رفتن به مطلب

سوال راجع به فروشگاههای اینترنتی

Germanizer

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک سایت با موضوع خاص و تخصصی دارم که چند وقتی هست چند محصول هم در سایت می فروشم و کاربران پول واریز می کنن و من هم براشون محصول رو پست می کنم. محصولات cd مستند هستند

الان می خوام رویه فروشم رو مثل اکثر فروشگاههای اینترنتی کنم. که اول محصول رو توسط پست به منزل خریدار می فرستند و وقتی که خریدار محصول رو دریافت کرد ، اونجا پول محصول + هزینه پست رو به مامور پست تحویل میده

اگر بوام از این طریق محصولات سایتم رو بفروشم باید چیکار کنم و دنبال چه چیزی سرچ کنم؟

اگر هم شرکتهایی مخصوص این کار سراغ دارید لطفا بهم معرفی کنید

کلا هر سر نخی دارید بهم بگید

ممنون

لینک به ارسال

سرویسی که شما لازم دارید به نام پرداخت در محل هست (COD) - موسساتی در این زمینه فعال هستند که با پرداخت حق عضویت براتون این کار رو انجام میدهند

پرداخت دات آی آر

فروتل دات کام

جستجو کنید زیاد هستند

https://www.google.com/search?q=%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA+%D9%BE%D8%B3%D8%AA%DB%8C+%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA+%D8%AF%D8%B1+%D9%85%D8%AD%D9%84&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

لینک به ارسال

خب کدومشون معتبر تر و کارشون خوبتره ؟

دوستانی که فروشگاه اینترنت دارن اینجا زیاد هستن

لطفا از تجربیاتتون بگید و از این شرکتها گزینه خوبی می شناسید معرفی کنید

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

من الان رفتم سایت فروتل ثبت نام کنم

بهم میگه برای پست پرداخت در محل ، اولا 4 درصد از کل فروش رو خودشون بر می دارن که این طبیعیه و مشکلی نداره

اما میگه 100 هزار تومن هم برای ثبت نام باید بدم که تازه سالانه هم هست و هر سال باید انقدر بدم

همه جا این طوری هست و باید اول کار 100 هزار تومن پول بدم یا فقط این شرکت این طوریه ؟

لینک به ارسال

همه جا این طوری هست

البته گاهی به مناسبتهایی تخفیف میدن یا رایگان میشه

این هزینه هم بابت قرارداد با پست هست بیشتر تا برای خود شرکت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...