abolfazl

سوال هاي امنيتي +‍ سوال هاي كاربردي

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

يه چند تا سوال داشتم

خيلي ممنون ميشم اگه بهم كمك كنيد

سوالام سادت چون خيلي مبتدي هستم

1- وقتي ما يه سايت وردپرسي ميسازيم امنيتش و با افزونه ها و كد هايي فراهم ميكنيم - ولي برام يه سوال ايجاد شده و اونم اينه كه پس كنترل پنل چي؟ يعني براي امنيت كنترل پنل هم بايد چه كارهايي انجام بديم؟ اصلا به امنيت نياز داره ؟

2- براي اپلود فايل ها عكسام بايد از كجا اقدام كنم؟ اين و ميدونم كه تو وردپرسم هم ميتونم اين كار رو بكنم اما كيفيت عكس و پايين مياره !!! نميدونم چرا؟

همين طور اين و هم ميدونم كه تو فايل منيجرم هم ميتونم آپلودشون كنم اما وقتي روي فايل كليك ميكنم قسمت دانلود اون فايل برام ايجاد ميشه

پس بنده چه جوري ميتونم فايل هام به راحتي آپلود كنم؟

3-برا گرفتن كليد اكسيمت حتما بايد تو (وردپرس دات كام) عضو باشم ؟ چونوقتي رو قسمت (شخصي) كليك ميكنم اين پيغام مياد: ميتونيد مشاهده بفرماييد :

http://up.rahemin.ir/uploads/13626414571.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای امنیت میتونید این کار هارو انجام بدید.

ببینید این رو : http://1o2.ir/amniat

http://1o2.ir/amniat2

رمز مناسب انتخاب کنید از کارکتر های ^$%@*^&*)(-=*+~ حتما استفاده کنید مثلا اینطوری 14s8/a4%-7*&234

فایل config.php رو دسترسی فقط خواندن بهش بدید.

از طریق وردپرس آپلود میکنید میتونید به این بخش برید و عکس های خودوتون رو ببنید wp-content/uploads

هم میتونید از یه اسکریپت آپلود سنتر عکس تو هاستتون نصب کنید و به راحتی آپلود کنید و لینک بگیرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حسين آقا دستتون درد نكنه افزونه هاي رو كه گفتيد همه رو نصب كرديم رمز مناسب هم گذاشتيم ...

ولي ايني كه گفتيد يعني چه؟

فایل config.php رو دسترسی فقط خواندن بهش بدید و متوجه نشدم! چه جوري اين كار رو انجام بدم؟

همين طور در رابطه به آپلود فايل هام كه گفتيد اسكريپت آپلود سنتر نصب كنم ...

يعني همه ي سايت ها برا خودشون اين كا رو انجام ميدن؟ و ما نميخام آپلود سنتر و ايجاد كنيم و در معرض ديد عموم باشه ميخايم فقط خودمون استفاده كنيم

همين طور اون قسمتي كه wp-content/upload براي اپلود وردپرسي بود چه جوري استفادش كنيم

همين طور اگه امكانش هست درمورد سوال سومم هم كمكم كنيد / در رابطه با كليد اكسيمت وردپرسمون

در هر حال دستتون درد نكنه خيلي ممنون كه كمكمون كرديد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لازم به نصب همه ی افزونه ها نیست! یکی همون اولی رو نصب کنید خوبه.

برای سطح دسترسی برید تو هساتتون (سی پنل) روی config.php سمت چپ یه گزینه هست یه نام presm روش کللیک کنید و عدد 400 بزارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش مشكل اول و سومم حل شد

همين طور عددش 400 خالي بزارم يا نه 0400 بزارم چون همه ي اعداد قبلشون يه صفر هست!!!

دوستان ميشه كمكم كنيد تا مشكل دومم هم حل بشه ؟

يعن:2- براي اپلود فايل ها و عكسام بايد از كجا اقدام كنم؟ اين و ميدونم كه تو وردپرسم هم ميتونم اين كار رو بكنم اما كيفيت عكس و پايين مياره !!! نميدونم چرا؟

همين طور اين و هم ميدونم كه تو فايل منيجرم هم ميتونم آپلودشون كنم اما وقتي روي فايل كليك ميكنم قسمت دانلود اون فايل برام ايجاد ميشه

پس بنده چه جوري ميتونم فايل هام به راحتي آپلود كنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش دستت درد نكنه اما اون سايت كارش چيه ؟

راستي ما كه چيزي رو نميخاستيم انتقال بديم!!!

*همين طور دوستان ميخام يه كاري كنم وقتي عكس هايي كه تو سايتم ميزام وقتي روشون كيليك ميشه تو همون صفحه ي اين شكلي بشه:

http://www.duelfa.com

اگه امكانش هست وارد سايت بشيد ورروي يكي از عكس ها كليك كنيد

چه جوري اين شكلي ميشه

هيچ افزونه اي اين كار رو ميكنه؟

ویرایش شده در توسط abolfazl

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل زیلا برای انتقال فایل بین کامپیوتر و هاست بود که می خواستید

برای اون تصویر هم :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش دستت درد نكنه

ولي دوستان از اين كار كه گالري بسازم منصرف شدم

ولي يه مشكلي دارم

واونم اينكه وقتي عكسي رو تو سايتم ميزارم خود به خود لينك ميده به عكس چي كار كنم كه اينطوري نشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنگام بارگذاری یا الصاق عکس لینکشو حذف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش isk دستت درد نكنه با راهنمايي شما حل شد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .