alirezachimeh

تغییر اولین پست نمایش داده شده در صفحه

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

در وبلاگ وردپرسی بنده یک slider وجود دارد که آخرین پستها را با تیتر مربوطه نمایش میدهد(5 پست ابتدایی)

و دوباره تمامی پستها را از جمله همان 5 پست اولی را دوباره در زیر slider به نمایش میگذارد.

چگونه میتوان نمایش پستها را از پست ششم آغاز کرد ؟

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن خوش آمدید

اینو بعد از اسلایدر قرار دهید

<?php query_posts( 'offset=5' ); ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط mpi
      سلام دوستان
      لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .
      با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام دوستان
      من از افزونه Persian-Woocommerce-Shipping برای حمل و نقل استفاده میکنم و دو سوال دارم : 
      1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 
      2. چطور میتونم برای از یک قیمتی به بالاتر ، حمل و نقل رایگان برای یک شهر در نظر بگیرم ؟ 
      متاسفانه توضیحی درباره این دو مورد نیست . لطفا راهنمایی کنید .
      با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام دوستان
      من از افزونه Persian-Woocommerce-Shipping برای حمل و نقل استفاده میکنم و دو سوال دارم : 
      1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 
      2. چطور میتونم برای از یک قیمتی به بالاتر ، حمل و نقل رایگان برای یک شهر در نظر بگیرم ؟ 
      متاسفانه توضیحی درباره این دو مورد نیست . لطفا راهنمایی کنید .
      با تشکر
    • توسط Poorya.sh
      درود دوستان بنده در حال کار بر روی یک پروژه OpenSource هستم که به صورت یک cms کتابخانه هستش که ادمین لیستی از کتاب ها و تصویر کاور کتاب رو در اون وارد و کاربران میتونن نظرات خودشون درباره کتاب رو بدن و یا کتاب رو رزرو و بعد با مراجعه حضوری کتاب رو تحویل بگیرند در صورت موجود بودن که تمام این بخش ها رو بدون مشکل ایجاد کردم تنها مشکلی که در حال حاضر مقابل بنده هستش اینکه بعد از آپلود تصویر منتقل نمیشه به پوشته تصاویر و به همین دلیل تصویر نمایش داده نمیشه حدود یک هفته ای میشه که انواع روش ها رو امتحان کردم اما مشکلم حل نشد به عنوان آخرین راه چاره این تاپیک رو ایجاد کردم تا شاید اساتید بتونن کمکمی در حل این مشکل داشته باشند. شما میتونید کل پروژه بنده رو ازین لینک GitHub مشاهده و دریافت کنید و همچنین ورژن آنلاین روند کار قسمت ادمین رو از این لینک مشاهده کنید. (تصویری که میبینید نمایش داده میشه دستی کپی شده تا مشکل واضح تر به نمایش در بیاد.)