رفتن به مطلب

نحوه انتقال سایت به هاست ودامین جدید

great2012

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خاستم هم هاست وهم دامین سایتم رو عوض کنم و برای این کار بکاپ هایی هم دارم من هنوز بکاپ کلی سایت رو اپلود نکردم اما در اپلود دیتا بیس مشکل وجود داره می خاستم اگه ممکنه یک اموزش جامع در سایت قرار بدید چون جستجو کردم اما چیز زیادی پیدا نکردم.

در ضمن برای اپلود کلی سایت بهتره اون بکاپی که از پنل هاست گرفتم رو قرار بدم یا بکاپی رو که با افزونه گرفتم؟

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

شما لازم نیست کاری بکنید . هاست جدید رو که تهیه کردید به پشتیبانی مشخصات هاست قبلی رو که بدید خودشون انتقال میدن .

لینک به ارسال

شما لازم نیست کاری بکنید . هاست جدید رو که تهیه کردید به پشتیبانی مشخصات هاست قبلی رو که بدید خودشون انتقال میدن .

راستش من از این هاست استفاده می کنم که ایرانی نیست.

ممنون می شم اگه بگید خودم چطور این کار رو کنم.

در ضمن دارم دامین رو هم عوض میکنم.

ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

1- ابتدا از فایل هاتون یک بکاپ بگیرید .

2- از طریق phpmyadmin یک بکاپ از دیتابیس بگیرید

3- فایل ها رو به هاست جدید منتقل کنید .

4- دیتابیس رو از طریق phpmyadmin آپلود کنید . (بهتره با vps این کار رو انجام بدید)

همچنین میتونید یک بکاپ کلی از هاست قبلی بگیرید و در سرور جدید اپلود کنید و اگر امکان این کار رو داشته باشید یک ری استور کامل کنید .

لینک به ارسال

4- دیتابیس رو از طریق phpmyadmin آپلود کنید . (بهتره با vps این کار رو انجام بدید)

همچنین میتونید یک بکاپ کلی از هاست قبلی بگیرید و در سرور جدید اپلود کنید و اگر امکان این کار رو داشته باشید یک ری استور کامل کنید .

سلام

ایا امکان این وجود داره که اسم سایت رو در هاست عوض کنم؟

لینک به ارسال

پيرو سخنان مهندس يار عزيز فقط براي تغيير دامنه هم نياز به دستكاري ديتابيس هست . بايد تمام نام هاي دامنه قبلي رو پيدا كرده و با نام دامنه جديد ريپليس كنيد . براي اين كار من خودم از افزونه WP-migrate استفاده كردم البته روش هاي ديگه اي هم هست ...

لینک به ارسال

پيرو سخنان مهندس يار عزيز فقط براي تغيير دامنه هم نياز به دستكاري ديتابيس هست . بايد تمام نام هاي دامنه قبلي رو پيدا كرده و با نام دامنه جديد ريپليس كنيد . براي اين كار من خودم از افزونه WP-migrate استفاده كردم البته روش هاي ديگه اي هم هست ...

یعنی بعد از این بدون مشکل انتقال داده می شه؟

در ضمن اگه با Notepad++ جایگزین کنم عیبی نداره؟

ممنون

لینک به ارسال

یعنی بعد از این بدون مشکل انتقال داده می شه؟

در ضمن اگه با Notepad++ جایگزین کنم عیبی نداره؟

ممنون

براي عوض كردن دامنه حتما بايد ديتابيس رو دستكاري كنيد و نام جديد رو ريپليس كنيد و گرنه اصلا سايت بالا نمياد ...

البته گفتم كه روش هاي ديگه اي هم هست ولي من اين روش رو تست كردم و تاييد مي كنم ولي فك نمي كنم با اينم مشكلي باشه ...

لینک به ارسال

براي عوض كردن دامنه حتما بايد ديتابيس رو دستكاري كنيد و نام جديد رو ريپليس كنيد و گرنه اصلا سايت بالا نمياد ...

البته گفتم كه روش هاي ديگه اي هم هست ولي من اين روش رو تست كردم و تاييد مي كنم ولي فك نمي كنم با اينم مشكلي باشه ...

راستش من اینکارو کردم و وقتی اپلود می کنم میگه اپلود شده اما توی دیتا بیس ها نمیاد نمیدونم مشکلش کجاست؟

ممنون

لینک به ارسال

چطور آپلود می کنید؟ دیتابیس جدید میسازید و داخلش ایمپورت می کنید؟

لینک به ارسال

چطور آپلود می کنید؟ دیتابیس جدید میسازید و داخلش ایمپورت می کنید؟

سلام

بله همه ی این کار ها رو کردم و مشکل هم حل شد ولی وقتی میخای وارد شی و یوزر و پس میدی مینویسه صفحه مورد نظر پیدا نشد. ممنون میشم بگید باید چیکار کنم البته من قبلا با یکی از افزونه ها ادرس قسمت ورود رو تغییر داده بودم که الانم از همون جا میرم ممکنه به اون ربط داشنه باشه؟

باتشکر

لینک به ارسال

کد زیر رو به فایل wp-config اضافه کنید و آدرس سایت رو درش قرار بدید:

define('WP_SITEURL', 'http://site.com');
define('WP_HOME', 'http://site.com');

لینک به ارسال

کد زیر رو به فایل wp-config اضافه کنید و آدرس سایت رو درش قرار بدید:

define('WP_SITEURL', 'http://site.com');
define('WP_HOME', 'http://site.com');

خیلی متشکر ولی هنوز درست نشده

در ضمن فقط باید در قسمت http://site.com بنویسم دیگه درسته؟

لینک به ارسال

دوستان مشکل حل شد فقط باید اسم جدید سایت رو در htacces ثبت میکردم البته این رو هم به اضافه حرف دوستانی که کمک کردن بگم که باید بعد از انتقال اسم و پسورد دیتابیس جدید رو در wp-config عوض کرد.

از این که به من کمک کردید ممنونم :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...