Inno2013

طراح مسلط به WP با حقوق مکفی

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همگی.

یک شرکت تازه کار در زمینه IT، نیازمند به یک طراح وب مسلط به WordPress، با آشنائی کامل به HTML5، CSS3 و آشنائی با مفاهیم Javascript و jQuery و همینطور آشنا به مفاهیم PHP و MySQL می باشد.

تم های پیشنهادی به مشتریان این شرکت، همگی به صورت اصل از سایت های منبع خریداری شده و برای تبدیل به سایت فارسی در اختیار فرد مورد نظر قرار داده خواهد شد. لذا فرد مورد نظر میبایست در زمینه فارسی سازی استاندارد پوسته ها دارای توانائی بالایی باشد.

شرایط کاری: تمام وقت

محل فعالیت: تهران

مابقی شرایط کاری: قابل تعیین در جلسه مصاحبه

لطفاً افرادی که علاقه مند به همکاری هستند، نام و شماره تماس خود را حداکثر تا تاریخ 25 اسفند ماه به نشانی mobocial@gmail.com ایمیل کنند تا جهت مصاحبه و تست توانمندی های فنی، در اسرعوقت با ایشان تماس حاصل شود.

ویرایش شده در توسط isk
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط mehran4ever
      سلام دوستان
      من در خواست بومی سازی و فارسی سازی این افزونه رو داشتم
      https://wordpress.org/plugins/erp/

ممنون میشم کمک کنید
      با تشکر
    • توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط Rustin
      سلام،
      چطور میشه، اعداد پوسته رو فارسی کنم؟ (اعداد نوشته ها مشکلی ندارن، فارسی هستن.)
      برای مثال اعداد صفحه بندی، توی صفحه ی اصلی سایت رو (مثل عکس زیر)

اینم آدرس سایتم: www.ouroboros.ir
      + من قبل از این گوگل رو سرچ کردم (هم انگلیسی و هم فارسی) ولی روش هایی که پیدا کردم به کارم نیومدن..
      پیشاپیش بابت پاسختون تشکر میکنم.
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.