رفتن به مطلب

کد شمارنده تعداد کلیک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من می خوام از یه رزبلاگ به وردپرس لینک بدم و می خواستم بفهمم که چه تعداد روی اون کلیک میشه، چجوری میشه فهمید؟

لینک به ارسال

آره درسته، ولی من میخوام از اونجا اول به یک صفحه اچ تی ام ال که توی سایتم آپ کردم لینک بدم و از اون صفحه اچ تی ام ال به صفحه اصلی سایتم، در این صورت باز هم به صورت صحیح تعداد لینکهای داده شده در وبگذر نشون داده میشه؟

لینک به ارسال

خب ببینید شما میخواید تعداد لینک های ورودی به صفحه ی html رو بدونید !؟ برای این کار توی صفحه html میتونید کد وبگذر رو بذارید که متوجه بشید .

بعد اگه هم دوس دارید بدونید چندتا لینک از اون صفحه html به سایت خودتون میاد یه امارگیر وبگذر با کد مختلف رو بذارید توی صفحه سایت !

لینک به ارسال

ممنون، راه خیلی خوبیه

فقط آیا وبگذر نشون میده که از اون صفحه اچ تی ام ال به صورت خاص چند نفر وارد شدند؟ اونی که من دیدم، اینه که تعداد لینکهای سایتها رو نشون میده ، نه تعداد لینکها از یه صفحه توی سایت به یه صفحه دیگه

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

اگر میخویاد ورودی رو از یک صفحه خاص داشته باشید میتونید از طریق کدنویسی هم انجام بدید.

با $_SERVER['HTTP_REFERER']

لینک به ارسال

راه ساده تری وجود نداره؟ هیچ کدوم از افزونه های آمار سنج این خصوصیت رو ندارند؟

لینک به ارسال

میتوانید آمار وبگذر را در همان html قرار دهید اینطوری تعداد ورودی ها به اون صفحه نمایش داده میشود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...