• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

        چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
javad abbasi

تغییرات در پوسته +

2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان بعد از توضیحاتی که می خوام در سایت اعمال بشه می توانند به من بصورت خصوصی اعلام هزینه و مدت زمان انجام کار را اعلام نمایند.

تغییر اول : هیدر سایت از عرضش کم و به اندازه ای که در تصویر مشخص شده تغییر پیدا می کند. در عوض چهار سایدبار به قسمت کناری لوگو اضافه می شود که در تصویر با علامت مستطیل مشخص شده اند.

تغییر دوم : همانطور که در این آدرس می بینید منوهای من می خوام طبق این سایت بشه . منظورم ساب منوها هستند که با مادر دسته یا صفحه ها و تگ بصورت افقی قرار بگیرند.

صفحه اصلی در داخل قسمت بندی به 4 قسمت می شود. در هر قسمت دو پست طبق سایت و در زیر آن مطابق تصویر شماره 2 بقیه مطالب با توجه به زمان قرار می گیرند.

بعد در قسمت بعد دوباره 2 پست و در زیر آن خبرهای مربوط به آن دسته.

تغییر سوم : مطالبی که در تصویر شماره 3 می بینید به صورت تب قرار می گیرند. یعنی در هر چهار سایدبار سه تا تب قرار می گیرد .

تغییر 4 : هنگامی که یک دسته یا برچسب کلیک می شود مطالب مربوط مثل صفحه اولی که در سایت هست نمایش داده شود.

نکته آخر : با توجه به اینکه درستی و کارآمدی تغییرات به مرور ثابت و اشکالات احتمالی آن مشخص می شود طرف ایرادات را رفع و پشتیبانی نماید .

آدرس سایت : http://fa.ibforums.net

post-139-0-67570100-1362840703_thumb.png

post-139-0-84167400-1362843601_thumb.png

post-139-0-08843000-1362843628_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر