رفتن به مطلب

مواجه شدن با صفحه نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید.

بعضی مواقع که دیتابیس سرور برای لحظاتی دچار مشکل میشه، بعد از درست شدن وقتی صفحه اول سایت رو باز میکنم، به قسمت نصب مجدد وردپرس وارد میشه

www.mysite.wp-admin/install.php

که کاربران هم میتونند این صفحه رو ببیننند، اما نمیتونند اطلاعات رو تغییر بدهند.

اول اینکه چرا این مشکل بوجود میاد؟

دوم اینکه چیکار کنم اگر این مشکل بوجود آمد صفحه نصب رو نشون نده؟

لینک به ارسال

سلام

من هم مدتی پیش همین مشکل رو داشتم با این تفاوت که چند لحظه نبود و دو روز طول کشید. و در نهایت هاستینگدهی اعلام کرد که مشکل پیدا کرده و باید فایلهای خودمون رو به جای دیگری انتقال بدیم.

لینک به ارسال

مگه چندبار دیتابیس سرورتون دچار مشکل میشه ؟ ماشاالله آپ‌تایم :D

میتونید این فایل رو پاک کنید ولی باز به این صفحه وصل خواهد شد و حداقل کاربران این صفحه رو نمیبینند ..

مشکل به سرور مربطو میشه نه وردپرس

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اقا من این مشکل برام پیش اومده دیتابیسم موجود هست فایل ها هم هست اما صفحه نصب اومده بالا چکار باید کرد؟

لینک به ارسال

سلام ، فکر کنم این مشکل برا موقعی باشه که وردپرس فایل wp-config.php رو پیدا نمیکنه یا اینکه داخلش خالی هست و یا اینکه اطلاعات ورودی دیتابیس مشکل دارن و یا اینکه دیتابیس مشکل داره !

پس این موارد رو یه چکی کنید ببینید مشکل از کجا هست.

به نظرم فایل install.php رو پرمیشنش رو روی 000 قرار بدید که بعد از آپدیت هم دوباره جایگزین نشه که خونده بشه ،

لینک به ارسال

پس دیتابیس مشکل پیدا کرده ، الان که چک کردم بخش اطلاعات ادمین می یاد ، پس ورودی دیتابیس درسته ، اگه سایتت تازه تاسیس هست ، دیتابیس رو پاک کن ، از اول نصب کن ،

لینک به ارسال

نزدیک به 50 پست دارم توش که دهنم .... شد تا دوباره گزاشتمشون

صفحه نصب وردپرس اگر بعد از اختلال در دیتابیس و یا خاموشی سرور و ارورهای 500 و بالاتر مشاهده بشه معنیش اینه که سرور هنوز دیتابیس را برای آپاچی ریست نکرده و با کمی تحمل مشکل برطرف می شه

ولی اگر موارد بالا نباشند منی تونه مشکلات متعددی باشه ولی ریکاوری فایلهایی که در دیتابیس موجودند خیلی ساده است و با کلیک یک دگمه امکان پذیره

post-336-0-40170700-1368089931_thumb.jpg

لینک به ارسال

یه بک آپ از دیتابیس بگیر ، حالا همین صفحه نصب رو ادامه بده ، یوزر و پسورد بهش بده ، یحتمل نباید مشکلی پیش بیاد ،

و اگر دیدید پست ها حذف شدند ، کل دیتابیس رو ریستور کنید ، یه روش دیگه هست که فقط از پست ها بک آپ گرفته میشه ، توی انجمن یه سرچ کنید فکر کنم روشش مطرح شده بود

ویرایش شده توسط mehotkhan
لینک به ارسال

صفحه نصب وردپرس اگر بعد از اختلال در دیتابیس و یا خاموشی سرور و ارورهای 500 و بالاتر مشاهده بشه معنیش اینه که سرور هنوز دیتابیس را برای آپاچی ریست نکرده و با کمی تحمل مشکل برطرف می شه

ولی اگر موارد بالا نباشند منی تونه مشکلات متعددی باشه ولی ریکاوری فایلهایی که در دیتابیس موجودند خیلی ساده است و با کلیک یک دگمه امکان پذیره

post-336-0-40170700-1368089931_thumb.jpg

درسته این سرورشون یهوخاموش شد پس صبر کنم

لینک به ارسال

اگر دیدید انتظارتون داره طولانی می شه (معمولا تعهد هاست ها 24 ساعته) به پشتیبانی هاست تیکت بزنید

لینک به ارسال

اگر دیدید انتظارتون داره طولانی می شه (معمولا تعهد هاست ها 24 ساعته) به پشتیبانی هاست تیکت بزنید

خفشون کردم انقد تیکت زدم که نگو آخه چند وقت پیش یکی از هارد هاشون سوخته بود سایت ما رفته بود هوا با بدبختی و کمک این سایت http://archive.org یکی یکی همه مطالب را پست کردم حالا این سایت فیلتر هم هست بماند لینک عکس ها و غیر را تغییر میده خلاصه همه پست ها را دوباره گذاشتم + تگ و مخلفات سئو پست که یهو سایت نات فان شد پشتیبانی گفت سرور خاموش شد :huh::o هیچی دیگه ولش کن دهن ما ... کردن لااله الاالله تشکر دارم از راهنمایتون الحمدلله درست شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...