رفتن به مطلب

مشکل با قرار دادن تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید من با تصاویر شاخص سایت وردپرس مشکل پیدا کردم .وقتی افزودن تصویر شاخص رو میزنم پنجره باز میشه ولی تصویر هایی که آپلود کردم توی کتابخانه پرونده چند رسانه ای نمایش داده نمیشه و چیزی رو نشون نمیده ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

آره میتونم عکس آپلود کنم ولی موقعی که میخوام به عنوان تصویر شاخص استفاده کنم و یا توی پست قرار بدم مشکل دارم و عکس ها رو نشون نمیده

لینک به ارسال

همون زمانی که می خواهید تصویر شاخص ایجاد کنید ، از همون پنجره تصویر رو آپلود کنید ببینید چطور میشه

در ضمن ببینید پوشه ی پیش فرض آپلود تصاویر (رسانه) رو چی تعریف کردید

بصورت پیش فرض wp-content/uploads هست - آیا شما تصاویرتون رو توی همین آپ می کنید؟

لینک به ارسال

وقتی وردپرس رو راه اندازی مجدد میکنم مشکل واسه چند ساعت حل میشه بعد دوباره اینطوری میشه.

پوشه اپلود هم همون پیشفرض وردپرس هست و تغییر ندادم.

لینک به ارسال

این مشکل فقط برای درج تصویر شاخص ایجاد میشه یا برای درج تصویر معمولی هم همین مشکل هست؟

لینک به ارسال

برای درج تصویر از نشانی مشکلی نداره فقط با تصاویری که توی رسانه آپلود کردم مشکل داره و اون ها رو نشون نمیده

لینک به ارسال

دسترسی هر دو روی755 هست.مشکل از همون نسخه ورد پرس نگارش آلفا شبانه شروع شد.بعد دانگرید کردم و نسخه 3.5 رو بروز کردم. ولی این مشکل هنوز حل نشده

الان هم روی 3.5.1 هستم

لینک به ارسال

این رو هم تست کنید:

در فایل wp-config.php قبل از

require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php');

قطعه ی زیر رو اضافه کنید:

define('CONCATENATE_SCRIPTS', false );

لینک به ارسال

ممنون با کمک کد بالا فعلا که مشکل برطرف شده مثل اینکه اگه درست نشد برمیگردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...