رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Sharepress

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

تو انجمن یک افزونه برای ارسال اتومات پستها به فیسبوک معرفی کرده بودند که من رفتمو نصب کردم و همه کارهای نصبش تمام شد ، بعد هم دوست عزیزمون نوشته بود بعد از نصب یه ستون به صفحه نوشته اضافه میشه که مینویسه :

Should this post be shared? yes no

تا اینجا که مشکلی نبود

مشکل اینجاست که من وقتی yes رو میزنم و انتشار پست میزنم ، بعد که تو فیسبوک نگاه میکنم پستی بهش اضافه نشده .

من دو تا عکس از اون قسمت افزونه قبل از انتشار و بعد از انتشار گرفتم که اینجا قرار بدم که شما مشکل منو بگید ... ممنون

عکس 1 قبل از انتشار پست

عکس 2 بعد از انتشار پست

post-649-0-45483800-1362849650_thumb.jpg

post-649-0-97552400-1362849662_thumb.jpg

لینک به ارسال

با این افزونه تجربه کار ندارم. شاید دوستان بتونن کمک کنن.

لینک به ارسال

دوستان کسی میدونه چه مشکلاتی داره این افزونه که پست رو ارسال نمیکنه ؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

تازه فهمیدم :) که پستها میره تو صفحه شخصیم و تو صفحه سایت نمیره :mellow:

باید چه کار کنم که پستها تو صفحه سایت هم برن ؟؟؟

لینک به ارسال

تازه فهمیدم :) که پستها میره تو صفحه شخصیم و تو صفحه سایت نمیره :mellow:

باید چه کار کنم که پستها تو صفحه سایت هم برن ؟؟؟

تنظیماتش رو باید در فیس بوک انجام بدید ابتدا یک صفحه می سازید و بعد از طریق api اونرو به سایتتون متصل می کنید و در مشخصاتی که در افزونه هم دارید منشخصات صفحه را قید می کنید بعد از برقراری ارتباط گزینه ای در فیس بوک خواهید داشتید برای اشتراک گذاری دستی یا خودکار مطالب البته بهتر اینه که مطالب را با اشتراک گذاری دستی اشتراک بگذارید تا امتیازی هم برای سئوی سایتتون محسوب بشه

لینک به ارسال

صفحه رو ساختم ولی به این صفحه پستی ارسال نمیشه ، همش میره روی صفحه شخصی !!!!!!!

لینک به ارسال

بهترین راه برای انتشار مطالب به صورت خودکار در فیسبوک به نظر من استفاده از RSS Graffiti هست.

شما می تونین چندین سایت رو به چندین پیج مختلف وصل کنین

http://www.rssgraffiti.com/

کار باهاش راحته ولی اگه نیازی به کمک بود بگین تا بگم.

لینک به ارسال

صفحه رو ساختم ولی به این صفحه پستی ارسال نمیشه ، همش میره روی صفحه شخصی !!!!!!!

بعد از ساخت صفحه باید برای صفحه یک اپلیکیشن بسازید و کلید api دریافت کنید

فکر کنم روشی که دوستمون گفتند را پیگیر بشید مناسب تره

من چون دسترسی به فیس بوک ندارم خیلی ذهنی نمی تونم کمکتون کنم

لینک به ارسال

اقا ایمان من میگم همه کارها رو کردم ، اینا همه رو ساختم ، افزونه هم درست کار میکنه ... منتهی به جای اینکه پستها برن تو صفحه سایت میرن تو صفحه شخصی !!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

در فیس بوک از طریق صفحه ی ایجاد شده Application ساختید؟ و مشخصات کلید api داده شده را به افزونه اضافه کرده اید؟ در این صورت قاعدتا نباید کاری به صفحه شخصی شما داشته باشد

سایتی که دوستمون معرفی کردند هم دقیقا همین کار را بصورت خودکار برایتان انجام می دهد و چون در تبادل ها از تونل خودش استفاده می کند در سرعت سایت اصلی هم تاثیری نمی گذارد بهتر است از همان استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...