ahadto

راه اندازی بخش آموزش

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

به نظر من جای بخش آموزش توی این انجمن واقعا خالیه، بذارید در قالب یه مثال بگم: من قبلا بارها در مورد تعیین فونت و اندازه اون توی جاهای مختلف سوال می کردم و دوستان هم کمک می کردند اما خودم نمی دونستم که کجای استایل رو باید دستکاری کنم و خیلی برام گنگ بود، اما کم کم فهمیدم که می تونم از توی سورس صفحه کلاس اونجایی رو که می خوام پیدا کنم و بعد توی استایل اون کلاس رو پیدا کرده و فونت براش تعریف کنم ( شاید هم درست نفهمیده باشم اما از باب مثال هست :D ) خب اگه شما یه بخش آموزش داشتید که سی اس اس رو توضیح داده بود، همون اول که من از تعیین فونت سوال می کردم شما من رو حواله می دادید به تایپکی که در مورد کلاس ها و استایل ها هست و من اون رو که می خوندم به قول معروف "ماهی گیری رو یاد می گرفتم" و دفعه ی دیگه ای که مشکل برام پیش می اومد خودم حلش می کردم و همچنین هر روز معلوماتم بیشتر می شد و می تونستم یه عضو فعال توی انجمن باشم که به دیگران هم بتونم کمک کنم، نه اینکه همیشه همیشه سوالهای ابتدایی بپرسم و به هیچکی هم نتونم کمک کنم

شما بخش آموزش کدهای وردپرس و سی اس اس و پی اپ پی و ... رو راه اندازی کنید و از دوستانی که وارد هستند بخواهید که این زبانها رو توی تایپک های مختلف به صورت تدریجی توضیح بدهند، حتی می تونید جایزه هم تعیین کنید که هر کی توی این تایپک ها بیشتر مشارکت کنه و بیشتر آموزش بده مثلا فلان مقدار جایزه رو می گیره و برای مبلغ جایزه هم یه لینک حمایت از ما بذارید که ماها در حد توانمون کمک می کنیم، یا راه کارهای دیگه ای که به ذهنتون می رسه برای رونق گرفتن این انجمنها برای اینکه ماها بتونیم بعد از مدتی با اینجور چیزها آشنا بشم و خودمون ماهی گیری کنم

خواهشمندم دوستان نظرشون رو اعلام کنند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ؛ از وجود بخش آموزش اطلاع ندارین ؟

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/

خیلی وقته راه افتاده ...

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجوری منظورم نبود، ببینید بخش آموزشی که اولا کامل باشه و نظم و ترتیب و سیر داشته باشه ولی اینجا فقط یه بخش ساخته شده که بعضی وقتها به صورت جستجه گریخته توش کار میشه و بسیاری از زبانهای برنامه نویسی که توی وردپرس استفاده شده نیز وجود نداره، وقتی که اینطور بشه وقتی که من نوعی سوال می پرسم شما من رو به اون جاهای مشخص که روشون کار شده ارجاع می دید، نه به این شکل که عملا خیلی ها ازش استفاده نمی کنن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما آموزش پیوسته میخواهید؟

بحثهای وردپرس گسترده هست و نمیشه به صورت کلی پیوستگی پیدا کرد

برای هر کدام هم در سایتها توضیح داده شده است

بخش آموزش وردپرس پارسی هم بیشتر تکنیک را مد نظر دارد تا آموزشهای به هم پیوسته

این بخش هم به مرور کامل میشود و به خواسته شما میرسد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری