رفتن به مطلب

همچین کدی برای استفاده وجود داره ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

یه تشکر میکنم برای این انجمن خوبتون که همیشه کاره من را راه میندازه

من الان نیاز به یک کد دارم که بزارم توی header.php و یه قسمتیرو برای ربات های گوگل مخفی کنه و نمایش نده

من یک کد دارم به این صورت:

<div class="ads">
adrese baner
</div>

این div را من میزارم توی فایل header.php و توش تبلیغات میزارم

حالا میخوام کل این قسمت که کدش رو دادم برای ربات های گوگل نمایش داده نشه و فقط برای کاربر واقعی نمایش داده بشه

اگر میشه کدش رو برام بنویسید خیلی لازم دارم

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

البته روبات اون کد رو تجزیه نمی کنه ولی برای اینکار باید یک فایل php در قالب یا در یک پوشه داخل قالب بسازید و با کدی شبیه این بازخوانیش کنید

<?php include (TEMPLATEPATH . '/ad/ad.php'); ?>

و با استفاده از روبو تکست اون فایل رو مخفی کنید در بخش آموزش نحوه ساخت و استفاده از روبوتکست (robots.txt) را می یابید

لینک به ارسال

البته روبات اون کد رو تجزیه نمی کنه ولی برای اینکار باید یک فایل php در قالب یا در یک پوشه داخل قالب بسازید و با کدی شبیه این بازخوانیش کنید

<?php include (TEMPLATEPATH . '/ad/ad.php'); ?>

و با استفاده از روبو تکست اون فایل رو مخفی کنید در بخش آموزش نحوه ساخت و استفاده از روبوتکست (robots.txt) را می یابید

ببینید کدی که من استفاده میکنم این :

<script>disp=1;function w() { document.getElementById('boxFloater').style.display='none';disp=0;}function jmove(){if (disp==1){window.scrollTo(0,0);}}jmove();window.onscroll=jmove;</script><div id="boxFloater" style="position:absolute;left:0;top:0;width:100%;height:100%;font-family:Tahoma;font-size:11pt;z-index:9999;">
<br><div style="position:absolute;left:0;top:0;background-color:#000000;width:100%;height:100%;z-index:9999;FILTER:alpha(opacity=85)"></div>
<br>
<div style="position:absolute;left:0;top:0;width:100%;height:100%;z-index:9999;FILTER:alpha(opacity=100)"><br><table width="100%" style="color:#ffffff;margin-top:30px;z-index:9999;"><tr><td align="center" width="100%"><font size="4" color="#FFFFFF" dir="rtl">
<font color="#FFFF00" size="4">سلام ، به نارنجی خوش اومدید</font></b></a></font><div onclick="w();" style="width:820px;height:468px;direction:rtl;color:#8F8F8F"><p><br>
<SCRIPT language="javascript" type="text/javascript">document.write ('<center><ifr');document.write ('ame width="480" height="70" src="http://narenji.ir/index.php" style="border: 0px;"');document.write (' border="0" scrolling="no"></ifr');document.write ('ame>');</SCRIPT>
<br /><p> </p><p> </p><p> </p><p> </p><p> </p><p> </p><p> </p><p> </p><p> </p><br />متن سلام<br /><br />سلام به همه کاربران نارنجی<br></div></td></tr></table></div></div><br /></div>

این کد باعث میشه صفحه سیاه بشه

حالا وقتی این کد رو میزارم توی وبمستر گوگل خطا میزنه و میگه :

Googlebot can't access your site

ولی وقتی اون کد رو برمیدارم دیگه این خطارو در وبمستر گوگل نمیده و همه چی درسته

حالا میخوام کاری کنم که ربات های گوگل این کد من رو نبینن و بتونن توی سایتم بچرخن و خطایی ندن

لینک به ارسال

این کد شرطی برای نمایش ندادن تبلیغات برای گوگل بات هست

if(! strstr(strtolower($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']), "googlebot"))
{
// what to do
}

لینک به ارسال

این کد شرطی برای نمایش ندادن تبلیغات برای گوگل بات هست

if(! strstr(strtolower($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']), "googlebot"))
{
// what to do
}

خوب آقا پارسا میشه بگید من چجوری استفاده بکنم این شرط رو ؟

اگه استفاده بکنم دیگه تبلیغات رو نمایش نمیده و اون خطارو نمیده در وبمستر گوگل ؟

لینک به ارسال

کد ایمان یا کد خودتون رو در بین بلاک قرار دهید (با رعایت تگ php)

این طوری کد واسه گوگل نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

کد ایمان یا کد خودتون رو در بین بلاک قرار دهید (با رعایت تگ php)

این طوری کد واسه گوگل نمایش داده نمیشه

بلاک چیه؟

منظورتون ابزارکه؟

الان من کد رو چجوری استفاده بکنم؟

لینک به ارسال

بلاک چیه؟

منظورتون ابزارکه؟

الان من کد رو چجوری استفاده بکنم؟

<?php if(! strstr(strtolower($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']), "googlebot")){ ?>
<div class="ads">
adrese baner
</div>

<?php } ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...