رفتن به مطلب

نحوه بهینه سازی سایت با توجه با امار gtmetrix

alireza1375

پست های پیشنهاد شده

دوستان یک سوال داشتم من امروز سایتم را توسط gtmetrix بررسی کردم.خوب مسلما همه آمار ها 100 نمی باشد.می خواهم بدانم چگونه می توان درصد آنها را بالا برد با همان بهینه سازی کرد؟

post-330-0-29294600-1363513910_thumb.png

post-330-0-18920100-1363513919_thumb.png

لینک به ارسال

دوستان یک سوال داشتم من امروز سایتم را توسط gtmetrix بررسی کردم.خوب مسلما همه آمار ها 100 نمی باشد.می خواهم بدانم چگونه می توان درصد آنها را بالا برد با همان بهینه سازی کرد؟

post-330-0-29294600-1363513910_thumb.png

post-330-0-18920100-1363513919_thumb.png

روي هر مورد كه كليك كنيد خودش به صورت كامل توضيح داده كه بايد چه كاري انجام بشه من حتي كم حجم كردن تصاوير قالب و minify css رو هم توسط خودش انجام ميدم ...

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

ببخشید که تاپیک جدید باز نکردم گفتم از همین تاپیکها استفاده کنم

کسی میتونه یسری توضیح در مورد این قسمت gtmetrix واسه من توضیح بده و همچنین روش برطرف کردن آن

post-320-0-13356500-1372587122_thumb.png

لینک به ارسال

اولش میگه شما کد جاوا اسکریپت توی صفحت داری که باید اونو به قبل از فایل css انتقال بدی . یعنی اول کدهای جاوا اسکریپت قرار بگیره بعد css لود بشه .

بعد هم میگه باید فایل های css قبل از فایل های جاوااسکریپت لود بشن که شیوه نامتون بطور صحیح و کامل لود بشه . در حال حاضر شیوه نامتون بین فایل های جاوااسکریپت لود میشه .

لینک به ارسال

خب حالا اونجا که به rtl.css گیر داده من چطور میتونم این فایل جابجا کنم؟ من تو کدها هیچ اثری توی کدهام نمیبینم!!!!

اگه در مورد این قسمت هم بتونید راهنمایی کنید که چطور میشه برطرف کرد ممنون میشم

Remove query strings from static resources

شنیدم تویسط w3 میشه ولی چطور؟ منظورم افزونمه w3 total cash

لینک به ارسال

اگه در مورد این قسمت هم بتونید راهنمایی کنید که چطور میشه برطرف کرد ممنون میشم

Remove query strings from static resources

برای حذف کوئری استرینگ:

پست هشتم از این تاپیک

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...