رفتن به مطلب

جدول‌های کهنه‌ی پایگاه‌داده وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه مشکلی برام پیش اومد که مجبور شدم وردپرس را دوباره نصب کنم

ولی یه مشکل اینه که میگه شما باید جدول‌های کهنه‌ی پایگاه‌داده را حذف کنید

میشه یکی به طور خیلی ساده و مرحله به مرحله بهم بگه چطوری از phpMyAdmin این کار را انجام دهم ؟

راستی بدون اینکه مطالبم حذف بشه

((

پیش از‌این راه‌اندازی شده است

شما پیش از‌این وردپرس را برپا کرده‌اید. برای راه‌اندازی دوباره نخست جدول‌های کهنه‌ی پایگاه‌داده را پاک کنید..

))

ویرایش شده توسط hassannak
لینک به ارسال

اگر جدولهای کهنه رو حذف کنید که کلا داده ها از بین میرن.

بهتره بکآپ ریستور کنید.

لینک به ارسال

دست درد نکنه اقا مزتضی درست شد

بکاب را دوباره ریستور کردم

و حالا مونده افزونه ها وقالب را بارگذاری کنم

ممنون

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان من هم با همین مشکل مواجه شدم اما back up ایی ندارم , یعنی

هنوز سایتم رو راه اندازی نکرده ام . هاست خریدم و ورد پرس روش نصب بود بعد دیدم نسخه ی جدید اومده و من هم برای اینکه نسخه ی جدید رو نصب کنم کل وردپرس قبلی رو از توی file manager پاک کردم و نسخه ی جدید رو آپلود کردم و شروع به نصب کردم تا به این صفحه رسیدم .

الان باید چه کنم ؟

با تشکر

ویرایش شده توسط velorin
لینک به ارسال

دست درد نکنه اقا مزتضی درست شد

بکاب را دوباره ریستور کردم

و حالا مونده افزونه ها وقالب را بارگذاری کنم

ممنون

خب اگه بک اپتون قالب و افزونه هارو داشته باشه مثل خودش بعد از ریستور کردن میان. اگه بک آپ هم مربوط به زمانی قبل از قالب و افزونه های جدیدتون باشه باید دوباره افزونه ها و قالبتون را به صورت دستی نصب کنید چون بک اپی که گرفتین قالب و افزونه هاتونو شامل نشده

سلام دوستان من هم با همین مشکل مواجه شدم اما back up ایی ندارم , یعنی

هنوز سایتم رو راه اندازی نکرده ام . هاست خریدم و ورد پرس روش نصب بود بعد دیدم نسخه ی جدید اومده و من هم برای اینکه نسخه ی جدید رو نصب کنم کل وردپرس قبلی رو از توی file manager پاک کردم و نسخه ی جدید رو آپلود کردم و شروع به نصب کردم تا به این صفحه رسیدم .

الان باید چه کنم ؟

با تشکر

خب اشتباه کردی برای بروزرسانی نباید تمام فایلاو حذف کنیو در پیشخوان بهت اطلاع میده و بازدن دکه بروز رسانی وردپرس با ورژن جدید جایگیزن قبلی میشه.

قبل هر کاری در صورتی که مبتدی هستید سوال کنید یا در گوگل سرچ کنید تا دچار مشکل نشید.

الان باید دوباره از اول وردپرسو نصب کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...