رفتن به مطلب

ایمیل info

YOU

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

سوالی در مورد ایمیل اصلی سایت (info)داشتم ببخشید که اینجا تایپ کردم نمیدونم مربوط به کدوم قسمت میشه

من میخوام این ایمیل را برای مدتی غیر فعال کنم یعنی هیچ ایمیلی دریافت نکنه

چون مدتیه روزی حدود 300 الی 400 ایمیل اسپم برام میاد و کارم شده پاک کردن این ایمیلها

یا اگر راه حل بهتری دارید لطفا راهنمایی فرمائید

ممنون

لینک به ارسال

این ایمیل رو باید از طریق پنل سرویستون (سی پنل - دایرکت ادمین و . .. ) غیر فعال بشید . به قسمت میل سرویس برید

لینک به ارسال

این ایمیل رو باید از طریق پنل سرویستون (سی پنل - دایرکت ادمین و . .. ) غیر فعال بشید . به قسمت میل سرویس برید

لطفا دقیق تر توضیح میدید در سی پنل قسمت ایمیل بعد کدوم قسمت و چه تغییراتی باید بدم؟

لینک به ارسال

سلام

تب mail و بخش Email Accounts لیست ایمیل ها وجود داره که میتونید از لیست ایمیل موردنظر رو حذف کنید .

موفق باشید ...

لینک به ارسال

سلام

تب mail و بخش Email Accounts لیست ایمیل ها وجود داره که میتونید از لیست ایمیل موردنظر رو حذف کنید .

موفق باشید ...

ایمیل info وجود نداره تو لیست ها این ایمیل اصلی هر سایتی هستش بعد من نمیخوام حذفش کنم میخوام فعلا غیر فعال باشه

لینک به ارسال

ببینید ایمیل info تحت سایت یک عبارت عام هست و بصورت پیش فرض روی هیچ سرویسی فعال نیست . بنابراین اگر شما قبلاً این ایمیل رو نساخته باشید نباید توی لیست ایمیل هاتون باشه .

اگر توی لیستتون بود برید توی تنظیماتش ببینید میشه غیر فعالش کرد یا نه . اگر نبود که فکر میکنم همینطور باشه باید اونو پاک کنید . هر زمان به اون نیاز داشتید میتونید دوباره اون رو بسازید .

لینک به ارسال

ببینید ایمیل info تحت سایت یک عبارت عام هست و بصورت پیش فرض روی هیچ سرویسی فعال نیست . بنابراین اگر شما قبلاً این ایمیل رو نساخته باشید نباید توی لیست ایمیل هاتون باشه .

اگر توی لیستتون بود برید توی تنظیماتش ببینید میشه غیر فعالش کرد یا نه . اگر نبود که فکر میکنم همینطور باشه باید اونو پاک کنید . هر زمان به اون نیاز داشتید میتونید دوباره اون رو بسازید .

من چنین چیزی را نساختم خودش بود

مثلا اسم سایت شما www.you.com هستش منظورم ایمیل you@you.com هستش که خودش پیش فرض وجود داره و همون ایمیل info@you.com میباشد

نمیدونم منظورم را رسوندم یا نه؟؟؟؟

لینک به ارسال

پیش فرض ایمیلی وجود نداره.

شاید از قبل مدیر سرور براتون ساخته.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...