رفتن به مطلب

حذف آیکون W از سایتم

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت اساتید

من می خوام آیکون W از سایتم حذف کنم میشه راهنماییم کنین؟

من برای این کار از پوشه wordpress/wp-includes/ عکس wp-icon.png رو ویرایش کردم نشد در پوشه wordpress/wp-admin/images تمام عکس های مربوط به logo رو ویرایش کردم نشد اصلا انگار اعمال نمیشه میشه راهنماییم کنین.

لینک به ارسال

همون بالا علامت وردپرس تو سایتم :

http://ncco.cc/

البته با googlecrome باز کنین نشون میده با mozila نشون نمیده

همون که شما هم به جاش آیکون خودتون رو گذاشتین البته منظورم تو همین سایت خودتونه

لینک به ارسال

ببخشید من مبتدیم میشه بگین کش چیه؟

من به صورت کاربر معمولیم سایتو ببینم باز همونو نشون میده یعنی وارد وردپرس نشم باز نشون میده!

لینک به ارسال
ببخشید من مبتدیم میشه بگین کش چیه؟

درود

کلید ctrl+f5 رو در صفحه سایت بزن کش مرورگر پاک میشه

ویرایش شده توسط نورزاد
لینک به ارسال

در مرورگر فایرفاکس Tools/clear Recent History رو بزنید و تمام گزینه‌هارو تیک بزنید و Clear Now رو بزنید تا کش مرورگر خالی بشه ..

یا میتونید از طریق Ctrl+F5 سایت رو کلا از نو لود کنید ..

لینک به ارسال

اگر منظورتون از w همون favicon باشه، در بعضی از پوسته ها در روت (جایی که فولدرهای wp-content یا wo-admin یا wp-include هستند) قرار داره و در بعضی از پوسته ها در پوشه ی images پوسته قرار داره و در هر دو حالت به نام: favicon.ico

برای اطمینان بیشتر یه تصویر از سایتتون اینجا پیوست کنید تا ببینیم

لینک به ارسال

شما وقتی یه سایت رو باز میکنید برای اینکه در پهنای باند اینترنتتون صرفه جویی بشه مرورگر بعضی از فایل ها و اطلاعات اون صفحه رو ذخیره میکنه که وقتی دوباره اون صفحه رو باز کردید دیگه همه ی فایل ها رو برای نمایش نخونه و از فایل هایی که ذخیره کرده استفاده میکنه ! پس اگه مرورتون کش هاش رو پاک نکردید فایل های قدیمی رو میخونه و اگه تغییری ایجاد کردید نشون نمیده !

برای پاک کردن کش مرورگرتون ctrl + F5 بزنید

لینک به ارسال

همون بالا علامت وردپرس تو سایتم :

http://ncco.cc/

البته با googlecrome باز کنین نشون میده با mozila نشون نمیده

همون که شما هم به جاش آیکون خودتون رو گذاشتین البته منظورم تو همین سایت خودتونه

تو پوشه ایمیج تو خود پوسته باید باشه با این فرمت favicon.ico

اگه باشه میتونی ویرایش کنی اگه نیست با همین فرمت بساز

اینم بزار تو هدر سایت بعد از <head>

<link rel="shortcut icon" href="images/favicon.ico" />

لینک به ارسال

دوستان به نظرم ایشون منظورشون ارم w وردپرس در کنترل پنل وردپرس هست

دوست عزیز به سایت wordpress98.com بروید و اونجا این عبارت رو جست و جو کنید باید مطلبش رو پیدا کنید اگر پیدا نکردید بگید تا براتون لینک بزارم

حذف لوگوی وردپرس یا یک همچین چیزی اونم w نیست محض اطلاع آرم وردپرسه

لینک به ارسال

دوست عزیز به سایت wordpress98.com بروید و اونجا این عبارت رو جست و جو کنید باید مطلبش رو پیدا کنید اگر پیدا نکردید بگید تا براتون لینک بزارم

البته در اینکه شما دلسوزانه قصد کمک به سایرین رو دارید شک ندارم - اما تا بحال به عنوان این سایت فکر کردید؟ ("انجمن پشتیبانی وردپرس")

البته بعضی از مواقع نیاز هست که برای ارائه ی پاسخ به جای دیگری ارجاع داده بشه و این خیلی هم خوبه - اما به شرط اعتبار و به شرط ارجاع دقیق

و این ها همه در حالیست که همه داریم به هم کمک می کنیم

لینک به ارسال

بله با تشکر من منظورم همون آرم وردپرسه که هنوز تو سایتم نشون داده میشه میشه بگین چجوری حذفش کنم ؟

می خوام به جاش آرم همون شرکت رو بزارم اگه لطف کنین مراحل حذف و گذاشتن آرم رو بگین ممنون می شم من عکس اون قسمت رو میزارم که ببینین

post-1695-0-92454800-1362632551_thumb.pn

لینک به ارسال

من با موزیلا کروم تست کردم آیکونی نمیاد !

برید تو هاستتون تو Root آیکونی که میخواین بزارید رو آپلود کنید با نام favicon.ico اگه عکس لوگوتون هستش میتونید از طریق این سایت ها تبدیل کنید.

http://www.favicon.cc/?action=import_request

http://favicon-generator.org/

لینک به ارسال

بله تو موزیلا نشون نمیده تو گوگل کروم نشون میده من Ctrl+F5 رو هم زدم ولی باز نشون میده نمی دونم اشکال کجاست ؟

لینک به ارسال

جالبه!! گوگل کروم من نشون میده حتما اشکال مربوطه به مرورگرمه با تشکر از راهنماییتون .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...