رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و خسته نباشید .

ولله پس از بررسی سایتم تو تاپیک " تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران " از چیزهایی مطلع شدم که تا پیش از این اصلا اطلاعی نداشتم درباره اشون !

1 - توی سایت مپ Priority و Change frequency فکر کنم به درستی انتخاب نشدن . اگر پست هاتون رو مرتب ویرایش میکنید و مدام در حال تغییر هستند این نظمات بدرد میخوره در غیر این صورت باید به نحو دیگه ای تنظیم بشه .

این دوتا گزینه رو چطور و به چه نحوی باید تنظیم کنم ؟ متاسفانه هیچ جا تو اینترنت حرف مشخصی درباره اشون نزدند که ادم متوجه بشه چه خبره !

شما سایتتون چرا تگ h1 نداره ؟ فقط از تگ h2 استفاده کردید . حتماً این موضوع رو در اولویت قرار بدید

این تگهارو میدونستم خیلی مهم هستند اما به سئوکار سپرده بودیم که همین رو هم لیاقت نداشت درستش کنه و امیدوارم پولی که گرفت حرومش باشه . ! از این مسئله که بگذریم میخواستم بدونم تگ H1 تا H6 رو به چه صورت و در چه فایلی بهتره قرار بدیم ؟

تعداد 7 فایل جاوااسکریپت و 7 فایل شیوه نامه و 17 عکس پس زمینه تعداد زیادیه . سعی کنید عکس های قالب رو با تکنیک image sprites یکی کنید

درباره این تکنیک به این مطلب برخوردم : استفاده از تکنیک Image Sprites در الکترونیک دانلود

مطلب بسیار آموزنده ای بود اما دانش من برای اجرای این تکنیم کافی نیست لذا دوستانی که تبحر دارند خواهشا به بنده پ.خ بدن

با minify کردن جاوااسکریپت هاتون میتونید 25 کیلوبایت از حجم صفحتون رو کاهش بدید .

از افزونه WP Minify که استفاده میکنیم گاهی اوقات مشاهده میشه که اصلا نمیذاره قالب لود بشه و این اشکال بزرگ این افزونه است ! جایگزین یا راه حل بهتری سراغ دارید ؟

دوستان حرفه ای خواهشا اگر میتونند کمک کنند اصلا دریغ نکنند !

لینک به ارسال
از این مسئله که بگذریم میخواستم بدونم تگ H1 تا H6 رو به چه صورت و در چه فایلی بهتره قرار بدیم ؟

مشکل این حل شد . در خود تالار قبلا اموزش داده شده بود .

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/55-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-h1-%D9%88-h2/

لینک به ارسال
این دوتا گزینه رو چطور و به چه نحوی باید تنظیم کنم ؟ متاسفانه هیچ جا تو اینترنت حرف مشخصی درباره اشون نزدند که ادم متوجه بشه چه خبره !

بصورت خیلی ساده میشه گفت در صورتی که در هر قسمت قراره تغییراتی ایجاد کنید اون قسمت تغییراتش باید مشخص باشه . مثلاً صفحه home page شما قراره روزانه تغییر کنه . پس change frequencies رو باید روزانه قرار بدید .

در مورد priorities هم باید بر حسب اهمیت از 1 به صفر مشخص کنید . مثلاً صفحه اصلی شما اهمیت بالایی داره پس باید بهش 1 بدید و پست هاتون اولیت دوم رو داره عدد 0.9 یا 0.8 و . .

درباره این تکنیک به این مطلب برخوردم : استفاده از تکنیک Image Sprites در الکترونیک دانلود

مطلب بسیار آموزنده ای بود اما دانش من برای اجرای این تکنیم کافی نیست لذا دوستانی که تبحر دارند خواهشا به بنده پ.خ بدن

سایت الکترونیک دانلود هم سایت خود بنده هست که از وقتی مهندس یار رو شروع کردم زیاد به اون نمیرسم . استفاده از تکنیک فوق خیلی مفیده و سرعت لود سایت رو به شدت بالا میبره و از تعداد درخواست ها کم میکنه . برای استفاده از این تکنیک انگلیسی گوگل کنید . نتایج خوبی رو میاره . چند سایت + یک افزونه فایرفاکس هست که میتونه در این زمینه به شما کمک کنه

از افزونه WP Minify که استفاده میکنیم گاهی اوقات مشاهده میشه که اصلا نمیذاره قالب لود بشه و این اشکال بزرگ این افزونه است ! جایگزین یا راه حل بهتری سراغ دارید ؟

minify کردن لازم نیست حتماً با افزونه باشه . باز هم ابزارهای انلاین زیادی هست که میتونید از اون برای این کار استفاده کنید . باز هم پیشنهاد میکنم انگلیسی گوگل کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...