• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
sibmoz

مشکل در اجرای پلاگین wp super popup

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستای وردپرس فارسی

بچه ها من یه مشکل دارم و اون اینه که یه افزونه برای پاپ اپ نصب کردم به اسم wp super up که مثل بعضی از سایتها که وقتی میری توش یه صقحه باز میشه و ازت ایمیل میخوای برای عضویت در خبرنامه حالا من یه مشکلی دارم

وقتی این پلاگین اجرا میکنم رو پیش نمایش کاملا درسته ولی وقتی میره واسه اجرا رو سایت استایلش به هم میریزه که یکی از دوستان گفت برای راست چین چپ چینش هست ولی حقیقتش من بلد نیستم و اگه میشه بهم کمک کنید

این عکس موقع تست پلاگین روی پیش نمایش

post-1713-0-72696500-1362610974_thumb.jp

اینم عکسی که وقتی رو سایت قراره اجرا بشه

post-1713-0-98246000-1362611044_thumb.jp

اینم لینک دانلود پلاگین

http://downloads.wor...-popup.0.10.zip

دوستای گلم ممنون میشم اگه بتونید مشکلمو حل کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

بله احتمالش هستاز راست چینی باشه.

برای اطمینان:

پوسته پیش فرض رو فعال کنید.

بعد روی اون تست بگیرید.

اگر وردپرس رو بتونید انگلیسی و تست کنید هم خوبه.

میشه فهمیدافزونه مشکل داره یا پوسته.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا مرتضی از پوسته پیشفرض هم استفاده کردم ولی بازم همین مشکل دارم شما یه افزونه که این کارو انجام بده ندارید

میخوام تا سایت باز میشه یه عکس پاپ آپ بشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از تصاویر مشخص هست که با rtl مشکل دارد

اینها را تست کردید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-popup/
http://wordpress.org/extend/plugins/optin-revolution/screenshots/
http://wordpress.org/extend/plugins/anything-popup/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا پارسا ممنون از اینکه افزونه معرفی کردید ولی متاسفانه به پشرفتگی اون پلاگین نیست

اون که خودم دادم چطور میشه مشکلش حل کرد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی خود افزونه فایل استایل وجود داره؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از همه دوستان

این افزونه رو جدید پیدا کردم که کارش حرف نداره مشکلی هم نداره فقط لینک دانلودش ندارم خودتون سرچ کنید

Milat jQuery Automatic Popup

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام دوستان
      افزونه های زیر چه کاربردی دارند؟
      لطفا به ترتیب بفرمایید. خیلی خیلی ممنون
      1) layerslider
      2) wp-progrid
      3) add-to-any
      4) displayproduct
      5) js_composer
      6) ml-slider
      7) tablepress
      8) woocommerce-product-carousel-all-in-one
      9) wp-retina-2x
      10) yith-woocommerce-ajax-search
      11) yith-woocommerce-eu-energy-label
      12) yith-woocommerce-product-slider-carousel-premiumm
      13) yith-woocommerce-wishlist

خیلی خیلی خیللللللللللللللللللللیییییییییی ممنون و سپاس

• توسط melika999
      سلام بنده افزونه گراویتی فرم را نصب کرده ام ،افزونه زرین و پال و درگاه پرداخت مخصوص گراویتی فرم را نیز نصب کرده ام اما متاسفانه زرین پال و بانک ملت در قسمت گراویتی فرم نمایش داده نمیشوند..
      افزونه ها فعال هستند
      به نظر شما علت چیست؟
    • توسط barghandan
      سلام دوستان
      من یه سایت ووکامرسی دارم راه میندازم
      چیزی که جالبه اینه که انتهای همه ی لینک هام یه عبارت ثابتی اضافه میشه
       آدرس سایت http://konkurism.com/  هست ولی وقتی کلیک بکنید می بینید که انتهاش تغییر میکنه
      کارایی که کردم
      تست با پوسته های مختلف که تو همشون وقتی ووکامرس فعال بود این مشکل وجود داشت حتی پوسته های پیش فرض خود وردپرس
      همه پلاگین ها رو غیرفعال کردم و دونه دونه فعال کردم و فهمیدم ووکامرس اشکال داره
      پلاگین ها همش ورژن جدیده
      وردپرسم هم آپدیت شده است.

ممنون میشم کمک کنید 
    • توسط Siaavash
      یه پلاگین جدول نیاز هست که داخل پست های وبلاگ بشه ازش استفاده کرد، و به راحتی بشه رنگ بندی و ابعادش رو تنظیم کرد.
      یه پلاگین که بشه شبیه عکس پیوست جدول رو استایلش رو مشخص کرد و داخل پست استفاده کرد.
      چه پلاگینی پیشنهاد می شه؟

• توسط Fardis Tarh
      سلام خسته نباشید؛
      من تو پوسته‌ی BuildPress یه مشکلی دارم.
      اولا برای ویرایش برگه‌هاش حتما باید با افزونه‌ی مخصوص page builder by site origin کار کرد.
      تو صفحه‌ی اصلی چند تا باکس هست که عکس تصویر شاخص برگه‌های دیگه رو نمایش میدن ولی متونش لورم ایبسوم هست و باید ویرایش کرد.
      برای ویرایش متون سایت سازنده این آموزش رو گذاشته:

ولی تو تنظیمات صفحه من گزینه‌ی excerpt ندارم. همه‌ی افزونه‌های قالب هم نصب و به روز هستن دیگه نمیدونم مشکل کجاست!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      با تشکر