رفتن به مطلب

حذف شدن لینک های مطلب بعد از ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام ..

دوستان من از وردپرس 3.6 آلفا استفاده می کنم.

وقتی یک پست جدید میزارم و توی اون پست به یک قسمت لینک میدم توی خروجی لیک درست در میادولی وقتی میرم توی قسمت ویرایش اون پست اون لینک از بین رفته و برای هر بار ویرایش باید به اون قسمت دوباره لینک بدم.تازه دو خط هم بالا و پایین اون لینک فاصله میفوته توی قسمت ویراییش. دقیقاً مثل عکس زیر:

136153600330882_0Untitled.jpg

کلیه افزونه ها هم غیر فعال کردم و پوسته پیشفرض هم فعال کردم ولی درست نشد که نشد.واقعاًکلافه شدم از دست وردپرس اینطرفشو درست میکنم اونطرفش خراب میشه خواهشاً کمک کنید.اجرتون با امام حسین ...

لینک به ارسال

از روز اول همینطوری بوده آخه من از روز اول که کار با وردپرس رو شروع کردم وردپرسم 3.6 آلفا بود.متونید یه جایی بهم معرفی کنید که درست و حسابی آموزش ارتقا وردپرس به همراه همه ی تنظیمات رو داده باشه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز خب شما طبق گفته‌ی امید عزیز وردپرس رو به نسخه‌ی قبل آپدیت کنید تا ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر ..

همچنین افزونه‌ی ویرایشگر قبلی رو غیر فعال کنید و افزونه‌ی

http://wordpress.org/extend/plugins/ckeditor-for-wordpress/

نصب و فعال کنید ببینید مشکل باز هم پا برجاست یا خیر ..

لینک به ارسال

هووووووووووورررراااااا خدا شکرت آقا حتماً خیلی دعاتون میکنم مشکل من با این افزونه ای که شما معرفی کردید حل شد

فقط آیا نسخه فارسی این افزونه وجود ندارد؟

لینک به ارسال

خود ck نسخه زبان فارسی داره. باید ببینید توی پوشه langs آیا فارسی هست یا خیر.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

من به خاطر این که از افزونه ی TinyMCE Advanced خوشم میومد به چک ادیتور ل نبستم و الان به خاطر افزونه ی TinyMCE Advanced وردپرسمو از 3.5 به صورت دستی به 3.5.1 ارتقاء دادم و این ارتقاء هم خوشبختانه با موفقیت بود ولی متاسفانه بازم وقتی افزونه ی TinyMCE Advanced رو نصب کردم یه مشکل جدید پیش اومد که توی عکس زیر توضیح دادم که مشکل چیه.لطفاً راهنمایی کنید.

اینم عکس:

jse92t9zr36rxfowbgak.jpg

لینک به ارسال

خوبه که حالا مشکل قبلیم با ارتقاء وردپرس حل شد.

ولی این مشکل جدید اومد جلو روم ! میگم یعنی ممکنه وردپرس که اینقدر تعریفش میدن و ... یه مشکل توی ادیتورش داشته باشه و حل نشه !

لینک به ارسال

دوستان همین الان متوجه شدم مشکل جدید به خودی خود بر طرف شد.

نتیجه تایپیک: اگر کسی در وردپرس 3.5 یا 3.6 آلفا مشکلی شبیه به مشکل من با ادیتور وردپرس و افزونه های آن دارد وردپرس خود را به 3.5.1 ارتقاء دهد اگر خدا بخواهد مشکلش حل می شود.

لینک به ارسال

آره خدا را شکر مشکل خود به خود حل شد.اتفاقاً خودم هم وقتی دیدم مشکل خود به خود حل شد گفتم الن اونجا 2-3 تا اسپم ارسال کردم ! لطفاً اسپم ها رو حذف کنید.

لینک به ارسال

آره خدا را شکر مشکل خود به خود حل شد.اتفاقاً خودم هم وقتی دیدم مشکل خود به خود حل شد گفتم الن اونجا 2-3 تا اسپم ارسال کردم ! لطفاً اسپم ها رو حذف کنید.

خوب حالا که به خیر گذشت ولی برای موارد مشابه و کلی ویرایشگر دیداری از یک فایل css تقریبا سنگین برای ویرایش استفاده می کنه که خیلی از هاست ها به دلیل رد شدن از زمان تایم اوت اجازه لود کامل رو بهش نمی ده کافیست یکبار صفحه را در تغییراتتون ذخیره کنید تا فایل css به صورت کوکی روی سیستمتون ذخیره بشه و در لودهای بعدی استایل از اونجا گرفته بشه که مشکلی پیش نیاد

لینک به ارسال

ببخشید آقای فخار میشه لطف درباره ی کار که گفتید انجام بدیم یکم توضیح بدید؟

چون واقعاً سرعت لود ادیتور کمه !

لینک به ارسال

تنظیمات نمایشگرتون را چک کنید تا مطمئن بشید که اجازه ذخیره سازی کوکی را مسدود نکرده باشید

ادیتور را باز کنید و فایلی را منتشر کنید روی صفحه Ctrl+F5 را بزنید و منتظر لود کامل صفحه بمانید

همین بعد از یکبار لود عملیات کپی کوکی ها انجام گرفته است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...