رفتن به مطلب

چند مشکل ایجاد شده (فرم جستجو و موضوعات)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

------------------------------------------------------------

من کد سرچ رو قبلا امتحان کردم و نتیجه میداد , اما تو این سایت جدید , جستجو کار نمیکنه .

کدهاش اینه :

کد searchform.php

<form method="get" id="searchform" action="<?php echo home_url( '/' ); ?>/">
<input type="text" value="<?php echo wp_specialchars($s, 1); ?>" name="s" placeholder="Search..." />
</form>

تو index.php هم فراخوانی کردم :

<?php require('searchform.php');?>

ولی نتیجه نمیده . بنظرتون باید چکار کنم ؟

------------------------------------------------------------

موضوعات رو هم بی زحمت ببینید . روی هر کدوم کلیک میکنم مطالب مربوط به اونو نمیاره . در صورتی که اینو قبلا تو سایت اول تست کرده بودم و کار میکرد.

کدی که در sidebar.php استفاده کردم :

<?php wp_list_categories('sort_column=name&sort_order=asc&children=true&hierarchical=true&title_li=0&show_count=1&exclude=16,17'); ?>

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

نتیجه نمیده؟ فراخوانی نمیشه؟ جستجو کار نمیکند؟

میتوانید هم از این تابع استفاده کنید:

<?php get_search_form(); ?>

برای نمایش دسته های مطلب:

the_category(', ')

لینک به ارسال

اگه سایت رو دیده باشید , جستجو فراخوانی شده اما کار نمیکنه . کدی که دادید رو هم امتحان کردم باز کار نمیکنه. یعنی هیچ نتیجه ای برنمیگردونه , حتی نمیگه not found .

البته تو url کلمه ی سرچ شده میاد ولی نتیجه ای نمیده .

صفحات من index , single و مخلفات اون ....

--------------------------

در مورد دسته ها (موضوعات ) هم اگر دیده باشید موضوعات میان , ولی وقتی روشون کلیک میکنم موضوعات اون دسته رو نمیاره .

کد شما رو هم امتحان کردم .

لینک به ارسال

شما از فایل single یک کپی بگیرید و به search تغییر نام بدید بعد ببینید نتیجه میاد یا خیر؟

برای موضوعات هم از فایل single کپی و به category تغییر نام بدید بببینید چی میشه؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

ممنون . تا حدودی مشکل سرچ و موضوعات حل شد . فقط یه مشکل وجود داره . وقتی روی یک موضوعی کلیک میکنیم یا مطلبی رو سرچ میکنیم فقط خلاصه ای از مطالب رو میاره.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

-------------------------------

ویرایش : تاحدودی حل شد دوستان .

لینک به ارسال

شما باید ببینید تابع excerpt رو در اون محل استفاده کردید یا خیر؟

لینک به ارسال

یه سوال دیگه .

برای برچسب ها هم همین اتفاق میفته . یعنی با کلیک چیزی باز نمیشه . برای اون هم باید یک صفحه جدا ایجاد کنم ؟

کد برچسب ها :

<?php
$tags = get_tags( array('orderby' => 'count', 'order' => 'ASC' , 'number' => '30' ) );
foreach ( (array) $tags as $tag ) {
?>
<?php echo '<a href="' . get_tag_link ($tag->term_id) . '" rel="tag">' . $tag->name . ' </a> -'; ?>
<?php }
?>

و اینکه این کد 30 تا از جدیدترین برچسب ها رو نشون نمیده گویا .. 30 تای اول رو نشون میده .

اصلا بودن برچسب ها نقشی در سئوی سایت دارند ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...