رفتن به مطلب

مشکل با تغییر در افزونه wti-like-post

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام این افزونه رو یه جای دلخواه تو پست بزارم ، گشتم تا این سایتو پیدا کردم که نوشته برای گذاشتن افزونه در جای دلخواه باید کد

add_filter(‘the_content’, ‘PutWtiLikePost’);

کامنت کنم !!! یعنی چی ؟؟؟؟!

اینم لینک این سایت {لینک}

لینک به ارسال

فکر میکنم نظورش اینه که کد رو بی اثر کنید . در html اینطوری باید کامنت کرد :

<!-- این یک کامنت است -->

اما توی php اینطوری :

در PHP سه روش متفاوت جهت قرار دادن نظر برای کدها وجود دارد که یک نکته مهم یا بهتر است بگویم یک قانون که میبایست همه برنامه نویسان آن را رعایت کنند. شاید این مقاله کوچک بنظر خنده دار و عادی باشد و هرکسی که در سطح مقدماتی برنامه نویسی می کند آن را نیز بداند و در ذهن خود را پایبند بدان قانون بدانند اما در اجرا چنین چیزی نیست!

روش اول – استفاده از سمبل شماره (#)

از این روش می بایست برای کد هایی استفاده کرد که توضیح آن بیش از یک خط نمی باشد.

کد PHP:

<?php
echo (“Hello World!”); #It means you must say hello to world.
?>

روش دوم – استفاده از خط مورب دوتایی (//)

از این روش همانند روش اول برای کدهایی استفاده می شود که توضیح آن بیش از یک خط نباشد.

کد PHP:

<?php
echo (“Hello there”); //This is an informal sentence, The formal sentence of that is “Hello Dear”.
?>

روش سوم – استفاده از خط مورب و ستاره (/* و */)

از این روش می توان برای نظر گذاری بر روی کدهایی استفاده کرد که توضیح آنها دو خط یا بیشتر است.

کد PHP:

<?php
echo (“How are you?”); /*This sentence is telling you that please recommend yourself completely.
For answering to the question you can say “I am a student and my name is Alireza and last name is Eskandarpour
or say about hobbies or maybe you would like to say about your location”. In the end you should say Thank you for tribute!*/
?>

پی نوشت1: این مقاله را برای افرادی نوشتم که فکر می کنند از هر سه روش می توان برای انواع جملات استفاده کرد. البته هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد اگر استفاده نیز کنند اما از مسیر راست و قانونی خارج خواهند شد و همینطور باعث از دست رفتن نظم در کد های خود می شوند.

پی نوشت 2: جملات انگلیسی را از خودم نوشتم امیدوارم در جمله سوم بیشتر تفکر کنید زیرا در آخر یک جمله بسیار مهم نوشتم و آن هم تشکر از دیگران/پرسشگر است حتی اگر طرف مقابل وقت شما را گرفته باشد و در نهایت باطن جمله سوم با احترام صحبت کردن است!

پی نوشت 3: از امکان نظر گذاری برای حرف های بی مورد استفاده نکنید! سعی کنید در مقابل هر تابع، سازنده ای که نیاز به توضیح دارد و یا جاهای دیگر استفاده کنید.

منبع

لینک به ارسال

خب الان اینا همه درست ، من الان چه کار کنم که بتونم این کد رو هر جا که میخوام بزارم ؟ به زبان ساده بگید چون اون سایت خلاصه گفته و من هیچی نفهمیدم ...؟

لینک به ارسال

میتونید کد رو حذف کنید . فقط یک بکاپ از فایل اصلی داشته باشید .

این کد میاد افزونه رو بعد از مطلبتون بصورت خودکار لود میکنه . با این کار (حذف کد / کامنت کد) شما میاید این کار رو غیر فعال مکینید و خودتون باید بصورت دستی کد فراخوانی افزونه رو در محل مورد نظرتون در قالب وارد کنید .

لینک به ارسال

شما فایل wti_like_post.php رو باز کنید.

همون خط 714 که گفته اون کد رو حذف کنید.

بعد تابع زیر رو هر جا دوست دارید قرار بدید:

GetWtiLikePost()

تست کنید.

http://wordpress.org/extend/plugins/wti-like-post/

لینک به ارسال

اقا مرتضی یه سوال دیگه ; این افزونه طرز کارش اینه یا نه ، یعنی لایک و دیسلایک رو یکجا نشون نمیده ، یعنی اگر پستی 30 تا لایک خورده باشه کسی بخواد که به این پست دیسلایک بده به شمارنده دیسلایک اضافه نمیشه و از لایک یکی کم میشه که 30 تا میشه 29 تا و دیسلایک همون 0 میمونه!!!!!!!!! اینو چه جوری میشه درست کرد ، تو تنظیماتشم تا جایی که من گشت چنین موردی برای این قسمت نبود . چه کار کنم که هر دو تا شمارنده کار کنن ؟

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام دوستان

ما اومدیم این افزونه رو امروز به روزرسانی کردیم ، باز هم خودش میاد تو پست قرار میده اون لایک دیسلایک رو ....

این کارهای رو هم که برا ورژن قبلیش کرده بودیم رو اون خط 714 ، الان یه همچین چیزی من ندیدم که بخوایم برش دارم !!! میشه بگید باید چه کار کنیم ؟

لینک به ارسال

اهان دیدم ، فایلهاش رو اومده تقسیم بندی کرده و این کد رفته تو فایل wti_like_post_site.php

یه سوال میشه بگید که خط رو چه جوری توی کدهای php پیدا میکنن ؟؟؟؟ مثلا اون بالا اقا مرتضی گفته 714 چه جور ی میشه خط 714 رو پیدا کرد ؟؟

لینک به ارسال

اهان دیدم ، فایلهاش رو اومده تقسیم بندی کرده و این کد رفته تو فایل wti_like_post_site.php

یه سوال میشه بگید که خط رو چه جوری توی کدهای php پیدا میکنن ؟؟؟؟ مثلا اون بالا اقا مرتضی گفته 714 چه جور ی میشه خط 714 رو پیدا کرد ؟؟

در ادیتور کلید ترکیبی CTRL + G را بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...