رفتن به مطلب

استفاده از cdn در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت مدیران محترم انجمن..

من از cdn برای فایل های وردپرس استفاده می کنم که باعث میشه فایل ها و عکس هایی که از بخش رسانه آپلود می کنم به هاست دیگه بره. اما علاوه بر این که فایل ها در هاست دیگه آپلود میشن، در هاست اصلی هم قرار می گیرند.

حالا سوالم اینه که راهی هست که باعث بشه فایل ها فقط در سرور دیگه آپلود بشه؟ یعنی تو هاست اصلی قرار نگیره؟

درضمن من از افزونه W3 Total Cache استفاده می کنم و cdn را با استفاده از آن فعال کردم.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز معنی واقعی cdn هم همینه که فایل ها پخش بشن و بر اساس ip کاربر ، نزدیکترین فایل رو از نزدیکترین سرور بارگذاری کنه

شما اگر میخوای فایل روی یک سرور دیگه آپلود بشه باید با استفاده از curl یا سوکت نویسی یا ... این کار رو انجام بدید که فایل ها روی یک سرور دیگه آپلود بشن

لینک به ارسال

خیلی ممنونم. اگه میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین. چون واقعا به این نیاز دارم.

لینک به ارسال

خیلی ممنونم. اگه میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین. چون واقعا به این نیاز دارم.

خواهش میکنم

چیرو بیشتر توضیح بدم ؟

نحوه استفاده از cdn یا .... ؟

اگر سوکت پروگرمینگ رو میگی در گوگا جستجو کن مطالب مفیدی میاد البته تو منابع فارسی چیزی به درد بخور نیست سعی کن تو خارجیا بگردی

خودت که نمیتونی انجام بدی ، بده به یک برنامه نویس برات انجام میده هزینشم زیاد نمیشه نهایت 15 تا 30 تومن پس زیاد نده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...