2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من در حال طراحی قالب املاک وردپرسم!! :)

مشکلی که هست اینه که در منوی آبشاری بالا (negativ) که از فهرست استفاده شده زیر منو ها باز نمیشه..

دوستان کی میدونه مشکلش چیه؟؟وچطور میشه حلش کرد؟ (قبل از لود کامل صفحه، زیر منوها به خوبی کار میکنه اما با لود کامل زیر منو ها باز نمیشه!!)

test.tabasonline.ir

ممنون میشم راهنمایی کنید :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوستان

مشکل حل شد

مشکل کار از فراخوانی کتابخانه جی کوری بود که با کد زیر حلش کردم :)

<script src="http://code.jquery.com/jquery-1.9.1.min.js"></script>
<script src="http://code.jquery.com/jquery-migrate-1.1.1.min.js"></script>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hoseinzr
      دوستان سلام
      من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید
    • توسط najrobotics
      با سلام
      مدتی است که وردپرس برای من پیغام مبنی بر "حجم فایل کش بسیار بزرگ شده است،نسبت به تخلیه آن اقدام کنید." را ارسال میکند.
      میشود بفرمایید که مشکل از کجاست ؟
      باتشکر
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام دوستان وقت بخیر 
      من تو سایت وردپرسی میخوام یه تصویر از نقشه ایران رو بزارم و وقتی موس روی هر شهری ها کلیک میکنه دسته بندی مربوط به اون شهر رو نشون بده 
      و الان مشکلم اینه که نمیدونم با چه روشی میتونم تو یه عکس نقشه ایران چطور به هر شهری یه لینک بدم 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنماییم کنه
    • توسط kimidoonekekie
      سلام.
      یک نفر یک سایت آگهی تخصصی میخاد
      مثل سایت با ما ، که آگهی خودرو گذاشته تو زمینه تخصصی برای سه موضوع این سایت ایجاد میشه.
      به صورتی که آگهی قابل ثبت باید باشه (مثل ثبت خودرو دارای المان های زیر مجموعه هست)
      و بعد جستجوی حرفه ای و نمایش نتایج به مختص درخور در هر صفحه سایت . 

ایا از لحاظ کارایی ،پیاده سازی امکانات(مثلا درحد سایت باما) سرعت بالا ، پاسخگویی در تعداد زیاد بازدید (200-300) هزار نفر ، سایت با وردپرس قابل پیاده سازی هست؟
      بعضی ها گفته اند که نه و حتما باید کد نویسی باشه
      و بعضی ها به شدت از وردپرس و پیاده سازی سایت های مهم مثل کاخ سفید با اون دفاع کردند.
      لطفا من رو از نظرات تخصصی خودتون بهره مند کنید.
      با تشکر.
    • توسط stevej
      سلام این ارور برای چی هست ؟؟؟

Fatal error: Call to undefined function porto_woocommerce_product_nav() in /home/farhangp/public_html/static/woocommerce/single-product/title.php on line 43