رفتن به مطلب

راهنمایی جهت گالری، سطح دسترسی و ایجاد جدول

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام دوستان

دوستان عزیز من در مورد وردپرس کمک و راهنمایی خیلی ارژانسی از شما عزیزان میخوام و یک دنیا ممنون میشم اگه کسی بتونه مشکل منو حل کنه و از نظر هزینه و شیرینی هم روی تخم چشام تقدیم میکنم .

1- چجوری میشه تعداد بالای عکس تو پست و صفحه سایت به صورت بند انگشتی قرار داد که اسلاید نباشه و کاربر بعد از کلیک روی عکس ، یک پنجره جدید تو مرورگرش باز بشه و عکس با سایز اصلی اونجا بارگذاری بشه و بتونه فقط همون عکس را تماشا و دانلود کنه و برای دانلود هر عکسی این مرحله را طی کنه ( البته پنجره جدید هم نشد مهم نیست و فقط تماشای بزرگ عکس ها اسلاید نباشه )

2 - میشه تعدادی عکس را تو صفحه اصلی به صورت عمومی گذاشت که همه بتونند تماشا کنند و کاربر برای تماشای بیشتر عکس ها باید عضو بشه تا به تمام سایت دسترسی داشته باشه .

3- چجوری میشه جدول و یا خط عمودی و افقی تو پستها و صفحات کشید ؟

دوستان پوسته و یا افزونهء میشناسند که به کار من بخوره ممنون میشم معرفی و راهنمایی کنند من را و باید بگم که گزینه اول خیلی مهم و گزینه دوم و سوم هم فعلا نشد مهم نیست و فقط گزینه اول

از دوستان عزیز خواهش میکنم که برادری در حق من بکنند و منو کمک و راهنمایی کنند و تا اخر عمر دعاشون میکنم و از نظر هزینه و شیرینی ((البته زیاد نباشه چون ندارم)) را پرداخت میکنم ، چون همه چیز سایت را اماده کردم و تو این موضوع موندم و کلافه شدم اینقدر تو نت چرخیدم بی نتیجه

ممنون از همه

{( lilajon68@ymail.com )}

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

مشکل شما چیز خاص و ارژانسی به قول خودتون نیست که اینجوری تاپیک میزنین. با اینکه نباید تمام این سوالا رو تو یه تاپیک بپرسین ولی باز میمونه تا بهتون کمک بشه نیازی هم به شیرینی نیست.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

شما قبل از ثبت نام در انجمن قوانین رو باید مطالعه کنید. الان تاپیک شما خلاف قوانین سایت هست.

قبل از ایجاد تاپیک کمی در انجمن وقت بزارید و تاپیک ها رو مطالعه کنید تا با نحوه پرسیدن سوال بیشتر آشنا بشید.

------

برای سوال اولتون میتونید از گالری built-in وردپرس استفاده کنید.

در مورد سوال دوم ، واژه سطح دسترسی رو در انجمن جستجو کنید. چندین نمونه کد مثال زده شده.

برای جدول کشیدن هم میتونید از افزونه هایی که ادیتور وردپرس رو پیشرفته میکنن مثل ckeditor استفاده کنین یا اینکه از افزونه هایی ایجاد جدول استفاده کنید. مثل wp tables

-----

عنوان تاپیک اصلاح شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...