رفتن به مطلب

مشکل در افزونه آب و هوا WP-Parsi Iran weather

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این افزونه رو نصب کردم بدون مشکل نصب شد.

در قسمت ابزارک ها هم قرار دادم

ولی توی سایت کار نمیکنه و این ارور رو میده:

Fatal error: Call to undefined function curl_init() in C:\wamp\www\wordpress\wp-content\plugins\wp-parsi-iran-weather\wp-parsi-iran-weather.php on line 194

لینک به ارسال

این مسئله مربوط به هاست شما میشه

از پشتیبان هاست بخواهید curl را فعال کنند

لینک به ارسال

در لوکال باید ماژول curl رو فعال کنید

در فایل php.ini باید خط extension=php_curl.dll را از کامنت درآورید

http://www.phpmind.com/blog/2011/02/how-to-enable-curl-in-wamp/

http://www.tomjepson.co.uk/enabling-curl-in-php-php-ini-wamp-xamp-ubuntu/

لینک به ارسال

انجام دادم ولی بازم همون پیغام رو میده

اول stop all service

دوم php.ini

سوم برداشتن کامنت و ذخیره

چهارم restart

ولی همون پیغام رو میده

لینک به ارسال

حالا یک بار هم در php extensions مربوط به wamp یا xamp یا هر چی که استفاده می کنید اکستنشن php_curl‌ رو فعال کنید

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام این افزونه با افزونه ترنپاش که برای ترجمه سایت هستش مشکل داره و موقع فعال کردن ارور زیر رو میده

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Fatal error: Cannot redeclare file_get_html() (previously declared in C:\Program Files\EasyPHP-12.1\www\wp\wp-content\plugins\transposh-translation-filter-for-wordpress\core\shd\simple_html_dom.php:38) in C:\Program Files\EasyPHP-12.1\www\wp\wp-content\plugins\wp-parsi-iran-weather\simple_html_dom.php on line 86

یه مشکل دیگه هم داره اینکه وقتی توی ابزارک میزارمش هر شهری رو که انتخاب میکنم فقط بابال رو نشون میده و هیچ چیز دیگه ای نشون نمیده پیوست رو نگاه کنید!

post-2210-0-26537000-1387634474_thumb.jp

ویرایش شده توسط hami73
لینک به ارسال

اولی که تداخل هست

بخاطر وجود یک تابع در هر دو افزونه

دومی هم بخاطر مشکل در پوسته یا تداخل جی کوئری هست

بهتره با فایرباگ مشکل رو پیدا کنید

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

من این افزونه رو نصب کردم این پیغام رو میده :

Fatal error: Cannot redeclare class simple_html_dom_node in public_html/wp-content/plugins/wp-parsi-iran-weather/simple_html_dom.php on line 115

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

باسلام. من می خوام این افزونه در صفحه دسته بندی شهرها قرار بدم. یعنی اگر کاربری شهر تهران رو انتخاب کرد در صفحه آن آب و هوای آن شهر به نمایش درآید. چگونه می توانم عنوان دسته را با عنوان شهرهای این افزونه ارتباط بدم که این اتفاق بیافته؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام

اون بخش شهر رو داره از آپشن ها میخونه و بصورت جی کوئری هست.

با جی کوئری میتونید دسترسی داشته بشاید.

قبلش باید اسم شهر رو جایی برگردان کنید.

مشکل قبلی تون حل شد؟

لینک به ارسال

توی جی کوئری خاصیتی هست به نام trigger که با اون کلیک رو میتونید شبیه سازی کنید

کافیه اول اسم شهری که میخواین کلیک بشه رو خروجی بگیرید (از کدهای وردپرس) بعد اون رو بگیرید و با جی کوئری اسم شهر رو توی لیست option پیدا کنید و با trigger روی اون کلیک انجام بدید

لینک به ارسال

ببخشین من زیاد برنامه نویسی بلد نیستم. اگر امکان داره و براتون زحمتی نیست به صورت کد برامون توضیح بدین که بتونیم اون کدها رو در جای خودشون قرار بدیم.ممنون

لینک به ارسال

توی جی کوئری خاصیتی هست به نام trigger که با اون کلیک رو میتونید شبیه سازی کنید

کافیه اول اسم شهری که میخواین کلیک بشه رو خروجی بگیرید (از کدهای وردپرس) بعد اون رو بگیرید و با جی کوئری اسم شهر رو توی لیست option پیدا کنید و با trigger روی اون کلیک انجام بدید

باسلام.میشه یکم ساده تر بگین؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...