رفتن به مطلب

لطفا مشکل و error های من رو حل کنید

پست های پیشنهاد شده

ارورش کاملاً مشخصه دیگه . فایل jquery-1.6.3.min.js در مسیر زیر رو پیدا نکرده . ببینید این فایل اگر در این دایرکتوری وجود نداره دوباره آپلود کنید

soft/jquery-1.6.3.min.js

لینک به ارسال

چشم اپلود میکنم .من تازه عضو شدم .از پاسگووییتون متشکرم.

من از افزونه فروشگاه ووکامرس فارسی استفتده میکنم.بنظر شما بر ای زدن این یه فروشگاه این افزونه کامل هست یا شما نظر دیگه ای دارید؟

لینک به ارسال

من از افزونه فروشگاه ووکامرس فارسی استفتده میکنم.بنظر شما بر ای زدن این یه فروشگاه این افزونه کامل هست یا شما نظر دیگه ای دارید؟

هرچیزی رو برای کاری ساختن

شما اگر یک فروشگاه خیلی حرفه ای میخواید باید از فروشگاه سازها یاین کار مثل اپن کارت پرستا شاپ و ... استفاده کنید

البته افزونه ووکامرس هم خیلی عالی هست و هر کاری بخواید میتونید بکنید باهاش

لینک به ارسال

ببینید این آدرس در کدوم فایل فراخوانی میشه . اونجا برید و آدرس رو چک کنید . فایل آپلودی رو هم بررسی کنید ببینید دقیقاً همین نام باشه و در همین شاخه قرار گرفته باشه .

لینک به ارسال

من هر چی تو قال گشتم . تو هاست گشتم این مسیری که شما گفتید پیدا نکردم.اخه شما گفتید تو head پیدا کنید ولی تو هدر گزینه های متفاوتی هست.این ادرس سایت اطفا چک کنیدwww.e-khz.asan-web.ir

اگه میشه بگید قال woostore تو کدوم قسمتش هدر را پیدا کنم.احه این مسیر رو پیدا نمیکنمThe requested URL /soft/jquery-1.6.3.min.js was not found on this serverبابا

لینک به ارسال

فکر میکنم جاوا مورد نظر افزونتون این باشه :

http://e-khz.asan-web.ir/wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-plugins.min.js?ver=1.6.6

شما باید توی فایل های خود افزونه بگردید . چون وقتی افزونه فعال میشه این ارور رو میده . ببینید این آدرس دهی در کدوم فایل افزونه انجام شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...