رفتن به مطلب

مشکل با کاراکترهای و کدهای اضافی در متن

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وقتی مطلب ارسال میکنم و متن هارو ویرایش میکنم یه سری کدها هم توی مطلب نمایش داده میشن

مثل:

<p style=”text-align: right;”>

یا

<p>

هر کاریم میکنم درست نمیشه

از چندتا ادیتورم استفاده کردم فایده ای نداشت....

لینک به ارسال

خوب برای همین اینطور میشه ! برای راستچین کردن ببینید متنتون چه کلاس یا آی دی داده شده بهش بعد برین تو فایل استایلتون و برای اون کلاس یا ای دی مقدار text-align:righr; رو قرار بدید ! اگه آشنایی به ینا ندارید آدرس سایتتون رو بزارید تا فایل استایلتون رو ویرایش کنم و بهتون بدم

پ.ن: بعد از اینکار نیاز به راستچین کردن دستی نیست!

لینک به ارسال

خوب برای همین اینطور میشه ! برای راستچین کردن ببینید متنتون چه کلاس یا آی دی داده شده بهش بعد برین تو فایل استایلتون و برای اون کلاس یا ای دی مقدار text-align:righr; رو قرار بدید ! اگه آشنایی به ینا ندارید آدرس سایتتون رو بزارید تا فایل استایلتون رو ویرایش کنم و بهتون بدم

پ.ن: بعد از اینکار نیاز به راستچین کردن دستی نیست!

funrooz.com

لینک به ارسال

آین کد رو بزارین تو فایل style.css

.post-content p {
padding:10px;
text-align:right;
line-height:20px;
font-size: 11px;
font:normal 11px tahoma;
}

لینک به ارسال

آین کد رو بزارین تو فایل style.css

.post-content p {
padding:10px;
text-align:right;
line-height:20px;
font-size: 11px;
font:normal 11px tahoma;
}

گذاشتم اما فرقی نکرد

اینم میاد

<

p

>

الان شما به چندتا مطلب آخرم نگاه کنید متوجه میشید

لینک به ارسال

ببینید بهترین راه اینه که شما نوشته های مطلبتون رو در قسمت ویرایشگر html ادیتورتون بنویسید بعد وارد قسمت ویرایشگر دیداری بشید و اونجا مطالبتون رو justify کنید (مزیت justify نسبت به right اینه که مطالبتون چینش کامل میشن و انتهای خطوط همگی در یک راستا قرار میگیرن . ) هر تگ <p> و </p> نشانگر یک پاراگراف هست . در قسمت ویرایشگر html میتونید خودتون پاراگراف بندی ها رو تنظیم کنید بصورت دستی .

خود من هیچ وقت مطالبم رو توی ادیتور / ویرایشگر دیداری نمینویسیم . یا توی نوت پد مینویسم بعد انتقال میدم یا توی ویرایشگر html مینویسم که خالی از هر کد اضافی باشه . بعد میام توی ویرایشگر دیداری و جاستیفای میکنم متن رو و سایر ویرایش های لازم . . .

ببینید بهترین راه اینه که شما نوشته های مطلبتون رو در قسمت ویرایشگر html ادیتورتون بنویسید بعد وارد قسمت ویرایشگر دیداری بشید و اونجا مطالبتون رو justify کنید (مزیت justify نسبت به right اینه که مطالبتون چینش کامل میشن و انتهای خطوط همگی در یک راستا قرار میگیرن . ) هر تگ <p> و </p> نشانگر یک پاراگراف هست . در قسمت ویرایشگر html میتونید خودتون پاراگراف بندی ها رو تنظیم کنید بصورت دستی .

خود من هیچ وقت مطالبم رو توی ادیتور / ویرایشگر دیداری نمینویسیم . یا توی نوت پد مینویسم بعد انتقال میدم یا توی ویرایشگر html مینویسم که خالی از هر کد اضافی باشه . بعد میام توی ویرایشگر دیداری و جاستیفای میکنم متن رو و سایر ویرایش های لازم . . .

لینک به ارسال

الانم این کدرو اضافه میکنه

<p style=”text-align: justify;”>

لینک به ارسال

بله چون شما در ادیتور دارید چینش متن رو ست می کنید.

این کد اضافه میشه.

بالاتر دوستان کامل توضیح دادن

لینک به ارسال

بله چون شما در ادیتور دارید چینش متن رو ست می کنید.

این کد اضافه میشه.

بالاتر دوستان کامل توضیح دادن

بله خودم اینارو میدونم منم توضیح دادم که بعد از ارسال مطلب وقتی میخوای مطلب رو مشهاده کنی اون کد هم اول متن دیده میشه و متن خراب میشه

آدرس سایت رو هم دادم میتونید چندتا از مطالب آخر رو ببینید تا متوجه بشید منظورم چیه

لینک به ارسال

مشکل رو پیدا کردم

مشکل از افزونه SEO Auto Linker هستش وقتی فعالش میشه این مشکل رو به وجود میاره

راه حلش چیه؟

یا بجای این افزونه افزونه بهتری هست که ازش استفاده کنم؟

لینک به ارسال

این رو بررسی کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-auto-affiliate-links/

لینک به ارسال

این رو بررسی کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-auto-affiliate-links/

اینو که نصب و فعال کردم سایت دیگه باز نمیشد

خطای 301 میداد

جالبه از روزی که سرور رو عوض کردم مشکلات داره از درو دیوار میباره

مشکل از سرور میتونه باشه دیگه درسته؟

لینک به ارسال

میتونه باشه.

بهتره از مدیر سرور سوال کنید که چرا این افزونه وقتی فعال میشه سایت خطا میده.

بهتر میتونه کمکتون کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...