رفتن به مطلب

عدم دسترسی به دسته ها بعد از هک شدن

پست های پیشنهاد شده

سلام سایت من چند بار که هک شده و من هر بار از هک درش میارم ولی این بار آخر که سایت رو از هک در آوردم کل سایت درست نمایش داده میشه و هیچ مشکلی نداره ولی دسته های سایت هنوز مشکل دارن و نمیدونم چجوری و باید چکار کنم تا از هک درشون بیارم.وقتی میخوام برم داخل دسته مورد نظر این صفحه میاد:post-1021-0-24338700-1362898390_thumb.jp

آدرس سایتم:http://www.neginjonoub.ir/

ممنون میشم هرچه زودتر جواب سوالم رو بدین.

با تشکر

لینک به ارسال

درود ;

دوست عزیز بعد از هک شدن لازمه که تمامی فایل‌های قالب رو از نو جایگزین کنید ، همچنین تمامی فایل‌های هاست رو چک کنید و فایل‌های مخرب رو پاک کنید ، به همین دلیل هستش که مدام سایتتون دیفیس میشه ..

قالبتون احتمالا فایل category.php داره که از فایل قالب اصلی جایگزینش کنید تا درست بشه ..

لینک به ارسال

من داخل قالب این فایلی رو که شما گفتین پیدا نکردم!!!اگه میشه بیشتر توضیح بدین.و تمامی فایلهای هاست رو بخوام چک کنم کلی زمان میبره میشه بگین دقیق کدوم جا رو بگردم چون این مشکل فقط برای دسته ها هنوز پابرجاست.و کل سایت هیچ مشکلی نداره.

لینک به ارسال

ببينيد هكر وقتي به سايت دسترسي پيدا ميكنه بعد از هك مياد قالب رو با اسم خودش ويرايش ميكنه تا نشون بده كه تونسته اين سايتو هك كنه !

هميشه بعد از هك ساده ترين و بي خطر ترين راه بازگرداني فول بكاپ هست و اگر نداريد فقط پوسته رو جايگزين كنيد (كل پوسته) اگه اونم نداريد بايد پوسته رو از نو بنويسيد !

لینک به ارسال

درود ;

دوست عزیز بعد از هک شدن لازمه که تمامی فایل‌های قالب رو از نو جایگزین کنید ، همچنین تمامی فایل‌های هاست رو چک کنید و فایل‌های مخرب رو پاک کنید ، به همین دلیل هستش که مدام سایتتون دیفیس میشه ..

قالبتون احتمالا فایل category.php داره که از فایل قالب اصلی جایگزینش کنید تا درست بشه ..

سلام.من فایلهای قالب رو نگاه کردم ولی category.php رو نتونستم پیدا کنم اگه براتون امکان داره دقیقتر توضیح بدین تا بدونم این مشکل رو حل کنم هرکاری میکنم حل نمیشه!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

سلام

دوستان گفتن قالب رو عوض کنید !! به هر حال شما فایل پوستتون رو بذارید اینجا تا درستش کنیم برات ...

لینک به ارسال

ممنون از اینکه جوابم رو دادین میشه بگین از کجا و کدوم قسمت پوسته رو براتون بذارم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز تمامی فایل‌های وردپرس رو از نو بارگزاری کنید و فایل‌های اضافه رو حذف کنید ..

مگر پوسته‌ی اصلی سایتتون رو ندارید ؟ اون رو جایگزین کنید ..

لینک به ارسال

احتمالا فایل archive.php رو دستکاری کرده باشه.

اونم چک کنید.

لینک به ارسال

احتمالا فایل archive.php رو دستکاری کرده باشه.

اونم چک کنید.

آقا دم شما گرم حرف نداری زدی تو خال درست شد.دستت درد نکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...