• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
behrooz321

لطفا مشکل و error های من رو حل کنید

9 پست در این موضوع قرار دارد

من بعد از نصب افزونه فروشگاه ووکامرس چند ارور عجیب غریب برام پیش اومد.

Apache/2.2.23 (CentOS) Server at www.shigg.com Port 80

The requested URL /soft/jquery-1.6.3.min.js was not found on this server.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارورش کاملاً مشخصه دیگه . فایل jquery-1.6.3.min.js در مسیر زیر رو پیدا نکرده . ببینید این فایل اگر در این دایرکتوری وجود نداره دوباره آپلود کنید

soft/jquery-1.6.3.min.js

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چشم اپلود میکنم .من تازه عضو شدم .از پاسگووییتون متشکرم.

من از افزونه فروشگاه ووکامرس فارسی استفتده میکنم.بنظر شما بر ای زدن این یه فروشگاه این افزونه کامل هست یا شما نظر دیگه ای دارید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از افزونه فروشگاه ووکامرس فارسی استفتده میکنم.بنظر شما بر ای زدن این یه فروشگاه این افزونه کامل هست یا شما نظر دیگه ای دارید؟

هرچیزی رو برای کاری ساختن

شما اگر یک فروشگاه خیلی حرفه ای میخواید باید از فروشگاه سازها یاین کار مثل اپن کارت پرستا شاپ و ... استفاده کنید

البته افزونه ووکامرس هم خیلی عالی هست و هر کاری بخواید میتونید بکنید باهاش

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید این آدرس در کدوم فایل فراخوانی میشه . اونجا برید و آدرس رو چک کنید . فایل آپلودی رو هم بررسی کنید ببینید دقیقاً همین نام باشه و در همین شاخه قرار گرفته باشه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هر چی تو قال گشتم . تو هاست گشتم این مسیری که شما گفتید پیدا نکردم.اخه شما گفتید تو head پیدا کنید ولی تو هدر گزینه های متفاوتی هست.این ادرس سایت اطفا چک کنیدwww.e-khz.asan-web.ir

اگه میشه بگید قال woostore تو کدوم قسمتش هدر را پیدا کنم.احه این مسیر رو پیدا نمیکنمThe requested URL /soft/jquery-1.6.3.min.js was not found on this serverبابا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم جاوا مورد نظر افزونتون این باشه :

http://e-khz.asan-web.ir/wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/jquery-plugins.min.js?ver=1.6.6

شما باید توی فایل های خود افزونه بگردید . چون وقتی افزونه فعال میشه این ارور رو میده . ببینید این آدرس دهی در کدوم فایل افزونه انجام شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلم حل شد.توی پوشه function.php کد را پیدا کردم و پاکش کردم.البته با کمک یکی از اعضای سایت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری