رفتن به مطلب

افزونه خبرنامه popup

پست های پیشنهاد شده

سلام.

کسی افزونه خبرنامه به صورت popup سراغ نداره که به سادگی کاربرا عضو بشن و نکته ی مهم دیگه اینکه بعد از ارسال نوشته در وردپرس (نوشته یا برگه و یا هر چیز دیگه) به صورت خودکار و سریع، یک پیغام به ایمیل کاربر ارسال کنه؟

حالا اگه افزونه popup وجود نداشت، افزونه ای که از کد کوتاه هم پشتیبانی کنه خوبه.یعنی بشه به صورت shortcode هر کجا خواستی نمایش بدی.

ممنون

لینک به ارسال

دوستان.اگه یه افزونه هم باشه که پیغام بروزرسانی سایت به کسانی که دیدگاه ارسال کرده اند هم ارسال کنه خیلی خوبه.چنین چیزی وجود نداره؟

لینک به ارسال

این رو بررسی کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/dreamgrow-scroll-triggered-box/

لینک به ارسال

شرمنده.ولی این افزونه معلوم نیست می خواد چی کار کنه.ایمیل های کاربرا کجا ثبت میشه؟

اصلا واقعا یک خبرنامه هست؟

نه جایی برای فید داره،نه قسمتی برای مدیریت ایمیل ها،نه می فهمیم چی کار می خواد بکنه.

من که هر کاری کردم نه ایمیل ارسال شد نه چیزی.

لینک به ارسال

شاید بارتون نشه.تمامی افزونه های رایگان و غیر رایگان رو چک کردم،هیچ کدومشون اون چیزی که باید باشه نیست.حتی همین بالایی هم فقط امکان دریافت مشخصات رو داره و خودش ایمیل نمیفرسته.باید ایمیل ها رو ببری توی mailchimp و از این حرفا.

به نظرم این افزونه خیلی مفید هست اگه دوستان برنامه نویس بتونن بنویسن.یه افزونه که بیاد تمامی ایمیل های کاربرانی که در دیدگاه ها نظر داده رو جمع آوری کنه، بعد همه ی اونا رو مشترک خبرنامه نوشته های ارسالی، (از همه نوعش،مثل post,portfolio,gallery و یا هر قسمتی که توسط پوسته به پنل وردپرس اصافه میشه) بکنه. که بعد از ارسال و یا ویرایش نوشته، یک ایمی آگاه ساز به طرف ارسال بشه.

ایده ی خوبی نیست؟

لینک به ارسال

ایده خوبی میتونه باشه به شرطی که کسی وقت کنه پیاده سازی کنه ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...