رفتن به مطلب

نظرات

aleas

پست های پیشنهاد شده

سلام در قسمت نظرات سایتم نیاز دارم که کاربر قبل از ارسال نظر

از کاربر بخواهد که کد امنیتی 2+2 را وارد کند اگر جواب درست بود قبت بشه نیازی نیست هر دفعه کد امنیتی تغییر کنه اینکارو میخوام برای جلوگیری از اسپم ها بکنم در روز بیش از 1000 اسپم ارسال میشه برای همین فعلا بخش نظرات غیرفعال کردم

(چون نمیخوام هیچگونه افزونه ای نصب کنم چون سایت بنده خبری هسته بیش از 1000000 خبر داخلش هسته همینجوری وردپرس داره به سرور فشار میاره نمیخوام هیچ گونه افزونه ای نصب کنم خودتون بهتر میدونین هدف اصلی وردپرس ساخت وبلاگ هسته برای سایت باید سرور با تجهیزات بالا در نظر گرفت که اینکار از بنده خارجه پس لطفا افزونه معرفی نکنین ساده ترین روش ممکن)

لینک به ارسال

ساده ترین روش ممکن اینه که شما افزونه نصب کنید

http://wordpress.org/extend/plugins/captcha/

لینک به ارسال

بدون افزونه کار مشکل تر میشه و باید کدهای زیادی رو در پوسته تعبیه کنید.

(بازم این افزونه معرفی کردین تو بانک جدول ایجاد میکنه یا نه و روش کار؟)

اصلا به دیتابیس کاری نداره

لینک به ارسال

پس روش استفاده هم بگین فقط نصب کنم فعالش کنم خب کدی نباید به قسمت قالب اضافه کنم

درود

نمی خواهد کدی اضافه کنی افزونه به صورت خودکار اضافه می کنه کافیست در تنظیمات افزونه تیک دیدگاه رو بزنی که در حالت پیش فرض فعال می باشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...