رفتن به مطلب

مشکل قالب با رزولوشن های متفاوت

oMid

پست های پیشنهاد شده

با سلام,دوستان بنده قالبی طراحی کردم که در pc خودم همه ی قسمت ها درست و منظمه.اما با lcd های متفاوت و رزولوشن های مختلف قسمت ها جا به جا می شوند.مشکل کارم از کجاست؟

http://rango.ir/test/

با سپاس

ویرایش شده توسط oMid
لینک به ارسال

طراحی پوسته برای وردپرس یک بحث است و طراحی قالب برای وب یک بحث دیگر که اگر بخواهید استاندارد باشه نیاز به دانستن CSS ، HTML و جاوا اسکریپت داره. مشکل قالب شما هم به احتمال زیاد تو مقدار دهی به جایگاه قسمت و همچنین طریقه اون است. پیشنهاد می کنم از قالب آماده استفاده کنید و سپس خیلی آروم شروع به ویرایش آن کنید ;)

اگر قالب فعلی هم می خواهید درست کنید اول کدهای CSS با لینک زیر استاندارد کنید ( ببینید مشکل داره یا نه و سپس بر طرفش کنید )

http://jigsaw.w3.org/css-validator/

سپس float بخشی که به هم می ریزه رو چک کنید و سعی کنید از این طریق درستش کنید.

لینک به ارسال

با سلام,دوستان بنده قالبی طراحی کردم که در pc خودم همه ی قسمت ها درست و منظمه.اما با lcd های متفاوت و رزولوشن های مختلف قسمت ها جا به جا می شوند.مشکل کارم از کجاست؟

http://rango.ir/test/

با سپاس

نمایش ربطی به pc نداره سایز بندی شما استاندارد نیست توی رزولیشن با عرض 1366 کمتر مثلاً 1024 یا 10280 به هم ریختست شما در نظر بگیرید برای کلاس base عرضشو 900px دادی و padding هم استفاده کردی از اونور هم برای سایدبار 150px استفاده کردی + padding معلومه که تو رزولیشن پایین تر به همریختست .

ویرایش شده توسط progpars
لینک به ارسال

درسته دوستان.سخنان شما متین,ولی این اولین قالبی بود که از 0 شروع کردم.اگر بخواهم از همین قالب استفاده کنم پیشنهادی ندارید؟منظورم اینه که کدی را در نظر ندارید که جایگزین کنم؟

لینک به ارسال

درسته دوستان.سخنان شما متین,ولی این اولین قالبی بود که از 0 شروع کردم.اگر بخواهم از همین قالب استفاده کنم پیشنهادی ندارید؟منظورم اینه که کدی را در نظر ندارید که جایگزین کنم؟

تنها با یک کد این مسئله رفع نمیشه شما باید کل کار رو یعنی سایدبار با main رو توی سایزحداکثر 980px بزارید تا حداقل توی رزولیشن با width 1024px درست نشون بده .

الان سایدر بار با main روی هم میشن 1050px اول بهتره این رو اوکی کنید .

لینک به ارسال

سلام

کلا در پوسته ای که بصورت fluid قالب بندی میشنه همچین مشکلاتی وجود داره.

البته الان تنها مشکل پوسته شما در شناوری منوی راست هست که ممکنه در رزولیشن های پایین به داخل ستون چپ بره.

بهتره در موقع استارت کار بیس طراحی رو روی رزولیشینی بزارید که بیشتر استفاده میشه.

بعد برید روی تست رزولیشین های مختلف و در نهایت برید روی نمایش موبایل ها.

در نهایت اگر نمیخواید همچین مشکلاتی برای پوسته تون پیش بیاد بهتره روی پوسته های fixed کار کنید.

لینک به ارسال

دوستان پوسته را بازنویسی کردم.اگر امکانش است یک نگاه بیاندازید و ببینید مشکل رفع شده؟

آدرس

لینک به ارسال

سلام

نسبت به طرح قبلی خیلی بهتر شده.

برای منوی بالا ، کمی کادر دور در هنگام موس آور سطحش پایین هست.

بهتره به المان padding-bottom بیشتری بدید.

یک مسئله هم (که سلیقه ایی هست) استفاده از فونت خواناتر در هدر ها و منو هاست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...