• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      سیاره وردپرس ایران   15/10/95

      سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
javad abbasi

تغییرات در پوسته +

2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان بعد از توضیحاتی که می خوام در سایت اعمال بشه می توانند به من بصورت خصوصی اعلام هزینه و مدت زمان انجام کار را اعلام نمایند.

تغییر اول : هیدر سایت از عرضش کم و به اندازه ای که در تصویر مشخص شده تغییر پیدا می کند. در عوض چهار سایدبار به قسمت کناری لوگو اضافه می شود که در تصویر با علامت مستطیل مشخص شده اند.

تغییر دوم : همانطور که در این آدرس می بینید منوهای من می خوام طبق این سایت بشه . منظورم ساب منوها هستند که با مادر دسته یا صفحه ها و تگ بصورت افقی قرار بگیرند.

صفحه اصلی در داخل قسمت بندی به 4 قسمت می شود. در هر قسمت دو پست طبق سایت و در زیر آن مطابق تصویر شماره 2 بقیه مطالب با توجه به زمان قرار می گیرند.

بعد در قسمت بعد دوباره 2 پست و در زیر آن خبرهای مربوط به آن دسته.

تغییر سوم : مطالبی که در تصویر شماره 3 می بینید به صورت تب قرار می گیرند. یعنی در هر چهار سایدبار سه تا تب قرار می گیرد .

تغییر 4 : هنگامی که یک دسته یا برچسب کلیک می شود مطالب مربوط مثل صفحه اولی که در سایت هست نمایش داده شود.

نکته آخر : با توجه به اینکه درستی و کارآمدی تغییرات به مرور ثابت و اشکالات احتمالی آن مشخص می شود طرف ایرادات را رفع و پشتیبانی نماید .

آدرس سایت : http://fa.ibforums.net

post-139-0-67570100-1362840703_thumb.png

post-139-0-84167400-1362843601_thumb.png

post-139-0-08843000-1362843628_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست