• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
R.Haghighi

ساخت جدول با کادربندی مختلف در پست ....!

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

خود ادیتور یه جدولی داره که طول عرض و ... هرچی عوض کردم هم کار سخته و هم کامل کادربندی میکنه و ستون ها خط دار نیستند !

میخوام مثلا میخوام اطلاعت زیر رو داخل تیبل قرار بدم از چه افزونه و یا کدی میتون راحت در هر پست اضافه کنم و دردسر و زمانی که میبره کم باشه ؟

Artist: Golana

Album: Love & Kindness

Release Date: 2013

Genre: New Age

Format: MP3

Bitrate: 320 kbps

Duration: 00:48:48

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه افزونه ی خیلی قدرتمند برای ساخت جدول چند بار تستی جدول بسازید کار باهاش دستتون میاد

wp table reloaded

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه رو نصب کردم ولی نحوه کارش ؟!!!!

تو خود ارسال پست و تو ادیتور و ... چیزی اضافه نشده !!

تا جایی که من متوجه شدم باید بری تو تنظمات تو پلاگین دقیقا مثل نظرسنجی یه تیبل بسازی و ... بعد کدش رو کپی بگیری تو پستت تا نشون بده !!

اگه اینجوری باشه اون چیزی که من میخوام نیست ! میخوام تو خود هر پست همه چیز مشخص باشه و بشه ادیت و ... کرد !

ویرایش شده در توسط R.Haghighi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه رو نصب کردم ولی نحوه کارش ؟!!!!

تو خود ارسال پست و تو ادیتور و ... چیزی اضافه نشده !!

تا جایی که من متوجه شدم باید بری تو تنظمات تو پلاگین دقیقا مثل نظرسنجی یه تیبل بسازی و ... بعد کدش رو کپی بگیری تو پستت تا نشون بده !!

اگه اینجوری باشه اون چیزی که من میخوام نیست ! میخوام تو خود هر پست همه چیز مشخص باشه و بشه ادیت و ... کرد !

http://4blogers.com/?p=4115

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ولی با توجه به نوع پلاگین کار سخت هست و مورد استفاده در سایت بنده نمیتونه باشه !

نیاز به معرفی افزونه ، کد یا ... دیگه هستم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونی با اچ تی ام ال و کمی سی اس اس درست کنی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونی با اچ تی ام ال و کمی سی اس اس درست کنی!

متاسفانه دانش اینکار رو ندارم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببنید دوستان حالا جدول رو نه ! یه مثال میزنم متوجه بشید

این لینک رو باز کنید: http://p30download.com/fa/entry/43185/

قسمت دانلودش 4 تا کادر بندی داره که :

1- آبی رنگ برای تراک لیست

2- قهوه ایی روشن برای مشخصات

3- سبر کادر مربوط به دانود

4- کادر قرمز برای دانلود !

میخوام دقیقا یه همچین امکانی برام تو وورپرس اضافه بشه !

چطوری و با چه کد یا دانشی رو لطفا بفرمایید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با استفاده از زمینه دلخواه! میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با استفاده از زمینه دلخواه! میشه!

لطفا در حد مبتی توضیح بدید ! از قسمت زمینه ی دلخواه چطوری و با چه کد و یا دستور و ... میشه انجام داد ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز

باید پوسته شما از زمینه دلخواه پشتیبانی بکنه و کد مربوطش را داشته باشه،در مورد زمینه دلخواه توی انجمن زیاد بحث شده جست و جو کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری