• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
Germanizer

سوال راجع به فروشگاههای اینترنتی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من یک سایت با موضوع خاص و تخصصی دارم که چند وقتی هست چند محصول هم در سایت می فروشم و کاربران پول واریز می کنن و من هم براشون محصول رو پست می کنم. محصولات cd مستند هستند

الان می خوام رویه فروشم رو مثل اکثر فروشگاههای اینترنتی کنم. که اول محصول رو توسط پست به منزل خریدار می فرستند و وقتی که خریدار محصول رو دریافت کرد ، اونجا پول محصول + هزینه پست رو به مامور پست تحویل میده

اگر بوام از این طریق محصولات سایتم رو بفروشم باید چیکار کنم و دنبال چه چیزی سرچ کنم؟

اگر هم شرکتهایی مخصوص این کار سراغ دارید لطفا بهم معرفی کنید

کلا هر سر نخی دارید بهم بگید

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سرویسی که شما لازم دارید به نام پرداخت در محل هست (COD) - موسساتی در این زمینه فعال هستند که با پرداخت حق عضویت براتون این کار رو انجام میدهند

پرداخت دات آی آر

فروتل دات کام

جستجو کنید زیاد هستند

https://www.google.com/search?q=%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA+%D9%BE%D8%B3%D8%AA%DB%8C+%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA+%D8%AF%D8%B1+%D9%85%D8%AD%D9%84&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب کدومشون معتبر تر و کارشون خوبتره ؟

دوستانی که فروشگاه اینترنت دارن اینجا زیاد هستن

لطفا از تجربیاتتون بگید و از این شرکتها گزینه خوبی می شناسید معرفی کنید

با سپاس فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان رفتم سایت فروتل ثبت نام کنم

بهم میگه برای پست پرداخت در محل ، اولا 4 درصد از کل فروش رو خودشون بر می دارن که این طبیعیه و مشکلی نداره

اما میگه 100 هزار تومن هم برای ثبت نام باید بدم که تازه سالانه هم هست و هر سال باید انقدر بدم

همه جا این طوری هست و باید اول کار 100 هزار تومن پول بدم یا فقط این شرکت این طوریه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه جا این طوری هست

البته گاهی به مناسبتهایی تخفیف میدن یا رایگان میشه

این هزینه هم بابت قرارداد با پست هست بیشتر تا برای خود شرکت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری