• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
farnaz

کار با افزونه wysija برای خبرنامه

25 پست در این موضوع قرار دارد

میشه به فارسی کار با این افزونه رو بگید چطوریه و چطور با فرمی که در سایت هست که ایمیل وارد کنند و عضوشوند باید ارتباط برقرار کنه؟

آیا بدون افزونه هم می شود خبرنامه ایجاد کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Setting

تب Basic

Your company's address : نشانی شما (اختیاری)

Email notifications : ایمیل برای آگاه سازی مدیر سایت (سه حالت)

When someone subscribes: وقتی کسی عضو میشه

When someone unsubscribes: وقتی کسی عضویتش رو لغو می کنه

Daily summary of emails sent: گزارش دهی روزانه

تب signup confirmation

Enable activation email: فعال سازی ایمیل تایید

Email subject: عنوان ایمیل تایید

Email content: متن ایمیل تایید

Confirmation page title: صفحه ایی که یوزر بعد از کلیک روی لینک تایید به اون صفحه هدایت میشه (می تونید این صفحه رو از طریق برگه ها ایجاد کنید و در اون یک متن تشکر بنویسید)

ادامش رو بذاریم برای وقتی نصب کردید تا مورد به مورد بپرسید

برای فرم هم خود افزونه فرم معین داره - در صفحه ی ابزارک ها میتونید ببینیدش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تب signup confirmation

Enable activation email: فعال سازی ایمیل تایید

Email subject: عنوان ایمیل تایید

Email content: متن ایمیل تایید

Confirmation page title: صفحه ایی که یوزر بعد از کلیک روی لینک تایید به اون صفحه هدایت میشه (می تونید این صفحه رو از طریق برگه ها ایجاد کنید و در اون یک متن تشکر بنویسید)

ادامش رو بذاریم برای وقتی نصب کردید تا مورد به مورد بپرسید

برای فرم هم خود افزونه فرم معین داره - در صفحه ی ابزارک ها میتونید ببینیدش

تب signup confirmation پیغام هایی است که به کاربر نمایش میدهد؟ یعنی فارسی کنم؟

خط[activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link] که در content نوشته چی هست؟

من اصلا سایدبار ندارم . میخواهم در قسمتی از صفحه بیاید .چه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید وقتی کاربر فرم رو پر می کنه برای تایید عضویتش ایمیلی براش ارسال میشه - در این تب متن اون ایمیل نوشته شده - پس فارسیش کنید

[activation_link]برای تایید عضویت خود اینجا را کلیک کنید[/activation_link]

می تونید ساید بار بسازید - آموزش در بخش آموزش فکر کنم باشه

اما بدون ساید بار هم می تونید - چطور؟ در هر صفحه که می خواهید فرم عضویت قرار بگیره در بالای پست (ویرایشگر) آیکون پاکت نامه قرار گرفته - اون رو کلیک کنید و ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در هر صفحه که می خواهید فرم عضویت قرار بگیره در بالای پست (ویرایشگر) آیکون پاکت نامه قرار گرفته - اون رو کلیک کنید و ....

این کار رو انجام دادم. توی نوشته نمایش میده ولی توی سایت نمایش نمیده . این کدها رو هم به جای فرمی که از قبل داشتم گذاشتم:

<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=1&cat=9');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<?php the_content(); ?>
<?php endwhile; ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من از یکی از این سایت هایی که خدمات خبرنامه میدن استفاده کنید بهتره... نظر شخصیمه مثل وبگذر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من از یکی از این سایت هایی که خدمات خبرنامه میدن استفاده کنید بهتره... نظر شخصیمه مثل وبگذر

روش کار به چه صورتیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتهایی مثل: mailchimp.com

البته قبلا بحث شده و اگر میخواید ادامه بدید (در اینمورد) بهتره تاپیک جدیدباز کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدهای پست 5 برای چیه؟! برای خبرنامه؟

و اینکه در سایت نمایش نمیده منظورتون اینه که در پست نمایش نمیده یا در صفحه ی اصلی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدهای پست 5 برای چیه؟! برای خبرنامه؟

و اینکه در سایت نمایش نمیده منظورتون اینه که در پست نمایش نمیده یا در صفحه ی اصلی؟

برای اینکه در سایت درجایی که میخام نشون بده یک دسته تعریف کردم

درسایت نمایش نمیده ، توی قسمت نوشته در وردپرس فرم رو نمایش میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روش کار خاصی نداره ! ثبت نام میکنید ، یه خبرنامه میسازید یه کد بهتون میده .. بعد کسایی که از اون فرم برای ثبت ایمیل استفاده میکنن هر وقت سایتتون آپدیت شه پست جدید براشون ایمیل میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایرادی نداره - الان یه نمونه آنلاین دارید از پستی که توش فرم قرار دادید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدhtmll که این افزونه میده رو در قالب گذاشتم . firstname ,lastname رو حذف کردم . الان دوتا input داره . من میخوام فقط یکی برای واردکردن ایمیل باشه . یکیش رو که حذف میکنم سایت بهم میریزه. و اصلا داخل هیچ کدوم از اونا هم نمیشه تایپ کرد. مشکلش چیه؟ کدی که در قالب قرار دادم:

<script type='text/javascript' src='http://alfasweb.ir/wp-content/plugins/wysija-newsletters/js/validate/languages/jquery.validationEngine-en.js?ver=2.3.5'></script>
<script type='text/javascript' src='http://alfasweb.ir/wp-content/plugins/wysija-newsletters/js/validate/jquery.validationEngine.js?ver=2.3.5'></script>
<script type='text/javascript'>
/* <![CDATA[ */
var wysijaAJAX = {"action":"wysija_ajax","controller":"subscribers","ajaxurl":"http:\/\/alfasweb.ir\/wp-admin\/admin-ajax.php","loadingTrans":"Loading..."};
/* ]]> */
</script>
<script type='text/javascript' src='http://alfasweb.ir/wp-content/plugins/wysija-newsletters/js/front-subscribers.js?ver=2.3.5'></script>
<div class="widget_wysija_cont"><div id="msg-form-html5143424806055" class="wysija-msg ajax"></div><form id="form-html5143424806055" method="post" action="#wysija" class="widget_wysija form-valid-sub"><p><span class="wysija-p-email abs-req"><input type="text" id="form-html5143424806055-abs-email" value="" class="defaultlabels validated[abs][email]" name="wysija[user][abs][email]" onfocus="if(this.value=='YourMail@Mail.com') this.value='';" onblur="if(this.value=='') this.value='YourMail@Mail.com';" value="YourMail@Mail.com" /></span><input type="submit" class="wysija-submit wysija-submit-field" name="submit" value="عضوم کن" id="submit" /></p><input type="hidden" name="formid" value="form-html5143424806055" /><input type="hidden" name="action" value="save" />
<input type="hidden" name="wysija[user_list][list_ids]" value="1" />
<input type="hidden" name="message_success" value="ایمیل شما با موفقیت ثبت شد" />
<input type="hidden" name="controller" value="subscribers" /><input type="hidden" value="1" name="wysija-page" /></form></div>
</div>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طبق فرمتون باید یکی باشه.

دومی چی هست؟ روی سایتتون هست ببینیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تنظیمات رو انجام دادم ولی ایمیلی نیومدکه عضویت انجام شده. مشکل چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید چون اون فیلدها رو نباید حذف میکردید.

همون اسم و فامیل منظورم هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من این افزونه رو نصب کردم و هنگامی که ابزارک اشتراک در خبرنامه رو توی سایت میزارم به شکل خیلی ساده قرار میگیره

مثل تصویر زیر:

post-3840-0-47181900-1382570902_thumb.pn

میشه راهنمایی بفرمایید تا از این سادگی در بیاد

به جای ابزارک از شرتکد و کد html که خود افزونه میداد هم استفاده کردم اما تغییری نکرد

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای استایل دادن باید با css کار کنید

نشانی آنلاین بگذارید و دقیقا بگید می خواهید چه تغییری داشته باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر

آدرس: www.afzoon.com

میخام شبیه بقیه سایدبارا بشه حداقل

اگرم بشه خیلی سفارشیش کنم که بهتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی چی؟ الان سوال بود یا مشکل؟ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقای استاد پرسیدن اسم سایت چیست و میخاهید چکارش کنید، بنده هم گفتم اسم سایت www.afzoon.com است و میخاهم افزونه wysija شکل بهتری پیدا کند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کلاس widget_wysija_cont و المان های زیرمجموعه ش میتونید استایل بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی با css آشنا نیستم

میشه بفرمایین این قسمت تو کدوم یک از فایلهای استایل افزونه است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی با css آشنا نیستم

میشه بفرمایین این قسمت تو کدوم یک از فایلهای استایل افزونه است؟

در فایلهای CSS به دنبال کلاس نامبرده باشید

CTRL + F

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و تشکر از همه اساتید

در آدرس wp-content\plugins\wysija-newsletters\css\validationEngine.jquery.css اون عبارت رو پیدا کردم اما با تغییر عبارت ها تغییری در فرم ثبت نام ایجاد نمی شود

درست رفتم؟

راستی از آقای ایمان فخار عذر میخام فکر کردم اسمشون استاد هست اما اشتباه دیده بودم، ببخشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری