رفتن به مطلب

مشکل در مورد فونت قالب

sanar

پست های پیشنهاد شده

امروز یه دفعه فونت قالبم بیشترش به علامت سوال تبدیل شد هر کاری کردم درست نشد ( قالبم کلا پاک کردم دوباره نصبش کردم , سیستم مدیریت محتواشو کلا حذف کردم دوباره نصب کردم )

چندین قالب جدید نصب کردم همون مشکلو داشت

ثانیا اطلاعات سایتم به یک هفته قبل برگشته بود

(وقتی که هنوز این مشکلات برام پیش نیومده بود یک قالب جدید نصب کردم واسه تست بعد اون مشکلات پیش اومد )

کلا اطلاعات سایتم , دیتابیسشم کلا حذف و دباره یکی دیگه ساختم مشکلم حل نشد

لینک به ارسال

اسم قالبی که این بلا رو سر سیستمت آورد چیه؟ داخل فایل function.php نگاه کن ببین چه کد هایی داره، افزونه جلالی رو غیر فعال و مجددا فعال کن، داخل فایل config.php اطلاعات unicode رو utf-8 بزار، احتمالا درست بشه

لینک به ارسال

امروز یه دفعه فونت قالبم بیشترش به علامت سوال تبدیل شد هر کاری کردم درست نشد ( قالبم کلا پاک کردم دوباره نصبش کردم , سیستم مدیریت محتواشو کلا حذف کردم دوباره نصب کردم )

چندین قالب جدید نصب کردم همون مشکلو داشت

مشكل از Encoding ديتابيستون هستش، توي PHPmyadmin ، قسمت SQL connection collation رو روي utf8_general_ci قرار بديد ..

ثانیا اطلاعات سایتم به یک هفته قبل برگشته بود

مشكل از سرورتون هستش ، بهتره با پشتيباني سرورتون يك خبري هم بديد ..

اسم قالبی که این بلا رو سر سیستمت آورد چیه؟ داخل فایل function.php نگاه کن ببین چه کد هایی داره،

فايل functions.php نميتونه اطلاعات هيچ سايتي رو به يه هفته‌ي قبلش برگردونه و ريستور كنه ، مشكل از سرور هستش ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

اگر مشکل حل نشد، دیتا بیس رو هم بعد از این کار ها و تنظیم config.php یکبار پاک کن و کل سیستم رو دوباره راه اندازی کن، برای راه اندازی هم فایل اصلی wordpress رو از سایتش بگیر و مجددا نصب کن، شاید پوسته ای که نصب کردی فایل مخرب داشته و اطلاعات فایل های اصلی وردپرست رو دستکاری کرده...

لینک به ارسال

مشكل از Encoding ديتابيستون هستش، توي PHPmyadmin ، قسمت SQL connection collation رو روي utf8_general_ci قرار بديد ..

تایید میشه،

فايل functions.php نميتونه اطلاعات هيچ سايتي رو به يه هفته‌ي قبلش برگردونه و ريستور كنه ، مشكل از سرور هستش ..

این فایل هم قابلیت استفاده بعنوان بک آپ گرفتن، هم ریستور کردن بک آپ ها و هم هر کاری که یک افزونه میتونه انجام بده رو داره، بعنوان مثال یکی از افزونه هایی که برای بک آپ گیری استفاده میشند رو باز کنید، کد های افزونه رو داخل functions.php بزارید... کد کاملا اجرا میشه، همه ی خط ها و توابعش... با تشکر

لینک به ارسال

تست کردم

مشکلم حل نشد که نشد

www.wikimovie.ir

میشه یه نگاهی کنید

از چه مرور گری استفاده میکنید؟ سایت رو من کامل و بی نقص میبینم، تنها قسمتی که بصورت علامت سوال نشون میده گوشه سمت چپ هست که نمیدونم داخل ساید بارتون هست یا نه...

لینک به ارسال

این فایل هم قابلیت استفاده بعنوان بک آپ گرفتن، هم ریستور کردن بک آپ ها و هم هر کاری که یک افزونه میتونه انجام بده رو داره، بعنوان مثال یکی از افزونه هایی که برای بک آپ گیری استفاده میشند رو باز کنید، کد های افزونه رو داخل functions.php بزارید... کد کاملا اجرا میشه، همه ی خط ها و توابعش... با تشکر

اين درسته ، براي بكاپ گيري و ... انجام ميشه ، ولي هيچ كد يا افزونه‌اي دسترسي به اينو نداره كه بكاپي كه توسط سرور گرفته شده رو ( به عنوان بكاپ هفتگي ) ريستور كنه ، حداقل بدون اجازه‌ي سرور ..

لینک به ارسال

اين درسته ، براي بكاپ گيري و ... انجام ميشه ، ولي هيچ كد يا افزونه‌اي دسترسي به اينو نداره كه بكاپي كه توسط سرور گرفته شده رو ( به عنوان بكاپ هفتگي ) ريستور كنه ، حداقل بدون اجازه‌ي سرور ..

منظور من بک آپی که خود وردپرس میگیره بود قطعا، حق با شماست، البته بصورت جدا کد بک آپ گیری و ریستور سرور هم وجود داره، ولی اطلاعات ftp رو باید واردش کرد.

لینک به ارسال

میشه یه تستی بکنید http://wikimovie.ir/?p=5

این اطلاعات مربوط به چه افزونه ای هست؟ فکر کنم مشکل از افزونه باشه، table ای که داخل دیتا بیس درست میکنه utf 8 unicode نیست...

لینک به ارسال

همیه افزونه ها رو نیز غیر فعال کردم اوا درست نشد

11.jpg

کدوم قسمتش باید تغییر بدم

یه تغییر دیگه هم ایجاد شده

بیشترین اندازه پرونده برای بارگذاری: 8MB

اول 128 مگ بود الان شده 8

لینک به ارسال

از سمت چپ روی دیتا بیس کلیک کن تا table ها رو نشون بده بعد داخل table ها رو بگرد و ببین کجا و چه table ای اطلاعات رو بصورت ؟؟؟ دخیره کرده، برای دیدن اطلاعات داخل table انتخابش کن، اولین گزینه سمت چپ browse هست. اون رو بزن

احتمالا wp-posts باشه

ویرایش شده توسط mohsen670
لینک به ارسال

تنظیمات دیتا بیست مشکل داشت، درستش کردم، پوسته ی خودت رو فعال کن ببین مشکل حل شد یا نه... اگه خواستی دیتا بیس جدید درست کنی، وقتی تو phpadmin باز کردی دیتا بیست رو، سر برگ operatin برو و از اونجا SQL connection collation رو روي utf8_general_ci بزار، درست میشه احتمالا

لینک به ارسال

یک راه کار میگم انجام بده، اگه درست نشد، باید کد قالبت رو و افزونه هات رو ببینی که طول میکشه...

1- دیتا بیست رو کامل حذف کن

2- دیتا بیس جدید درست کن

3- از phpmyadmin وارد پنلت شو و روی دیتا بیست از منوی چپ کلیک کن

4- از سر برگ operation که سمت راست اومده SQL connection collation رو روي utf8_general_ci بزار

5- وردپرس رو از fa.wordpress.org بگیر و آپلود کن

6- اطلاعات دیتا بیست رو وارد کن (وردپرس رو نصب کن)

7- فقط افزونه ای که مربوط به گذاشتن اطلاعات فیلمت هست رو نصب کن+افزونه جلالی

8- قالب خودت رو فعال کن

اگر این کاره رو کردی و جواب نداد، 1- مشکل از قالبت هست یا 2- افزونه

داخل هدر فایل قالبت کد های زیر را وارد کن:

<?php wp_head(); ?>
<meta http-equiv="Content-Type" content="<?php bloginfo('html_type'); ?>; charset=<?php bloginfo('charset'); ?>" />

اگر مشکل حل نشد، اشکال از افزونه و charset دیتا بیس و table ای که افزونه درست میکنه هست...

لینک به ارسال

دوست عزيز تمامي كار‌هايي كه براي حل شدن مشكلتون بود گفته شده و بايد مشكلتون حل بشه ، دقت كنيد كه تمامي كار‌هارو با قالب پيشفرض وردپرس بررسي كنيد ،

پشتيباني سرورتون هنوز جوابتون رو نداره ؟ :wacko::)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...