• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
javad abbasi

تغییرات در پوسته +

2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان بعد از توضیحاتی که می خوام در سایت اعمال بشه می توانند به من بصورت خصوصی اعلام هزینه و مدت زمان انجام کار را اعلام نمایند.

تغییر اول : هیدر سایت از عرضش کم و به اندازه ای که در تصویر مشخص شده تغییر پیدا می کند. در عوض چهار سایدبار به قسمت کناری لوگو اضافه می شود که در تصویر با علامت مستطیل مشخص شده اند.

تغییر دوم : همانطور که در این آدرس می بینید منوهای من می خوام طبق این سایت بشه . منظورم ساب منوها هستند که با مادر دسته یا صفحه ها و تگ بصورت افقی قرار بگیرند.

صفحه اصلی در داخل قسمت بندی به 4 قسمت می شود. در هر قسمت دو پست طبق سایت و در زیر آن مطابق تصویر شماره 2 بقیه مطالب با توجه به زمان قرار می گیرند.

بعد در قسمت بعد دوباره 2 پست و در زیر آن خبرهای مربوط به آن دسته.

تغییر سوم : مطالبی که در تصویر شماره 3 می بینید به صورت تب قرار می گیرند. یعنی در هر چهار سایدبار سه تا تب قرار می گیرد .

تغییر 4 : هنگامی که یک دسته یا برچسب کلیک می شود مطالب مربوط مثل صفحه اولی که در سایت هست نمایش داده شود.

نکته آخر : با توجه به اینکه درستی و کارآمدی تغییرات به مرور ثابت و اشکالات احتمالی آن مشخص می شود طرف ایرادات را رفع و پشتیبانی نماید .

آدرس سایت : http://fa.ibforums.net

post-139-0-67570100-1362840703_thumb.png

post-139-0-84167400-1362843601_thumb.png

post-139-0-08843000-1362843628_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

توافق شد .

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست