رفتن به مطلب

منبع قالب های فارسی وردپرس

Pouya

پست های پیشنهاد شده

سلام. تا 3 تیر (بعد از امتحانات) شما شاهد منبع عظیمی از پوسته های فارسی وردپرس - در همه ی زمینه ها -خواهید بود. پس تا آخر خرداد منتظر باشید...

لینک به ارسال

نمی گم چقدره ولی در عرض 3 ماه کاری می کنم که دیگه کسی برای ترجمه قالب بند و بساط پهن نکنه!

فقط بعضیا متن کپی رایت رو حذف می کنن و به همین راحتی آدم امیدشو برای ادامه کارش از دست میده!

می خوای مثال بزنم?

لینک به ارسال

معمولاً مشتری خودشون ترجمه رو یا بلدن یا می تونن چند ساعته یاد بگیرن ولی شخصی سازی خوب یکی از درآمد افرادی مثل منه ;) امیدوارم هر چه زودتر شاهد شاهکارهای ترجمه ای شما باشیم.

لینک به ارسال
نمی گم چقدره ولی در عرض 3 ماه کاری می کنم که دیگه کسی برای ترجمه قالب بند و بساط پهن نکنه!

فقط بعضیا متن کپی رایت رو حذف می کنن و به همین راحتی آدم امیدشو برای ادامه کارش از دست میده!

می خوای مثال بزنم?

امیدوارم قالب های زیبا و تست شده باشه ، نه از این قالب های بیخودی که وردپرس98 میذاره !!

لینک به ارسال

امیدوارم قالب های زیبا و تست شده باشه ، نه از این قالب های بیخودی که وردپرس98 میذاره !!

همشون زیبا و تست شده و در سه سبک ساده (برای هر سایتی مناسبه) , سنگین (برای سایت های خبری و...) و تفریحی هستن.

لینک به ارسال

می خوای مثال بزنم?

با سلام .از همین جا بهتون یه خسته نباشید جانانه میگم.انشالله که همه دوستانی که از پوسته ها استفاده میکنند اول به شما و بعد به خودشون احترام میزارند و فوتر حذف نمیکنند.
لینک به ارسال

سلام. تا 3 تیر (بعد از امتحانات) شما شاهد منبع عظیمی از پوسته های فارسی وردپرس - در همه ی زمینه ها -خواهید بود. پس تا آخر خرداد منتظر باشید...

لیست بذار از قالب هات تا اگر موردی توش نبود ؛ ما بهت بدیم !

یادت نره ها ، از این قالب های معمولی وردپرس تو آرشیو نباشه !

لینک به ارسال

این یه تیکه نامفهومه! :

" تا اگر موردی توش نبود ما بهت بدیم "

----------------------

الان دارم کاراشو ردیف می کنم تا...

لینک به ارسال

" تا اگر موردی توش نبود ما بهت بدیم "

یعنی ممکنه قالبی رو نداشته باشی ما بهت بدیم !

لینک به ارسال

اصلاشما این جا قالب های انگلیسی زیبا رو معرفی بکنید تا ترجمه کنیم. اگه کسی پوسته ای رو فارسی کنه شیرش می کنیم توی...

لینک به ارسال

طراح هاي قالب اين همه به كپي رايت پوسته گير نمي‌دن كه فارسي سازها اين كار رو مي كنند! بعضا هم ميان تو فوتر كد مي‌ذارند!

واسه همين سعي مي‌كنم پوسته مورد نيازم رو خودم فارسي كنم،‌حتي اگه از قبل فارسي شده باشه :)

لینک به ارسال

طراح هاي قالب اين همه به كپي رايت پوسته گير نمي‌دن كه فارسي سازها اين كار رو مي كنند! بعضا هم ميان تو فوتر كد مي‌ذارند!

واسه همين سعي مي‌كنم پوسته مورد نيازم رو خودم فارسي كنم،‌حتي اگه از قبل فارسي شده باشه :)

شما اگه طراح بشید بدتون نمیاد که قالبتون رو آقای x برداره و نام خودشو به جای طراح بذاره?! فارسی سازیش هم درد سر داره که میگیم کپی رایت رو حذف نکنید.

آدمای مثل شما میان متن کپی رایت رو به نام خودشون میذارن و میگن: خودم طراحیش کردم! :@

لینک به ارسال

اصلاشما این جا قالب های انگلیسی زیبا رو معرفی بکنید تا ترجمه کنیم.

تمامي درخواست‌هاي فارسي سازي پوسته در اين انجمن در اينجا صورت ميگيره ، و بهتره كه متفرق نشه ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

شما اگه طراح بشید بدتون نمیاد که قالبتون رو آقای x برداره و نام خودشو به جای طراح بذاره?! فارسی سازیش هم درد سر داره که میگیم کپی رایت رو حذف نکنید.

آدمای مثل شما میان متن کپی رایت رو به نام خودشون میذارن و میگن: خودم طراحیش کردم! :@

خیر من اگر وقت و تخصص طراحی قالب رو داشته باشم، قالب رو به صورت آزاد (با اجازه تغییرات کلی در قالب و حذف لینک طراح) منتشر می کنم. در ضمن من نگفتم که اسم خودم رو بذارم به جای طراح!

درضمن وقتی طراح میاد و طرحی رو با مجوز آزاد منتشر می کنه شما نمی تونید بعد از کمی تغییر یا ارتقا اون رو از این مجوز خارج کنید!

لینک به ارسال

دوستان عزیز

لطفا بحث رو منحرف نکنید و به بحث اصلی بپردازین.

اگر پیشنهادی در جهت روند کار دارید ارائه کنید.

لینک به ارسال

تشکر ویژه از این دوست عزیز

نکته مهم اینجاست که ورژن قالب ها با ورژن وردپرس همخوانی داشته باشه

سپاس

لینک به ارسال

تشکر ویژه از این دوست عزیز

نکته مهم اینجاست که ورژن قالب ها با ورژن وردپرس همخوانی داشته باشه

سپاس

همه ی قالب ها قبل از ترجمه تست می شن.

اما خب ترجمه ی تعداد زیادی از قالب ها قاعدتا وقت گیره و نیازمند یاری برخی از افراد می باشد.

در صورت آمادگی برای ترجمه ی برخی از قالب های اولیه لطفا ایمیل دهید.

info@parsibanner.ir

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...