pary_daryayi

استفاده از افزونه ی scroll post excerpt بدون ابزارک

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام .

تو توضیحات این افزونه گفته شده , در قسمت ابزارک فعال میشه و از این طریق استفاده بشه.

اما من از ابزارک تو سایتی که درست کردم , استفاده نکردم , و برای جدیدترین مطالب این کد رو نوشتم :

<?php
global $post;
$myposts = get_posts('numberposts=5&offset=0&post_status=publish&cat=-25,-26');
foreach($myposts as $post) :
setup_postdata($post);
?>

این افزونه short code هم نداشت که بخوام جایگزین کنم . به نظرتون چطور میتونم از این افزونه استفاده کنم ؟

ممنونم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم . این سایت باز نمیشه . ولی انگار در مورد افزونه های اسلایدر هست . یعنی برای متحرک کردن نوشته ها هم افزونه هست ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت همون نویسندست - با فیلتر شکن باز کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میبخشید من باز متوجه نشدم . این لینکی که دادید در مورد افزونه scroll post نیست .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو توضیحات این افزونه گفته شده , در قسمت ابزارک فعال میشه و از این طریق استفاده بشه.

اما من از ابزارک تو سایتی که درست کردم , استفاده نکردم , و برای جدیدترین مطالب این کد رو نوشتم :

این افزونه short code هم نداشت که بخوام جایگزین کنم . به نظرتون چطور میتونم از این افزونه استفاده کنم ؟

شما دنبال اسلایدری هستید که پست ها رو براتون اسلاید بکنه و بتونید با کد یا شورت کد درون هر صفحه ایی قرارش بدید - من هم از همون نویسنده یکی دیگه از پلاگین هاشو که همچین کاری میکنه براتون لینک دادم - توی همون لینک توضیحاتش + دمو آورده شده - سایت فیلتر نیست - اما باید با فیلتر شکن وارد بشید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری