چیز هایی که میخوام رو نداره (ابزارک و ...)

میخواستم بدونم میشه هر قالبی رو ابزارک بهش اضافه کرد(هر نوع ابزارکی نه ابزارک هایی \یش فرض )

میشه هر قالبی رو با تغییر قیافه داد (دوستام میگفت جمولا رو میشه ولی ور\رس رو نمیشه )

کلا اگه قالب هم خوب \یدا نکردم یا میخوام برم جمولا یا اینکه خودم بنویسم با هزار مشقت ولی باز توی ابزارک ها موندم چه طوریه و باید چه کار کنم براشون :|‌

کلا راجب این ابزارک ها راهنمایی کنید دیگه :D ممنون :unsure:

لینک به ارسال
میخواستم بدونم میشه هر قالبی رو ابزارک بهش اضافه کرد(هر نوع ابزارکی نه ابزارک هایی \یش فرض )

بله مشکلی نداره

میشه هر قالبی رو با تغییر قیافه داد (دوستام میگفت جمولا رو میشه ولی ور\رس رو نمیشه )

بله خیلی راحتتر از جوملا!

برای ابزارک اموزش رو قبلا قرار دادم

افزودن قابلیت ابزارک به پوسته

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی

بزارید واضح تر بپرسم -به نظرم وردپرس مثلا جمولا قابلیت اینو نداره که هر ابزارکی رو در هر قسمتی که دوست داشته باشیم قرار بدیم

این قابلیت وجود داره تو وردپرس ؟

پستتون خیلی جالب بود میدونستم همچین قابلیتی دارم -الان این ابزارک هایی که ساختیم رو میشه هرجایی قرار بدیم توی سایت ؟

برای اینکه ابزارک هایی که تو قالب هایی دیگه هست رو میشه اضافه کنی به یه پوسته دیگه ؟

بازم ممنون :wub:

لینک به ارسال
بزارید واضح تر بپرسم -به نظرم وردپرس مثلا جمولا قابلیت اینو نداره که هر ابزارکی رو در هر قسمتی که دوست داشته باشیم قرار بدیم

این قابلیت وجود داره تو وردپرس ؟

درود

آره وجود داره

لینک به ارسال

درود

آره وجود داره

ممنون جناب نورزاد -اگه میشه بیشتر توضیح بدید -لینک آموزشی -کلید واژه سرچی چیزی ... :rolleyes:

لینک به ارسال

شما هر ابزارکی که ایجاد و در پوسته قرار بدید بصورت یک بلاک میشه (مثل جوملا) و میتونید هر چیزی که دوست دارید رو توش قرار بدید.

اگر آموزش ها رو بخونید دقیق متوجه میشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...