رفتن به مطلب

ایجاد یک اسلایدر دستی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

اگه بخام یه اسلایدر مثل این سایت داشته باشم چطوریاس ؟ فقط جا سه تا پست 5 تا پست رو نشون بده ...

عکس :

136294461621575_0Snapshot_2013-02-23_230858.png

آنلاین :

http://www.farhangnews.ir/

لینک به ارسال

اول باید سورس رو از اون سایت آورد بیرون .... بعد با کوئری مقدار میدی که 5 تا پست رو نشون بده و یک تصویر شاخص میزاری عنوان و....

لینک به ارسال

اول باید سورس رو از اون سایت آورد بیرون .... بعد با کوئری مقدار میدی که 5 تا پست رو نشون بده و یک تصویر شاخص میزاری عنوان و....

درود

اقا حسین سورسش رو که من بلد نیستم چطوری باید دربیاریم !!

ولی تا جاییش رو بلدم که کده اون یه تیکش رو بنویسم ( عکس + توشیحات بقلش)

ولی بقیش رو نه ( اون دکمه های کوچیک برا تعویض پست و حرکت دادنش !!!!!!!

لینک به ارسال

اوه اوه !!!

تاپیک داره بوی ریپ میگیره....

بچه ها بساط رو جمع کنید صاحابش اومد !! :D

اقا مرتضی سری قبل که هیچی از HTML , PHP , CSS بلد نبودم تو 5 صفحه بهم یاد دادید !! اینکه دیگه کاری نداره میخام خودم یاد بگیرم !! :D

لینک به ارسال

اوه اوه !!!

تاپیک داره بوی ریپ میگیره....

این اولین اسپم من هست تو انجمن (با اجازه مدیران) :

بوی ریپ میگیره کنایه از چیه ؟ !!!(کنجاویم گرفته )

لینک به ارسال

اسلایدرها رو که معمولا کسی خودش نمینویسه ! اینم میشه کپی برداری آیا ؟!!

خب دیگه ... اونا یه سری تغییرات توشون دادن ... البته این فرمایش آقا مرتضی بود ما هم به ایشون احترام میزاریم :)

لینک به ارسال

با فیلتر شکن باز کنید

سلام

پورت های vpn رو بستن استاد

فک کنم این پلاگین باشه ... میشه با php در اوردش ؟ یا اگه با افزونه هم میشه ، کدش رو میشه به صورت php تو قالب اضافه کرد ؟ یا مثلا زمینه دلخاه ؟ که هر پستی رو که خاستیم توش نمایش بدیم ؟

لینک به ارسال

اسلایدرها رو که معمولا کسی خودش نمینویسه ! اینم میشه کپی برداری آیا ؟!!

بحث این هست که اگر بخوایم کد رو از اون سایت بگیریم و بعد بیایم تبدیل به وردپرس کنیم ریپ هست.

اونی که شما میگید در حالتی هست که طرف کد/فایل های اسلایدر رو برای دانلود عموم قرار میده و میشه استفاده کرد.

فک کنم این پلاگین باشه ... میشه با php در اوردش ؟ یا اگه با افزونه هم میشه ، کدش رو میشه به صورت php تو قالب اضافه کرد ؟ یا مثلا زمینه دلخاه ؟ که هر پستی رو که خاستیم توش نمایش بدیم ؟

بله میشه.

قبلا هم در مورد تبدیل برای وردپرس توضیحاتی دادم. بازهم میتونیم برای دوستان کار کنیم.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

خب ببخشید این تاپیک رو دوباره بالا آوردم ... !

خاستم این اسلایدر ساختن رو یاد بگیرم ... حالا نه مثل همین عکس که من گذاتشم ... !

کلا یه اسلایدر که وصل باشه به یه دسته بندی ... !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...