• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
ahadto

کد شمارنده تعداد کلیک

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من می خوام از یه رزبلاگ به وردپرس لینک بدم و می خواستم بفهمم که چه تعداد روی اون کلیک میشه، چجوری میشه فهمید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از امارگیر وبگذر می تونید استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره درسته، ولی من میخوام از اونجا اول به یک صفحه اچ تی ام ال که توی سایتم آپ کردم لینک بدم و از اون صفحه اچ تی ام ال به صفحه اصلی سایتم، در این صورت باز هم به صورت صحیح تعداد لینکهای داده شده در وبگذر نشون داده میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب ببینید شما میخواید تعداد لینک های ورودی به صفحه ی html رو بدونید !؟ برای این کار توی صفحه html میتونید کد وبگذر رو بذارید که متوجه بشید .

بعد اگه هم دوس دارید بدونید چندتا لینک از اون صفحه html به سایت خودتون میاد یه امارگیر وبگذر با کد مختلف رو بذارید توی صفحه سایت !

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون، راه خیلی خوبیه

فقط آیا وبگذر نشون میده که از اون صفحه اچ تی ام ال به صورت خاص چند نفر وارد شدند؟ اونی که من دیدم، اینه که تعداد لینکهای سایتها رو نشون میده ، نه تعداد لینکها از یه صفحه توی سایت به یه صفحه دیگه

ویرایش شده در توسط ahadto
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر میخویاد ورودی رو از یک صفحه خاص داشته باشید میتونید از طریق کدنویسی هم انجام بدید.

با $_SERVER['HTTP_REFERER']

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راه ساده تری وجود نداره؟ هیچ کدوم از افزونه های آمار سنج این خصوصیت رو ندارند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتوانید آمار وبگذر را در همان html قرار دهید اینطوری تعداد ورودی ها به اون صفحه نمایش داده میشود

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری