رفتن به مطلب

تصاویر شاخص و توابع مربوط آن....؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان:

راستش بنده میخواهم یه همچین وبی(به طور مثال) dbstheme.com که از تصویر شاخص به متن اصلی لینک داده شده و موقعی که موس روی تصاویر قرار داده میشه اطلاعاتی مثله ورژن و... رو نمایش میده یا اینکه زیر این تصاویر قیمت تمپ قرار گرفته، رو طراحی کنم (تا حالا هم از تصاویر شاخص در حد نمایش در یک بلوک استفاده میکردم و یه title هم کنارش)

و میخواستم بدونم آیا توابع خاصی هست(که هست) و یا آیا این وب از قالب خاصی الگو گرفته؟(نام قالب) یا در هسته وردپرس تغییراتی انجام داده؟!

و اگه نکته خاصی هست توضیح بدین و اینکه آیا مرجع خوبی برای بدست آوردن مستقیم این کدها(php) هست یا نه؟! :unsure:

پیشاپیش تشکر. :wub:

لینک به ارسال

سلام!

این سایت فقط از تصویر شاخص استفاده کرده! و بقیه ی چیزها توی خود طراحی قالب هستن!از توابع دیگه ای که مربوط به تصویر شاخص میشه استفاده نکردن!

لینک به ارسال
سلام!

این سایت فقط از تصویر شاخص استفاده کرده! و بقیه ی چیزها توی خود طراحی قالب هستن!از توابع دیگه ای که مربوط به تصویر شاخص میشه استفاده نکردن!

صحیح :) ولی توقع پاسخ کامل و قانع کننده تری داشتم! با این حال ممنون :wub: :wub:

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

ببینید افکت ها رو با جی کوئری میتونید ایجاد کنید.

اگر کمی انگلیسی بدونید با جستجو میتونید منابع عظیمی از کدهای جی کوئری رو پیدا کنید.

برای بخش کدنویسی هم هرکس متدی برای خودش داره.

شما باید ببینید از کدوم راه میخواید انجام بدید.

لینک به ارسال
صحیح :) ولی توقع پاسخ کامل و قانع کننده تری داشتم! با این حال ممنون :wub: :wub:

شما ببخش اگه درست جوابت رو ندادم :)

ببین این فقط از تصویر شاخص استفاده کرده،بقیه چیزاش ماله خوده طراحیشه

یه دایو واسه تصویر شاخص درست کرده اونوقت توی اون دایو 2تا دایو دیگه یکی واسه ورژن یکی هم واسه زبان درست کرده!تو فایل استایلشم opacity:0; قرار داده تا این دوتا متن نمایش داده نشن و در حالت هاور استایلشون رو مساوی با: opacity:1; گذاشته تا موقعی که ماوس روش میاد نمایش داده بشه! برای این دوتا نوشته (زبان قالب و ورژن قالب) از زمینه دلخواه در وردپرس استفاده کرده!

واست یه مدلشم درست کردم توش هم گفتم که توابع رو کجا قرار بدی!ولی نتونستم از خوده انجمن آپلودش کنم!میتونی از اینجا دانلودش کنی!

موفق باشی!

لینک به ارسال

بله , ممنون آقا morteza , mohamadreza حالا متوجه شدم که سیستم سختی هم نداره آن چنان :rolleyes:

جای مناسبی فک نکنم باشه ولی حالا که دوستان بحث منابع خارجی رو پیش کشیدن لطفا یه چندتا وب خوب تو زمینه (Jquary/php) هم معرفی کنن. :D

لینک به ارسال
جای مناسبی فک نکنم باشه ولی حالا که دوستان بحث منابع خارجی رو پیش کشیدن لطفا یه چندتا وب خوب تو زمینه (Jquary/php) هم معرفی کنن. :D

توی بخش php و html همین انجمن مراجعی معرفی شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...