رفتن به مطلب

معلق شدن یعنی چی ؟ هاستم پریده؟

runy

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی آدرس سایتم را میزنم این پیام را میده

This Account Has Been Suspended

نکنه زنفورو هاستم را به بسته؟دسترسی به هاست هم ندارم

چون نصبش کرده بودم

http://nedaj.ir

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

سلام

به نظر ميرسه تو اين جور مواقع به دليل بازديد بالاتر از ظرفيت سايت و فشار آوردن به سرور سايتتون ساسپندتون كرده باشند

يا موارد ديگه كه به خاطر اون سايت معلق مي كنند ...

به هر حال به پشتيبانيتون تيكت بزنيد و پيگيري كنيد تا مشكلتون حل بشه

لینک به ارسال

زمانتون تمام نشده؟

سلام

به نظر ميرسه تو اين جور مواقع به دليل بازديد بالاتر از ظرفيت سايت و فشار آوردن به سرور سايتتون ساسپندتون كرده باشند

يا موارد ديگه كه به خاطر اون سايت معلق مي كنند ...

به هر حال به پشتيبانيتون تيكت بزنيد و پيگيري كنيد تا مشكلتون حل بشه

زمانم نه تمام نشده چون تازه 3 ماه هست که خریدمش و یک ساله هست

و ترافیک ماهیانه ام 8 گیگه یعنی 8 گیگ ترافیک ماهیانه ام تمام شده؟

مطمئنید که زنفورو هاستم را نبسته؟( دارم امید وارم میشم)

چه جوری میشه هاست وقتی بسته میشه؟

از شانس بدم سایت پشتیبان هم خرابه و نمیشه باش ارتباط برقرار کرد

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

زمانم نه تمام نشده چون تازه 3 ماه هست که خریدمش و یک ساله هست

و ترافیک ماهیانه ام 8 گیگه یعنی 8 گیگ ترافیک ماهیانه ام تمام شده؟

مطمئنید که زنفورو هاستم را نبسته؟( دارم امید وارم میشم)

چه جوری میشه هاست وقتی بسته میشه؟

از شانس بدم سایت پشتیبان هم خرابه و نمیشه باش ارتباط برقرار کرد

احتمال اين كه زنفورو بياد از هاستينگ شما به دليل استفاده غير قانوني شكايت كنه و هاستينگ جواب نده و كل هاست رو از ديتاسنتر ببندن تقريبا صفره !

ولي مواردي هست كه خود هاستينگ اگه اسكريپت نال شده ببينه سوسپاند ميكنه ! (باز هم احتمال كم)

من فكر ميكنم ترافيك ماهانه تمام شده چون 8 گيگ بنظرم خيلي كمه براي يه سايت با بازديد متوسط ...

لینک به ارسال

ایمیل زیاد نفرستادید ؟!

ایمیل ؟ به کجا ؟ از هاستمان ؟

از هاست که نه اصلا با ایمیل هاست کار نمی کنیم

فعلا پشتیبان را با درد سر بهش خبر دادم و هاست را باز کرده و این پیام را برام فرستاده :

هاست شما باز شد

دلیل ساسپند شدن سایت شما مشخص نیست و دیتاسنتر مستقیما سایت شما رو ساسپند کرده بود

ایمیلی ارسال کردیم و به زودی دلیل ساسپند شدن رو به ما اعلام میکنند

لینک به ارسال

هر چی بوده رو سرورتون زیاد فشار آورده.. منظورم ایمیل مارکتینگ با اسکریپت های تبلیغاتی ایمیل ارسال کنید به تعداد زیاد !

لینک به ارسال

آقا من دوباره سایتم ساسپند شد و بعد از پیگیری پشتیبان دیتاسنتر تو یه ایمیل جواب داده که:

فایل الوده و یا شل اپلود کرده اید

من هم تمام فایل هایی که در 2 هفته پیش آپ کرده بودم را پاک کردم. ولی باز هم دوباره ساسپند شده

کسی میدنم چه طور می تونم فایل آلوده را شناسایی کنم؟

چه طور می تونم از این درد سر نجات پیدا کنم؟

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

اول اینکه دیتا سنتر هاست رو ساسپند نمی کنه! ممکنه کل سرور رو از دسترس خارج کنه ولی اینکه بهتون می گویند دیتاسنتر هاست را ساسپند کرده دروغ است.

دوم اینکه احتمالا کسی که شما ازش سرویس را خریده اید یک نماینده فروش هست reseller هست و به نکات فنی میزبانی وب وارد نیست.

معمولا روی cpanel آنتی ویروس و آنتی شل نصب می کنند که اگر هاست شما داشته باشد می تواند سایت شما را اسکن کند و فایل های مخرب را حذف کند. در غیر این صورت به پشتیبانی بگید که فایل هایی که می گویند شل هست را از هاست شما حذف کنند.

اما یک نکته: ممکنه کسی شما را هک کرده باشه! و فایل شل به هاست شما آپلود کند و حتی مدیر هاست شما فکر می کند شما خودتان شل آپلود کرده اید با هدف حمله به دیگر سایت های روی سرور و برای همین عذر شما را خواسته است.

لینک به ارسال

اول اینکه دیتا سنتر هاست رو ساسپند نمی کنه! ممکنه کل سرور رو از دسترس خارج کنه ولی اینکه بهتون می گویند دیتاسنتر هاست را ساسپند کرده دروغ است.

دوم اینکه احتمالا کسی که شما ازش سرویس را خریده اید یک نماینده فروش هست reseller هست و به نکات فنی میزبانی وب وارد نیست.

معمولا روی cpanel آنتی ویروس و آنتی شل نصب می کنند که اگر هاست شما داشته باشد می تواند سایت شما را اسکن کند و فایل های مخرب را حذف کند. در غیر این صورت به پشتیبانی بگید که فایل هایی که می گویند شل هست را از هاست شما حذف کنند.

اما یک نکته: ممکنه کسی شما را هک کرده باشه! و فایل شل به هاست شما آپلود کند و حتی مدیر هاست شما فکر می کند شما خودتان شل آپلود کرده اید با هدف حمله به دیگر سایت های روی سرور و برای همین عذر شما را خواسته است.

ممون از راهنمایت

پشتیبان میگه که نمیتونه در شناسایی فایل های شل کمکم کنه و خودشم نمیدونه

برای امتحان هم ما فایل های قسمت Public_html هاست را پاک کردیم ببینیم بازم گیر میده یا نه باقی فایل ها هم زیپ شده

تا به حال که10 ساعت گذشته گیر نداده و ساسپند نشودیم خود پشتیبان میگه شاید فایل htaccess شل باشه

یا یکی از فایل هایی که بروی وردپرس نصب کردم

شما بگید من برای شناسایی فایل شل باید چه کنم ؟خودم میتونم برنامه آنتی شا نصب کنم؟

لینک به ارسال

چه پشتیبانی جالبی که توانایی انجام اسکن و پاک سازی هاست از فایل‌های مخرب رو نداره ..

ببینید دوست عزیز وردپرس یه سری فایل‌های مشخص و معلوم شده با اسم معین داره که خب به راحتی میشه تشخیصشون داد ، این فایل‌ها ضروری هستند و سایر فایل‌ها رو میتونید پاک کنید ، فایل‌هایی با اسم مشکوک رو باز کنید و محتوای اون رو ببینید .. همچنین فایل‌های وردپرس رو از نو بارگزاری کنید ..

لینک به ارسال

چه پشتیبانی جالبی که توانایی انجام اسکن و پاک سازی هاست از فایل‌های مخرب رو نداره ..

ببینید دوست عزیز وردپرس یه سری فایل‌های مشخص و معلوم شده با اسم معین داره که خب به راحتی میشه تشخیصشون داد ، این فایل‌ها ضروری هستند و سایر فایل‌ها رو میتونید پاک کنید ، فایل‌هایی با اسم مشکوک رو باز کنید و محتوای اون رو ببینید .. همچنین فایل‌های وردپرس رو از نو بارگزاری کنید ..

نرم افزاری هست که بتونه شل را شناسایی کنه؟آنلاین یا آفلاین ( از بک آپی که روی هارد دارم )

لینک به ارسال

آخه چرا از جاهای معروف و معتبر هاست نمی خرید که به این مشکلات دچار بشید، فردا روز که سایتتون بازدیدش رفت بالا اگه اینجور ایرادایی بده خیلی ضربه میبینی، این بنده خدا که بلد نیست هاستتون رو اسکن کنه خدا می دونه بعدا چه بلایی سر هاستتون بیاد، اگه هم مشکل هزینه داری باز هم جاهای معتبری هستند که هزینه پائین می گیرند،

لینک به ارسال

آخه چرا از جاهای معروف و معتبر هاست نمی خرید که به این مشکلات دچار بشید، فردا روز که سایتتون بازدیدش رفت بالا اگه اینجور ایرادایی بده خیلی ضربه میبینی، این بنده خدا که بلد نیست هاستتون رو اسکن کنه خدا می دونه بعدا چه بلایی سر هاستتون بیاد، اگه هم مشکل هزینه داری باز هم جاهای معتبری هستند که هزینه پائین می گیرند،

عزیزم بهتر نیست ی راه حل جلو پام بزاری؟

من باید چه کنم تا فایل شل را شناسایی کنم؟

لینک به ارسال

باید همه بخشهای سایتتون رو بررسی کنید. تمام پوشه ها و فایلها. کار آسونی نیست.

معمولا خود سرور اسکن میکنه و پیدا میکنه.

لینک به ارسال

فکر کنم تونستم خودم پاکش کنم

نگاه کردم به زمان ایجاد فایل ها و هر فایلی که در این دو هفته بوجود امده بود را پاک کردم ی فایل بود به نام

eror log

که 3 مگ بود و با اینکه سایتم قطع بود ما همون روز بود منم پاکش کردم شک دارم نکنه مال خود وردپرش و از فایل های ضرورو اون بوده باشه؟

(مشکل جدیدم رستور کردن بک آپ دیتابیسکه که قرار خودپشتیلان حل کنه برای همین نمی دونم وردپرسم کار می کنه یا نه )

راستی من ورد پرس را بک آپ گرفتم از فایل هاش و دوباره بک آپ را باز کردم نصب نکردم مشکلی در ارتباط با دیتابیس بک آپ شده پیش نمیاره؟

لینک به ارسال

عزیزم بهتر نیست ی راه حل جلو پام بزاری؟

من باید چه کنم تا فایل شل را شناسایی کنم؟

به جون خودم اگه بلد بودم می گفتم :lol:

فقط می خواستم بگم که اگه این مشکلت هم حل بشه، به نظر من آینده خوبی روی این هاست نخواهی داشت، هاستت رو زودتر عوض کنید

لینک به ارسال

بايد دنبال فايل با اسم مشكوك بگرديد مثلا b374k.php تابلوه شله !

فايل ارور لاگ جزو فايل هاي وردپرس نيست و خود هاست درستش ميكنه و تمام مشكلاتي كه پيش مياد رو درش ثبت ميكنه

قبلا هم گفتم آخرين بكاپ رو رستور كنيد تمام مشكلات حل ميشه ديگه انقد اذيت نداره !

با رستور كردن بكاپ هم ديتابيس از كار نمي افته !

لینک به ارسال

بعضی ها هم حرفه ای شل می گذارند مثلا اسم فایل wp-test.php

یا حتی داخل فایل های اصلی شما کد خودشون را می گذارند. پیداکردنش خیلی سخته.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

پشتیبان گفت که به خاطره مصرف بالای زنفوروز دیتابیس سایت ساسپند میشه اخه دوباره سایت ساسپنند شده چه کار باید کرد تا هم زنفورو را داشته باشم و هم نناپسند نشم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام و درود بیکران

کاربر گرامی , یک ماه از پست آخر شما می گذرد. انشاالله که حل شده باشد مشکل شما.

اما چند نکته رو مینویسم برای شما و کاربرانی که به موارد شما بر میخورند.

تنها شما از سمت کنترل پانلتان می توانید دسترسی برای اسکن توسط ClamAV داشته باشید.

در حالی که مدیر هاستینگ می بایست با کرون جاب هایی که در سرور میزاره و مراقبت هایی که میتونه انجام بده از سرور محافظت کنه.

سرویس میزبانی شما با خواندن چند پست اولیه شما مشخص است که حتی کمتر از خود شما اطلاعات در مورد میزبانی دارد.

متأسفانه همیشه دیده شده که کاربران ایرانی دنبال ارزانترین و بی کیفیت ترین میزبانان وب رفته و پس از مشکلات این چنینی و یا کلاهبرداری هایی که از ایشان شده اقدام به خرید از هاستینگ های معتبر تر کرده اند.

مواردی که یه میزبانی بهتر رعایت کنه:

- نصب کنترل پانل کاربر پسند تر مثل سی پانل و در نهایت دایرکت ادمین. (دیده شده میزبانی های وبی که با کلوکسو که یک کنترل پانل رایگان و پر از دردسر است اقدام به فروش میکنند و این واقعاً در نوع خودش فاجعه ای است. وقتی پول پرداخت میشه پشتیبانی درستی دریافت نمیشه دیگه چه برسه به رایگانها)

- نصب مد سکوریتی و قرار دادن رول های امنیتی

- نصب آنتی ویروس - ClamAV - این آنتی ویروس رایگان می باشد

- نصب آنتی شلر های رایگان

- نصب CXS در صورتی که توانش باشه چرا که این نرم افزار حدود 60 دلار هزینه دارد. اما توان این نرم افزار بسیار بالاست در مقابل عدم آپلود شل اسکریپت ها و فایلهای مخرب.

- به روز رسانی نرم افزارها و کرنل سرور.

- نصب کرون جاب های مخصوص اجرای نرم افزارهای امنیتی.

- نصب میل ور ها (mailware)

- تنظیمات مناسب APache and PHP و پیکربندی صحیح و بستن disable_function ها

- تنظیمات بکاپ روزانه / هفتگی و ماهانه. حتماً روزانه و هفتگی باشد. ماهانه خیلی مشکلی ندارد. (که در صورتی که سرور هک شد امکان برگشت باشد).

تازه با این همه مقوله رعایت کردن دیده شده که سرور ها هک میشوند و یا دیفیس. وای به این که این تنظیمات رعایت نشود.

یه چیزی که خیلی مهمه از هاستینگ هایی میزبانی بخواهید که اطلاعات کافی داشته باشند و در مورد پشتیبانی قوی عمل کنند و با مشتری صادق باشند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...