سعید شعبانی

پیشنهاد افزودن بخش اخبار وردپرسی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

یکی از بخش های خوب وردپرس خبرهایی است که هر از چند گاهی به گوش می رسه به نظرم بهتره تا توی انجمن بخشی را به اخبار وردپرس اختصاص بدیم تا اخبار وردپرس را در اونجا منتشر کنیم.

یک چیزی مثل بخش آموزش

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیشنهاد خوبی هست.

برای اینمورد سعی میکنیم در ایندکس سایت بخشی رودر نظر بگیریم.

هرچند ایندکس سایت آماده شده....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیشنهاد خوبی هست.

بالاخره آماده شد ؟!

کی رونمایی می کنید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

پیشنهاد خوبی هست.

خوب مرتضی جان اگر این مورد را در ایندکس قرار بدید امکان نوشتن اخبار توسط کاربران سایت وجود دارد؟ مثلا من خودم به شخصه اخبار وردپرس را دنبال می کنم و می تونم اخبار را کوتاه و مختصر بنویسم

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار آماده شده و افکت ها باقیمونده. قرار بود تا عید رونمایی بشه ولی احتمالش فعلا پایین هست.

خوب مرتضی اگر اینمورد را در ایندکس قرار بدید امکان نوشتن اخبار توسط کاربران سایت وجد داره مثلا من خودم به شخصه اخبار وردپرس را دنبال می کنم و می تونم اخبار را کوتاه و مختصر بنویسم

اگر قرار داده بشه ارسال پست هم برای کاربران ایجاد میشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arianemun
      سلام و عرض ادب ، خسته نباشید ، افزونه ای هست که به کاربر قبل از پرداخت پیشنهاد محصول بده ؟ ( این افزونه هست ولی با شرایطی که من میخوام نیست ) ، شرایط میخوام بعد از انتخواب محصول به کاربر نسبت به محصول ای که انتخاب کرده پیشنهاد محصول بده که کاربر اگر خواست اون محصول پیشنهادی رو هم خریداری کنه .
    • توسط شهاب
      سلام دوستان
      این طرح psd رو برای یکی از اقوام زدم...
      میخواستم فقط اساتیدی که تجربه بیشتری از بنده دارن پیشنهاد خودشون رو برای بهتر شدن طرح عنوان کنند.
      در این طرح (محل تبلیغ بزرگ بالای سایت و تصویر اختصاصی فوتر رو نمیتونم تغییر بدم) لطفا برای دیگر بخش ها نظر خودتون رو اعلام کنید. ممنون

• توسط mtheme
      بزارید عکس در امضا بزاریم !
    • توسط ialireza
      سلام
      میتونید توی این تاپیک پیشنهادات خودتون رو برای نوشتن افزونه بدید تا برنامه نویس هایی که به دنبال ایده هستند ، پیشنهاد شما رو مشاهده کنند .
      ----------------
      1- سعی کنید پیشنهادی که ارایه میکنید ، قبلا براش افزونه ی خوبی نوشته نشده باشه
      2- وقتی شما پیشنهادی رو ارایه میکنید ، دلیل بر این نمیشه که سریعا اون پیشنهاد به پلاگین تبدیل بشه