رفتن به مطلب

بالا رفتن حجم اشغال شده فضا هاست

vahed

پست های پیشنهاد شده

سلام؛

دوستان متاسفانه فضا هاست من به طور غیر طبیعی در روز بالا میره

مثلا 100مگ در روز؛ حتی اگه در اون روز هیچ چیزی آپ نشده باشه

به نظرتون مشکل از کجاست؟

هاستینگ سر در نمیاره

لینک به ارسال

این چه هاستینگیه که سر در نمیاره!!!؟

یا افزونه کش فعال دارید و داره کش می کنه! یا مشکلی دارید و داره فایل error_log می سازه که حجم می گیره! یا ممکنه ایمیل های زیادی براتون میاد یا.....

لینک به ارسال

این چه هاستینگیه که سر در نمیاره!!!؟

یا افزونه کش فعال دارید و داره کش می کنه! یا مشکلی دارید و داره فایل error_log می سازه که حجم می گیره! یا ممکنه ایمیل های زیادی براتون میاد یا.....

افزونه کش رو فعال دارم

مجبورم که فعال بذارمش ؛ فایل های ارور لاگ زیاد بود اتفاقا و حذفشون کردم

فکر کنم از همون افزونه کش باید باشه

نمیشه کاری کرد که هم فعال باشه و هم این مشکل رو بوجود نیاره؟

لینک به ارسال

اگه بخواین فعال باشه و کش روی دیسک نکنه ، می تونید از تنظیماتش رو حالتی بزارید که روی دیسک کش نشه صفحات تون ...

لینک به ارسال

اگه بخواین فعال باشه و کش روی دیسک نکنه ، می تونید از تنظیماتش رو حالتی بزارید که روی دیسک کش نشه صفحات تون ...

WP Super Cache

میدونید از چه تنظیماتی؟

لینک به ارسال

پلاگین کش هم میتونه فضا رو زیاد اشغال بکنه ولی وقتی که درست تنظیم بشه این فایلهای کش شده به طور اتوماتیک پاک میشن.

اما یک مساله ای که هست اینه که پلاگین timthumb موجود توی پوسته هم فضای زیادی رو اشغال میکنه . بند انگشتیهایی که این پاگین میبسازه توی یک فولدر که معمولا با نام cache توی پوسته هست ذخیره میشن.

این فایلها بعد از مدت تنظیم شده توی این پلاگین اتوماتیک پاک میشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...